Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 24 januari 2020 om 19:00 uur

2020

vrijdag

24

januari

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

19:00
20:00
21:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Herman van der Zandt.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 - 22:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 - 22:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

Het Nationaal Jeugd Orkest onder leiding van Ed Spanjaard, in samenwerking met Nino Gvetadze (piano):

  • W. Pijper - Derde symfonie
  • L. van Beethoven - Vierde pianoconcert
  • B. Bartók - Concert voor orkest

Presentatie: Hans van den Boom.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

19:00 Phil Horneman (NTR)

Phil Horneman draait vergeten soul-pareltjes en nieuw werk van artiesten die door het grote publiek pas jaren later ontdekt zullen worden.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

19:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

21:00 - 00:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

Landelijk, commercieel:

19:00
20:00
21:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

21:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 - 23:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 - 22:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

18:00 Kink Kafe

Presentatie: Michiel Veenstra.

21:00 - 23:00 The Heavy Show

Presentatie: Caroline Westendorp.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 Kai Merckx

21:00 - 00:00 Stephan Bouwman

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 - 22:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

21:00 - 23:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Dennis Hoebee

21:00 - 00:00 Martijn Muijs

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

18:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

21:00 - 22:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

18:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

19:00
20:00
21:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 - 22:00 Sport

Rjochtstreeks ferslach fan de wedstryd SC Cambuur - Jong FC Utrecht (20:00 uur).

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Oosttribune

Nieuws over en de verrichtingen van de Overijsselse voetbalclubs. Daarnaast is er aandacht voor overige sporten uit de provincie.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

18:00 LVK - Derde Halve Finales

De derde (en laatste) halve finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer 2020.

20:00 - 22:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • Roda JC - FC Volendam (aftrap: 20:00 uur)
  • De Graafschap - MVV (aftrap: 20:00 uur)

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 - 22:00 NH Sport

Sportprogramma, met veel aandacht voor de verrichtingen van FC Volendam en Telstar in de Keuken Kampioen Divisie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Utrecht - ADO Den Haag (aftrap: 20:00 uur).

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:50 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Utrecht - ADO Den Haag (aftrap: 20:00 uur).

21:50 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

20:00 - 22:00 RR Sport

Een uitgebreide update van al het regionale sportnieuws en (live) verslag van (voetbal) wedstrijden.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

19:00
20:00
21:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

19:00 Vermais

21:00 - 23:00 Locals

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 - 22:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

18:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 - 22:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90, met een hoog tempo.

Presentatie: Dick Liefting.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 - 23:00 Thank God It’s Friday

Presentatie: Bert en Ruud.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

19:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

18:00 Weekend

Presentatie: Patrick Kicken.

20:00 - 22:00 WeekendMix

Alle hits van dit moment, gemixt door DJ Dirty Valente.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl