Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 18 mei 2024 om 19:00 uur

2024

zaterdag

18

mei

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 19:00 >
20:00
21:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Het Echte Leven (bnnvara / AvroTros)

Boekenprogramma waarin twee boeken en schrijvers centraal staan.

Presentatie: Mischa Blok & Erik Dijkstra.

20:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Shay Kreuger.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Vera Siemons.

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

19:00 - 23:00 Opera Live: The Shell Trial van Ellen Reid door DNO (NTR)

Vanavond is een werk te horen dit is geschreven door Ellen Reid (muziek) en Roxie Perkins (libretto), gebaseerd op het toneelstuk De zaak Shell van Anoek Nuyens, Rebekka de Wit, Frascati Producties en De Nwe Tijd. Dit is een compositieopdracht en coproductie van De Nationale Opera, Het Geluid Maastricht en Opera Philadelphia.

Presentatie: Hein van Eekert.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Petra de Joode.

20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

19:00 Club Cartiez

Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.

Presentatie: Cartiez.

21:00 - 22:00 The Partysquad

Landelijk, FM:

< 19:00 >
20:00
21:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

19:30 Afdeling Wetenschap Herhaling

Karlijn Meinders gaat langs bij onderzoekers die al hun tijd besteden aan dat ene ding, zodat de mensheid er iets van kan leren.

20:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

21:00 - 23:30 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

Joe

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

19:00 Joey van der Velden

21:00 - 22:00 Kris Kross Amsterdam

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

18:00 Jules van Hest

21:00 - 00:00 Sven’s Classix

Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

21:00 - 00:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Armin van Buuren.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 - 22:00 The 70s & 80s Files

Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.

Presentatie: Arjan Snijders.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Landelijk, overig:

< 19:00 >
20:00
21:00

4ever49 Radio

Luister naar 4ever49 Radio Meer informatie over 4ever49 Radio

19:00 Club 4ever49

Presentatie: Klaas van ’t Hof & IDJ René.

21:00 - 08:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

19:00 Het Paleis van de Weemoed

Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.

Presentatie: Sjaak Roodenburg.

20:00 De Jazz Delta

Nederjazz en meer.

21:00 - 22:00 InJazz Radio

Veel hedendaagse en Nederlandse jazz.

Presentatie: Co de Kloet.

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 - 22:00 Het Pinksterweekend

Verslag van de Pinksterconferentie van Stichting Opwekking in Biddinghuizen.
Met onder andere de diensten, de Sing-in, diverse concerten en het Israël seminar. Ook delen verslaggevers verhalen van het Pinksterweekend en bezoekers van Opwekking.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

18:00 Lars Wijnhoven

21:00 - 00:00 00’s Party

De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.

Presentatie: Lisa Konings.

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

18:00 Wkndmx

De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 - 00:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 00:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 19:00 >
20:00
21:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

18:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:30 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

18:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:50 - 22:00 ADO Live

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd ADO Den Haag - De Graafschap (aftrap: 20:00 uur).

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 - 22:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

18:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 19:00 >
20:00
21:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

19:00 Amor FM

21:00 - 00:00 Local

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

19:00 - 22:00 DJ Carrousel

Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

19:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

18:00 - 22:00 Non-Stop Non-stop muziek

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

18:00 - 00:00 Dance Classics Non-stop muziek

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 - 22:00 ID

DJ Jurgen.

Vlaams:

< 19:00 >
20:00
21:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 - 23:00 Sporza

Sportprogramma.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 Album200

Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.

Presentatie: Romy Deridder.

20:00 - 22:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.

Presentatie: Dirk Ghijs.

Klara

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:30 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Nicky Aerts.

20:00 - 00:00 Koningin Elisabethwedstrijd

Uitzending van de halve finale van de Koningin Elisabethwedstrijd Viool, rechtstreeks vanuit Flagey.
Katelijne Boon en Nicole Van Opstal zorgen voor omkadering met een aantal gasten.

Studio Brussel

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

18:00 De Festivalzender (live op Extrema Outdoor)

Presentatie: Amber Broos.

21:00 - 00:00 De Festivalzender (live op Extrema Outdoor)

Presentatie: Jeroen Delodder.

MNM

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

19:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Esther Nwanu.

21:00 - 23:00 Party Hits

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl