Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, donderdag 28 september 2023

2023

donderdag

28

september

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Mark Visser.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Villa VdB (Max)

Programma waarin verder wordt gekeken dan de waan van de dag. Oud nieuws wordt nieuw leven ingeblazen in de historische rubriek Terug naar Toen. En dwars door het programma heen loopt het spel ’de Nieuwssnipper’.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

15:30 Geld Of Je Leven (EO)

Programma waarin gekeken wordt hoe geld wordt uitgeven, hoe geld wordt verdient en welk effect deze stromen van geld hebben op medemensen en de planeet. De economie achter de actualiteit en de actualiteit van de economie staan centraal.

Presentatie: Hans van der Steeg.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Joram Kaat.

19:00 Kunststof: Tamar van den Dop (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is acteur, regisseur en theaterschrijver Tamar van den Dop te gast.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Jeroen Stekelenburg & Jan Willem Wesselink.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Lucella Carasso.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Femke van der Laan.

01:00 Mischa (AvroTros)

Gesprek op het ritme van de hartslag. Persoonlijk, vastberaden en zonder één vraag op papier wordt een gesprek gevoerd met mensen die hun mond durven open te doen.

Presentatie: Mischa Blok.

02:00 De Nacht Van (Omroep Zwart)

Presentatie: Ruben van Haften.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Merel Wielaert.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 Gijs 2.4 (kro-ncrv)

De beste popmuziek en meer.

Presentatie: Emmely de Wilt.

16:00 De Wild in de Middag (PowNed)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Met Morad (bnnvara)

Presentatie: Morad El Ouakili.

00:00 Top 2000 Dossier

04:00 - 06:00 DagNacht (PowNed)

Presentatie: Desiree van der Heiden.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Rob & Wijnand en de Ochtendshow (kro-ncrv / AvroTros)

Het laatste nieuws, een scheutje Rob & Wijnand en heel veel muziek.

Presentatie: Rob Janssen & Wijnand Speelman.

09:00 We Want More Zeroes (kro-ncrv / AvroTros)

De beste tracks uit de zeroes.

Presentatie: Rob Janssen, Wijnand Speelman & Jorien Renkema.

10:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 Requestival (bnnvara)

Verzoekplaatjes.

Presentatie: Timur Perlin.

13:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

16:00 Barend & Benner (PowNed)

Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.

19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)

22:00 VoorAan (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

01:00 Sebastiaan Ockhuysen

04:00 - 06:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

05:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)

Presentatie: Amy Muller.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Andrea van Pol.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Mieke van der Weij.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Annemieke Bosman.

20:00 Avondconcert: wereldpremière Apokalypses van James Wood (NTR)

Rechtstreeks vanuit Muziekgebouw aan het IJ is een optreden te horen van Collegium Vocale Gent, Bl!ndman (saxofoons) en Darius Battiwalla (orgel)

  • James Wood - Apokalypsis (wereldpremière)

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)

Presentatie: Jan van Poppel.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Henk van Steeg.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, Bellen met Bert, Onvergetelijke Luistermomenten, Van nu naar toen en het spel Dinges

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Avondstart (Max)

Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.

Presentatie: Simone Walraven.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 Imani

De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.

Presentatie: Imani Gonçalves.

16:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.

19:00 Tannaz

De beste tracks, het nieuws van de dag en luisteraars die hun hart luchten.

Presentatie: Chanel.

23:00 Slow Jamz

De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.

01:00 FunX

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Giorgio Hokstam.

10:00 Koen Hansen

13:00 Colin Banks

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

19:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 Wereldveroveraars

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

14:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

15:00 De Wereld

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

16:00 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

18:30 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

21:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

00:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

00:30 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

01:00 Ben Tiggelaar Herhaling

Ben Tiggelaar interviewt wetenschappers over persoonlijke en professionele groei.

01:30 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Concertzender

Logo Concertzender Concertzender

Meer informatie over Concertzender

02:00 De Nacht: Hedendaags

07:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

10:00 Kroniek van de Nederlandse Muziek Herhaling

Muziek van Nederlandse componisten of uitvoerenden.

11:00 Klassieke Zaken

CD-keuze uit het maandblad van de Vereniging Klassieke Zaken.

12:00 De Vorige Eeuw Herhaling

Gecomponeerde muziek uit de 20e eeuw.

13:00 Geen Dag Zonder Bach

Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.

Presentatie: Govert Jan Bach.

14:00 Concertzender Live

Archiefopnames.

16:00 Ratatouille

Een mix van wereldmuziek, jazz en klassiek en alles daartussen.

17:00 Chanson Herhaling

Oude en nieuwe Franstalige muziek.

18:00 Jazz Carrousel

Serie over vergeten of onbekende saxofonisten.

19:00 Nuove Musiche

Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.

20:00 L’Esprit Baroque

De barokke geest in al zijn muzikale vormen.

21:00 On Cloud Nine

Profane (wereldlijke) muziek uit Renaissance en Barok: dansen, liederen, instrumentaal, soms vrolijk, soms melancholisch, uit alle delen van Europa.

22:00 Missa Etcetera

Religieuze muziek uit verschillende eeuwen.

23:00 Portamento

Experimentele muziek.

00:00 The Art of The Improvisers

01:00 X-Rated

Experimenteel, avant-garde, industrial, ambient en electronics.

03:00 Terra Incognita Herhaling

Muziek van onafhankelijke alternatieve blues-, folk- en pop-labels.

04:00 In de Schijnwerper

In dit programma staat iedere maand de muziek van één componist centraal.

05:00 - 06:00 Radio Monalisa

Vrouwelijke componisten: klassiek, jazz, hedendaags.

Presentatie: Patricia Werner Leanse.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Youri van der Geest.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Hartgers.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

22:30 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:30 - 06:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

19:00 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

07:00 Joe met Kimberley

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Kimberley Dekker.

09:30 Joe Singalong

Regelrechte meezingers.

10:00 Joe met Daniël

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Daniël Smulders.

12:00 80s Lunch

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Daniël Smulders.

13:00 Joe met Edwin

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Edwin Noorlander.

16:00 Joe met Lars

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Lars Boele.

19:00 - 07:00 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 06:45 Daily Kink
  • 07:15 Kinkstart van je dag
  • 07:45 Daily Kink Headlines
  • 08:20 Bekendmaking Tijdmachine
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Het Beste uit de Kink 1500

Een selectie uit de lijst met de allerbeste muziek ooit.

Presentatie: Eric Corton.

11:00 Tessa Mol

13:00 Jim Vorwald

16:00 Stefan Koren

19:00 In Touch

De beste nieuwe muziek.

Presentatie: Jasper Leijdens.

23:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

13:00 Wim van Helden

16:00 Domien Verschuuren

Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.

19:00 Kai Merckx

22:00 Joey van der Velden

01:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Martijn Kolkman

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 Dennis Verheugd

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 René Verkerk

23:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 Lindo Duvall

12:00 De 538 Lunch met Niek

Presentatie: Niek van der Bruggen.

14:00 Mark Labrand

16:00 De 538 Middagshow

Presentatie: Frank Dane.

19:00 Niek van der Bruggen

21:00 Bas Menting

00:00 Dylan Boet

03:00 Marnix Westhuis

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Frank van der Lende.

09:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

12:00 De Piepshow

Presentatie: Martijn Muijs.

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Sander Hoogendoorn & Caroline Brouwer.

16:00 Werktitel

Presentatie: Sander Lantinga.

18:00 Veronica Anthems

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 Herman Hofman

21:00 Willem Doreleijers

23:00 Muziek Voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

00:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Martijn La Grouw.

10:00 Thomas van Empelen

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Thomas van Empelen.

13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

14:00 Jarno van der Wielen

16:00 Anoûl Hendriks

19:00 Het Avondcircus

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

22:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

16:00 Middagshow

Presentatie: One’sy Muller.

18:00 Classics Non-stop muziek

Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.

20:00 De Avond Non-stop muziek

De tofste artiesten van nu, in de mix met de grootste iconen uit de funk, soul en jazz.

22:00 Smooth Non-stop muziek

Non-stop smooth jazz, zwoele soul, slowjams, soulballads en andere relaxte muziek.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer. Luisteraars kunnen reageren op een stelling en vlak voor 10:00 uur is een muzikale Top 3 te horen, naar aanleiding van de actualiteit.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 Hallo Groningen

Gevarieerd programma met verrassende items, het gesprek van de dag en veel muziek.

Presentatie: Eric Bats.

13:00 Karel op Noord

Vrolijkheid, informatie en muziek.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Spits Op Noord

Nieuws, achtergronden, weer, verkeer en veel muziek.

  • 17:30 uur: Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

12:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

16:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

19:00 De Avond Non-stop muziek

20:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd AZ - Heracles Almelo (aftrap: 20:00 uur).

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Biem Buijs.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Irene ten Voorde.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 De Top 900 (dag 7 van 8)

De 900 mooiste liedjes, gekozen door luisteraars.

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 Plat-eweg

Dialectmuziek.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Backstage

Rian Moonen praat met gasten uit de Limburgse muziekscene; zowel artiesten als mensen die alle concerten en evenementen in de provincie mogelijk maken.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

19:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Marcel Hofman.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Gertjan van Stralen.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

16:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

Non-stop lovesongs.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nachtprogrammering

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

Presentatie: Michiel van der Velde.

12:30 Zeeuwse Kamer

Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Michiel van der Velde.

17:30 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

18:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Michiel van der Velde.

19:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Chutney Explotion

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

19:00 Reuring met Jeuring

Veel Nederlandstalige muziek, met een Engelse knipoog.

Presentatie: Arnold Jeuring.

22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

07:00 Luuk van den Braak

10:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

07:00 Gezellig Wakker Worden Non-stop muziek

09:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

12:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

16:00 De Middagshow Met Jan

Presentatie: Jan Procee.

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

00:00 - 07:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Ochtendshow

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 @ Lunch

Presentatie: Luc van Rooij.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

19:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

17:00 De Middagshow

Presentatie: Erik Kerkhof.

18:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

20:00 De Avond van JND Non-stop muziek

22:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

09:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Rory Jonkergouw.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

06:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 BPM

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 Lunch

Presentatie: Quinten van Hilten.

14:00 BPM Nonstop

16:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

18:00 Drivetime Beats

DJ-mix.

19:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:30 - 06:00 De Bijbel Door

Bijbelstudieprogramma met iedere dag een fragment uit De Bijbel.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Korneel De Clercq.

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

18:00 Het Kwartier

Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.

18:30 Sporza

Sportprogramma.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Goeiemorgen Morgen

Presentatie: Peter Van de Veire & Kim Van Oncen.

09:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Hitmix

Presentatie: Anja Daems.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 BeneBene

Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.

Presentatie: Kim Debrie.

20:00 Wijs

Inspiratie voor het leven.

Presentatie: Karolien Debecker.

22:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 - 06:00 Radio2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Clara De Decker.

09:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Olav Grondelaers.

14:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Carlo Siau.

17:00 Pompidou

De wereld van de kunst.

Presentatie: Chantal Pattyn.

18:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 Shift

Een wereld vol klankavontuur.

Presentatie: Bart Vanhoudt.

22:00 Undercover Non-stop muziek

Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.

23:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Fien en Thibault Staan Op

Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.

09:00 Kenneth Berth

12:00 De Piencode

Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.

Presentatie: Pien Lefranc.

13:00 Kirsten Lemaire

16:00 Eva De Roo

18:00 De Jaren Nul

De beste muziek uit de jaren ’00.

Presentatie: Sam De Bruyn.

19:00 Radar

Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.

Presentatie: Michèle Cuvelier.

21:00 Jeroen Delodder

Programma met passie voor muziek, waarbij van de hak op de tak gesprongen wordt: ingetogen en uit je dak.

23:00 Life is Music Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Studio Brussel Wordt Wakker

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Astrid Op De Middag

Presentatie: Astrid Demeure.

13:00 Maureen Vanherberghen

16:00 Gillis & Govaerts

Een mix van hits, actualiteit en entertainment.

Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.

18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven

Fun.

Presentatie: Sander Gillis.

19:00 Generation M

De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.

Presentatie: Dorianne Aussems.

21:00 Happy Hits

22:00 Relax Hits

23:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

04:00 - 06:00 Storms Staat Op

Presentatie: Bob Storms.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2023 oorboekje.nl