Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 14 november 2018

2018

woensdag

14

november

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Rik van de Westelaken.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma. Een commentator bespreekt een stelling bij de actualiteit en er schuift een gast aan tafel met een mening bij het nieuws.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Winfried Baijens.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Tom van ’t Hek & Henk van Steeg.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 Wat Het Daglicht Niet Verdragen Kan

Talentvolle radiomakers gaan op zoek naar mooie verhalen. Daarbij ligt de focus op nieuws, maar ook de donkere kant van actualiteit en maatschappij.

04:00 - 06:00 App Radio (AvroTros)

Luisteraars krijgen de kans om hun mening te geven over (programma’s op) NPO Radio 1.

Presentatie: Mischa Blok.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Carolien Borgers.

02:00 Rick van V doet 2 (Powned)

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Nachtmiss Marisa (bnnvara)

Presentatie: Marisa Heutink.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

18:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Eva Koreman.

00:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 David (kro-ncrv)

Presentatie: David Achter De Molen.

04:00 - 06:00 Tannaz (AvroTros)

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Sander Zwiep.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)

Uitzending rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam, met het Zweeds Radio Symfonie Orkest o.l.v. Daniel Harding, met medewerking van Janine Jansen (viool):

  • Hector Berlioz - Ouverture (uit ’Les Troyens’, H 133a, op. 5)
  • Alban Berg - Vioolconcert ’Dem Andenken eines Engels’
  • Ludwig van Beethoven - Derde symfonie in Es, op. 55 ’Eroica’

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Opium (AvroTros)

Programma met klassieke muziek en kunst en cultuur. Dagelijks is er een hoofdgast en is live muziek.

00:00 - 07:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, actualiteiten, het spel ’Wat een vak’ en het verhaal van een luisteraar.

Presentatie: Astrid de Jong.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Petra de Joode.

00:00 Politieke Partijen

Zendtijd voor Nederlandse politieke partijen.

00:10 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Aashna (NTR)

Muzikale reis langs bekende en minder bekende wegen (en met afslagen naar verschillende stijlen) met parels uit nieuwe en oude muziek. Met extra aandacht voor jazz, film en concerten.

Presentatie: Aashna Sewpersad.

22:00 Avondconcert (NTR)

Een concert uit de archieven van de NTR en VPRO of een recent opgenomen concert.

23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.

07:00 DiXte 1000 Ochtendshow

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 DiXte 1000 (dag 5 van 7)

Hitlijst met de duizend dikke tracks die er ooit gemaakt zijn.

20:00 DiXte 1000 Avondshow

23:00 SlowJamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

Presentatie: Hassan.

01:00 The Future

04:00 - 07:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 De Ochtendshow met Michael

Presentatie: Michael Blijleven.

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Koen Hansen

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

19:00 Chantal Hutten

21:00 Muziekavond Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muzieknacht Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 Bluesbox

Blues en Bluesrock, met zowel oud als nieuw werk.

Presentatie: Gerry Jungen.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 Digitaal

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 Eyeopeners

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Groeihelden

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

19:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

22:30 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

00:30 Eyeopeners Herhaling

Programma over nuttige innovaties voor werk en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

01:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

01:30 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

04:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

04:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

07:00 Morning Mood Non-stop muziek

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Intermezzo Non-stop muziek

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 In Concert Non-stop muziek

De meest populaire klassieke werken in de complete uitvoering.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos

Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.

08:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

10:00 Spelen met Sprookjes

De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.

12:00 Het Efteling uur

De grootste Efteling-hits en verzoekjes.

13:00 De Radioshow van Raak

Sharon, Nouk en Daan vertellen over hun belevenissen, zijn vrolijk en chaotisch en maken een radioshow speciaal voor kinderen.

14:00 In de Efteling

DJ Tommas neemt luisteraars mee in de Wereld van de Efteling. Met spelletjes en vragen aan OJ Punctuel, Secretaris Protocolair van Koning Pardulfus van Symbolica.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.

18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes

Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment.
Om 18:55 en 19:55 uur vertelt Klaas Vaak een sprookje voor het slapengaan.

21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Menno Barreveld

13:00 Wim van Helden

16:00 Domien Verschuuren

19:00 Igmar Felicia

21:00 Kai Merckx

00:00 Martijn Kolkman

02:00 Qmusic Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Gido Kuin

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 Laat met Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Evers Staat Op

De dag beginnen met Edwin Evers, sidekicks Niels van Baarlen en Rick Romijn, razende reporter Jelte van der Goot en nieuwslezer Henk Blok.

10:00 Ivo van Breukelen

12:00 Frank Dane

14:00 Edwin Noorlander

16:00 Coen & Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

19:00 Barend van Deelen

22:00 Daniël Lippens

00:00 Anoûl Hendriks

02:00 538 Talent

Presentatie: Mart Meijer.

04:00 - 06:00 Bas Menting

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

Het laatste nieuws, het gesprek van de dag, live optredens en de beste pop en rock hits.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 NonStop 1000 Aller Tijden Non-stop muziek

10:00 Dennis Ruyer

13:00 Tim Klijn

16:00 Middagshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

19:00 Dennis Hoebee

22:00 Martijn Muijs

02:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste pop en rock hits.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 @Work Playlist Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek

19:00 Evening Playlist Non-stop muziek

22:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Joost is Wakker

Ochtendshow met veel muziek.

Presentatie: Joost Burger.

09:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits en guilty pleasures in de mix.

13:00 Dimitris Kops

16:00 Jordi

Presentatie: Jordi Warners.

19:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met luisteraars en artiesten.

22:00 Harm & Kees

Presentatie: Harm den Besten & Kees Dorresteijn.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Sublime Sunrise

Muziek, met veel lekkere funk, soul en jazz. Ook komende de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert voorbij.

Presentatie: Sander de Heer.

09:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Vroeg op Noord

Nieuws, verkeer en andere zaken die in de provincie Groningen spelen. Rob en Wiebe zijn de verslaggevers die live op pad gaan. Harma Boer vertelt wat voor weer het wordt en er is een nieuwsquiz.

Presentatie: Karel Oosterhuis & Edwin in ’t Veld.

09:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

12:00 Edwin Op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek. Het gesprek van de dag wordt gevoerd in Het Lopend Vuur.

Presentatie: Edwin Pasveer.

16:00 Spits Op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord Non-stop muziek

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

It nijs, waar en de sport.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 De Middei fan Fryslân

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, nieuws, weer en verkeer en prijzen.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Maarten Kortlever.

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Maarten en Tim

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Maarten Bonnemaijers & Tim op het Broek.

10:00 Ruud

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 Stefan

Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Stefan Collaris.

16:00 Dennis en Sjoerd

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Dennis Ewald & Sjoerd Duijkaerts.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Wunderbar Herhaling

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, reportages, de mening van de Noord-Hollander, verkeersinformatie en het weer.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Bart Slim.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 Die 70’s Show

Jeanne Kooijmans draait alle hits die in de jaren ’70 in de top 50 gestaan hebben in Nederland, Engeland en Amerika. Met grote hits en vergeten pareltjes op min of meer alfabetische volgorde. In deze serie komen alle hits maar één keer voorbij.

21:00 Muziek van Kust tot Kust

Jan Emous maakt een muzikale reis die van kust tot kust gaat en dus vol grenzeloze muzikale ontdekkinsgtochten zit.

22:00 Radio Ritmundo

DJ Ritmundo alias Stan Rijven verbindt een halve eeuw global music tot één kosmopolitische cocktail van afro en bossa, blues en beat, soul en salsa, java en jazz, rai en rumba.

23:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait cd’s uit eigen kast en probeert luisteraars kennis te laten maken met muziek die doorgaans nooit op de radio te horen is of muziek die nostalgische gevoelens oproept. Met veel blues, soul, country en Americana.

02:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 De Westwekker

Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Arthur Boddéus of Ivar Lingen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Broodje Bral

Luchtig programma met sprankelende muziek, verfrissend nieuws en veel Haagse humor.

Presentatie: Sjaak Bral.

14:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Rudo

Heel veel muziek en de hoogtepunten van de dag.

Presentatie: Rudo Slappendel.

20:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 wakker@rijnmond.nl

Wakker worden met nieuws, sport, weer, verkeer en veel opgewekte muziek.

Presentatie: Reint Jan Potze en Etienne Verhoeff.

10:00 Dwars door Rijnmond

Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Chantal Quak.

13:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Rijnmond Nu

Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline

00:00 De Nacht Door Non-stop muziek

07:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

09:00 Je Maatje in Muziek

Presentatie: Judith Vlaming.

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 De Nacht Door Non-stop muziek

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Bij Jorieke

Programma met verbinding, diepgang en plezier.

Presentatie: Jorieke Fredrikze.

12:00 Sandwich

Muziek, nieuws en gezelligheid.

Presentatie: Nando Kok.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met verhalen van artiesten, nieuwe muziek en een kijkje achter de schermen.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 Muziekavond Non-stop muziek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop gospelmuziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Regiomix

07:30 Non Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non Stop Non-stop muziek

15:00 Middagshow

Presentatie: Ivo Pasveer.

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Goedemorgen Limburg

Muziek en het nieuws uit de provincie Limburg.

Presentatie: Daniël Smulders.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Alfred Hof.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Kevin Smit.

18:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Alfred Hof.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio NL Kids

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Meer informatie over Radio NL Kids

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 Maurits

Presentatie: Maurits de Groot.

16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Wild @ 6

Met de 6 @ 6.

Presentatie: Nick Velderman.

19:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl