Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 26 september 2019

2019

donderdag

26

september

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen.

Presentatie: Roelof de Vries.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Jeroen Stomphorst & Henk van Steeg.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Show waarin luisteraars centraal staan en ervaringen delen die passen bij de actualiteit van de dag.

Presentatie: Wouter Bouwman.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Carolien Borgers.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Zet ’m op : Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

18:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Eva Koreman.

00:00 Joost (kro-ncrv)

Presentatie: Joost Schulte.

02:00 Tannaz (EO)

Presentatie: Tannaz Hajeby.

04:00 - 06:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

00:00 - 07:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

Week van de Jaren 80

Terugblik op de jaren ’80.

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Petra de Joode.

00:00 Politieke Partijen

Zendtijd voor Nederlandse politieke partijen.

00:10 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Makkinga Meets (NTR)

Andrew Makkinga praat iedere week met een andere gast en omlijst dat met muziek.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

23:00 SlowJamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 The Future

04:00 - 06:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Koen Hansen

16:00 Chantal Hutten

19:00 Stephan Jacobs

21:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 De Wereld

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

22:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

22:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

00:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

01:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

01:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

04:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

04:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

07:00 Morning Mood Non-stop muziek

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Intermezzo Non-stop muziek

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 Hall of Fame Non-stop muziek

Een verzameling van de meest geliefde klassieke muziek.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Tessa.

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 Workflow

Presentatie: Jasper Leijdens.

16:00 Rush Hour

Presentatie: Tim op het Broek.

19:00 Shift Kink

Presentatie: Femke van der Veen.

21:00 The Heavy Show

Presentatie: Caroline Westendorp.

23:00 Met het Oor op Morgen

Alleen maar nieuwe muziek.

Presentatie: Jasper Leijdens.

00:00 - 06:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De beste hits uit de jaren 2000 tot en met 2009.

19:00 Jordi Warners

22:00 Joost Swinkels

00:00 Martijn Kolkman

02:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 Laat met Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

10:00 Mark Labrand

13:00 Ivo van Breukelen

16:00 De Coen en Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

19:00 Barend van Deelen

22:00 Daniël Lippens

01:00 Mart Meijer

04:00 - 06:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

De Mobiel van Giel, Opa Beelen, de leukste gasten en de beste live-optredens.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 Non-Stop 1000 Aller Tijden Non-stop muziek

10:00 Dennis Ruyer

13:00 Lindo Duvall

16:00 Veronica Inside

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:00 Dennis Hoebee

21:00 Martijn Muijs

01:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joey van der Velden & Amber Delil.

09:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Anoûl Hendriks

16:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

19:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke nodigen artiesten uit de hiphop- en dancewereld uit en brengen het laatste nieuws.

22:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Sublime Sunrise

Muziek, met veel lekkere funk, soul en jazz. Ook komende de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert voorbij.

Presentatie: Sander de Heer.

09:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:30 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Maarten en Pascal.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël en Paul.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Pop in Limburg - Dvers

Podcast in samenwerking met Pop in Limburg over showcasefestival Dvers in Sittard.

Presentatie: Rian Moonen.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ochtendshow

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Bart Slim.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 Die 80’s Show

Alle hits die in de jaren ’80 in de top 50 gestaan hebben in Nederland, Engeland en Amerika. Met grote hits en vergeten pareltjes op min of meer alfabetische volgorde. In deze serie komen alle hits maar één keer voorbij.

Presentatie: Arjan Snijders.

21:00 Just Bee Radio

Muzikante Beatrice van der Poel maakt een stevig muzikaal soepje. Met blues, rock, disco, Nederlandstalig, diepe soul, vette funk, Americana, New Wave of een beeldschoon gloednieuw liedje van deze tijd.

22:00 Hubert on the Air

Hubert van Hoof draait muziek die je nergens anders hoort.

23:00 Gonzo’s Return

Jan Donkers draait muziek uit verleden en (vooral) heden van het Great American Songbook. Gospel en garage, blues en bluegrass, singer-songwriters en wat nog meer onder Americana valt. Geen nostalgie, wel kabaal en sentiment, en hier en daar een anekdote.

01:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 De Westwekker

Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Marjolein Visser en André Koolen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

10:00 Erik Lemmers

13:00 Ruud de Boer

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Feyenoord - AZ (aftrap: 20:00 uur).

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline

00:00 De Nacht Door Non-stop muziek

07:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

09:00 Je Maatje in Muziek

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

15:00 De Middagshow

Presentatie: Johan Koning.

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 De Nacht Door Non-stop muziek

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 Frysk FM Non-stop muziek

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Nando Kok.

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:35 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Stefan Brau

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 De Lopende Band

Verzoekplaten.

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 Het Stamcafé On Air

Presentatie: Ruud van Velzen, Danny Canters & Johan Linssen.

23:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Royaal

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Meer informatie over Radio Royaal

00:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Nick Velderman.

09:00 Classics Non-stop muziek

12:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 De Middagshow met Barry

Leuke gasten, de nieuwsupdate van de dag en muziek uit Nederland.

Presentatie: Barry Brand.

19:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

00:00 - 07:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 Danny Blom

15:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

14:00 Hits

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Avondshow

Onder andere met de 6@6.

21:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl