Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 6 augustus 2022

2022

zaterdag

6

augustus

Bijzonderheden, vandaag:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin jonge opiniemakers luisteraars bijpraten over het meest belangrijke weekendnieuws. De meest spraakmakende stukken uit de weekendkranten komen langs en de social media worden afgespeurd.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Dieuwke Teertstra.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

15:00 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

16:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

17:00 In De Kantine (WNL)

Programma waar met een goed humeur de week wordt doorgenomen en waar wordt afgetrapt voor een nieuwe werkweek. Live vanaf locatie. Met een grote variëteit aan gasten. Politiek, media-cultuur en ondernemerschap komen aan bod. Ook is er ruim aandacht voor sportflitsen.

Presentatie: Jill Bleiksloot & Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
In deze uitzending is er onder andere aandacht voor de volgende wedstrijden:

  • 16:30 uur Fortuna Sittard - Ajax
  • 18:45 uur SC Cambuur - Excelsior
  • 20:00 uur PSV - FC Emmen
  • 21:00 uur RKC Waalwijk - FC Utrecht

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Onze Man Op Reis (bnnvara)

01:00 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

03:00 - 06:00 De Nacht Is Zwart (Omroep Zwart)

Programma als een ritje in de nachtbus: avontuurlijk, betrouwbaar en verrassend. Diverse passagiers rijden mee langs de vele gezichten en stemmen die de nacht rijk is.

Presentatie: Milouska Meulens & Lara Lauwigi.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

04:00 Martine In De Morgen (EO)

Muziek vol verhalen, overtuigingen, twijfels, angsten, hoop en liefde.

Presentatie: Martine ten Klooster.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Zomerspijkers: Lakshmi (bnnvara)

Een bekende gast mag twee uur lang de muziek bepalen en hier over vertellen.
Vandaag is Lakshmi te gast.

Presentatie: Dolf Jansen.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Jasper de Vries.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Giel Beelen.

18:00 Soul Night met Shay & Morad (bnnvara)

Presentatie: Shay Kreuger & Morad El Ouakili.

20:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soul, funk en disco, met onder andere een Soul Night Mix van DJ Martin Boer.

Presentatie: Corné Klijn.

22:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Fijne soul, disco, funk R&B en hiphop.

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Soul Night met Frank (bnnvara)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 Soul Night Met Wouter (kro-ncrv)

De lekkerste classic soul en disco.

Presentatie: Wouter van der Goes.

05:00 - 07:00 Soul Night Met Jeroen (kro-ncrv)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Thomas Hekker (PowNed)

09:00 Obi Raaijmaakers (NTR)

12:00 Rámon (bnnvara)

Presentatie: Rámon Verkoeijen.

14:00 Andres Odijk

16:00 Luc Sarneel (bnnvara)

19:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Joost Schulte.

22:00 Club Cleven (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan. Met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer te horen is.

Presentatie: Eva Cleven.

00:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

02:00 Ilhame Ajouaou (bnnvara)

04:00 - 06:00 Joost Schulte (NTR)

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Andrea van Pol.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Selma van Dijk.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Vanmiddag is een opname te horen uit het Matinee-archief van 11 december 2021. Toen was de barokspecialist William Christie te gast met zijn ensemble Les Arts Florissants, voor de integrale uitvoering van L’Allegro, il Penseroso ed il Moderato ("De vrolijke, de bedachtzame en de gematigde man"), een pastorale ode van George Friedrich Handel . 
Aansluitend klinkt instrumentale muziek van Handel , Leclair en Haydn uit oudere Matinees.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Zomeravondconcert: Salzburger Festspiele - Jeanne d’Arc au bûcher

De uitzending van vanavond staat grotendeels in het teken van het oratorium Jeanne d’Arc au bûcher van Honegger, uitgevoerd door Irène Jacob (Jeanne d’Arc), Jérome Kircher (Frère Dominique), Elena Tsallagova, Mélissa Petit, Martina Belli, Damien Bigourdan, Marc Mauillon, Damien Pass, Emilien Diard-Detouf, kinderkoor van de Salzburger Festspiele, koor van de Beierse Omroep en het SWR Symphonieorkest o.l.v. Maxime Pascal
Aansluitend is vocaal en instrumentaal werk te horen van Ravel , Chausson, Debussy en Chabrier.

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Henkjan Smits.

12:00 Angela (Max)

Muzikale show.

Presentatie: Angela Groothuizen.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Robin Peters.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Sander de Kramer.

20:00 Oh Happy Day (EO)

Gouwe ouwe gospels en hoopvolle muziek uit jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Remco Hakkert.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, mooie gesprekken en nieuws.

Presentatie: Petra de Joode.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 Weekend Request

Presentatie: Jayh.

13:00 Serginio

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

19:00 Nordin’s Night Out

Presentatie: Nordin.

21:00 The Partysquad

22:00 DJ Wef

23:00 Flava B2B Superior

Presentatie: DJ Flava.

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 The Encore Clubnacht

Live vanuit de Melkweg.

04:00 - 07:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Giorgio Hokstam

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

Presentatie: Donatello Piras & Werner Schouten.

06:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

10:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

10:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 CMO Talk / De Ben Tiggelaar Podcast

Afwisselende podcast. De ene week is de podcast CMO Talk te horen. De andere week is Ben Tiggelaar te horen met zijn podcast waarin hij spreekt met gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

12:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

13:00 AEX Factor Herhaling

Een duik in de financiële wereld.

13:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

14:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik.

15:00 Eyeopeners Herhaling

Gesprekken met drie gasten over slimme technologische innovaties die een grote rol zullen gaan spelen in de duurzame toekomst.

Presentatie: Nina van den Dungen.

15:30 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

Presentatie: Donatello Piras & Werner Schouten.

16:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

21:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

23:30 Eyeopeners Herhaling

Gesprekken met drie gasten over slimme technologische innovaties die een grote rol zullen gaan spelen in de duurzame toekomst.

Presentatie: Nina van den Dungen.

00:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

00:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

01:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

04:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

04:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

05:30 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

10:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:30 - 09:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

00:00 Darkroom Non-stop muziek

07:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

10:00 Metha Op Kink

Presentatie: Metha de Vos.

12:00 Corton Op Kink

Presentatie: Eric Corton.

14:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

17:00 NRG

Energieke muziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

19:00 Weekend

Presentatie: Lars Wijnhoven.

21:00 Kicks

De ultieme playlist voor de zaterdagavond.

Presentatie: Stefan Koopmanschap.

00:00 - 07:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Kimberley Dekker

12:00 Stephan Bouwman

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

19:00 Joey van der Velden

21:00 Beste van Tomorrowland

De beste deejay-sets van Tomorrowland:

  • 21:00 uur Lucas & Steve
  • 21:30 uur Lost Frequencies
  • 22:00 uur Robin Schulz
  • 22:30 uur Sunnery James & Ryan Marciano
  • 23:00 uur Alesso
  • 23:30 uur Afrojack + R3hab
  • 00:00 uur Armin van Buuren
  • 00:30 uur Dimitri Vegas & Like Mike

Presentatie: Menno Barreveld.

01:00 A State of Trance

Presentatie: Armin van Buuren.

03:00 Beste Van Tomorrowland One World Radio

De beste electronic dj’s ter wereld.

04:00 Jacked

Presentatie: Afrojack.

05:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Jules van Hest

10:00 Martijn Kolkman

14:00 Luuk van den Braak

18:00 Jules van Hest

21:00 Sven’s Classix

De lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

Presentatie: Luuk van den Braak.

00:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

Presentatie: Dennis Verheugd.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Het Beste van 538

Presentatie: Bas Menting.

10:00 Mart Meijer

13:00 Niek van der Bruggen

16:00 Lindo Duvall

19:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 Club Life

Tiësto.

02:00 David Guetta Radio Show

03:00 Weekendmix

04:00 - 06:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

08:00 De Veronica Zaterdag: Ook Hier Goeiemorgen

Presentatie: Niels van der Veen.

10:00 Verschuuren’s Goud Van Oud

De meest succesvolle én onbekendere hits van de belangrijkste artiesten uit de popgeschiedenis.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 Femke van der Veen

14:00 De Weekend Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Jeroen Drogt.

16:00 Phil Collins Zegt Sorry

De meest veelzijdige tracks over de liefde.

Presentatie: Ronald Giphart.

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 Platencast

Presentatie: Martijn Richters.

21:00 De Top 1000 Allertijden Allertijden

Serie waarin alle nummers gedraaid worden die ooit in de Top 1000 Allertijden of Top 100 Aller Tijden gestaan hebben.

Presentatie: Arjan Snijders.

00:00 Jannes Drop

02:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Hielke Boersma

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Hielke Boersma

14:00 Jarno van der Wielen

18:00 Wkndmx

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

10:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

19:00 Soulful Saturday Non-stop muziek

21:00 The Groove

Rob Manga mixt de beste soul, funk, disco, r&b en hiphop.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

18:30 Sport

Verslag van de wedstrijd SC Cambuur - Excelsior (aftrap: 18:45 uur).

20:30 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

19:30 FC Emmen Live

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd PSV - FC Emmen (aftrap: 20:00 uur).

22:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

09:00 Zomer in Overijssel (week 2 van 5)

Een impressie van diverse festivals, tentfeesten, dorpsfeesten en sport- en cultuurevenementen.

17:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma.

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 De Platenbeld

Muziekprogramma.

Presentatie: Richard van den Beld.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé: Zomerterras

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé: Zomerterras

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Fortuna Sittard - Ajax (aftrap: 16:30 uur).

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Fortuna Sittard - Ajax (aftrap: 16:30 uur).

19:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman & Lesley Alma.

10:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

14:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

16:00 De Duizend van Driessen

Leo en Nico Driessen stellen uit duizend nummers hun top 10 samen. Luisteraars bepalen wie er in komen staan en wie er uitvalt.

17:00 Tekst & Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst en uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

19:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Thorvald de Geus.

16:00 Koos en de Zomer

Presentatie: Koos van Plateringen.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

21:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd RKC Waalwijk - FC Utrecht (aftrap: 21:00 uur).

23:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Mogguh Weekend

Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 Willem Op Zaterdag

Muziekprogramma.

Presentatie: Willem van Zuilen.

17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

14:00 Dwars Door De Zomer Top 30

De meest zomerse muziek uit de meest zomerse plaatsen.

16:00 Non-Stop Non-stop muziek

18:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd SC Cambuur - Excelsior (aftrap: 18:45 uur).

21:00 Non-Stop Uit De 90’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’90.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nachtprogrammering Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een natuurtips van een boswachter.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 10 Brabant

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Weekend Wake-Up

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 Matthieu Schotvanger

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

22:00 EuroDanceNight

De beste Eurodance uit de 90’s.

Presentatie: Dick Liefting.

00:00 Summer House

Groovy & Funky Jacking en Tech-House tracks, met een voorkeur voor Italiaanse producers. Niet alleen maar vette beats maar ook piano’s, zang en andere instrumenten.

Presentatie: Andrew Summer.

01:00 TranceLogic

De beste en grootste trancehits, gemixt door Dave Weerdinge.

02:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

12:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 JN30 Nonstop Non-stop muziek

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Quinten van Hilten

15:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM (Hitradio)

Meer informatie over Wild FM

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

11:00 Morning Show

Presentatie: Marc de Roo.

13:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 ID 2.0

DJ Jurgen.

22:00 Clubbin’

Eric van Kleef.

00:00 Release Yourself

Roger Sanchez.

02:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

23:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

11:00 Culture Club Zomer

Live-uitzending vanop een cultureel evenement in Vlaanderen. Met een reis door de wereld van kunst en cultuur met schrijvers, kunstenaars en theater- en filmmakers.

Presentatie: Annelies Moons.

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

16:00 Sporza

Sportprogramma.

19:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Niels Van Duyse.

23:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Zomerweekend

Presentatie: Filip Ledaine.

08:00 Meer Zomer

Plezant wakker worden met bekende gasten en vrolijke muziek.

Presentatie: Siska Schoeters & Niels Destadsbader.

10:00 Summertracks

Presentatie: Sonny Vanderheyden.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 Zomerhit

Programma in aanloop naar de verkiezing van de zomerhit van dit jaar. Met informatie over de genomineerden en een impressie van de televisieopnames. De artiesten komen ook langs en er er zijn intieme liveoptredens.

Presentatie: Geena Lisa.

16:00 Select

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 Album 200

Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.

Presentatie: Margaux Bogaert.

20:00 In De Mix

23:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 07:00 Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 De Zomer van Klara

Muziek en verhalen.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 De Zomer van Klara

Muziek en verhalen.

Presentatie: Julie Van Bogaert.

14:00 De Zomer van Klara

Muziek en verhalen. Met een heruitzending van de opname van één van de Twintigers Editie 2022.

Presentatie: Björn Doumen.

18:00 De Zomer van Klara

Dansante muziek. Van wals, menuet of pas-de-deux, over tango en foxtrot tot chachacha, rumba, mambo, enzovoort.

Presentatie: Pat Donnez.

22:00 All That Jazz

Muziek van de meest legendarische jazzhelden.

23:00 Continuo Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Eva De Roo.

10:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Kenneth Berth.

14:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Pien Lefranc.

18:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Rik De Bruycker.

23:00 Untz

Non-stop beats.

03:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

00:00 Summertime Non-stop muziek

Hits.

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Bart De Raes.

09:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Evelyn De Backer.

12:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Anke Goergen.

17:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Cato Peeters.

22:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

23:00 Mix & Match

Feesten op de beats van Erwin De Nul.

00:00 - 07:00 Summertime Non-stop muziek

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl