Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 10 december 2018 om 11:00 uur

2018

maandag

10

december

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

14:00 - 16:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Suzanne Bosman.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Timur Perlin.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 - 16:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 - 16:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Landelijk, commercieel:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Koen Hansen

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 - 15:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

09:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Intermezzo Non-stop muziek

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 - 17:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

10:00 Spelen met Sprookjes

De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.

12:00 Het Efteling uur

De grootste Efteling-hits en verzoekjes.

13:00 - 16:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Wim van Helden

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 - 00:00 Top 4000 (dag 8 van 21)

De beste en mooiste hits ooit gemaakt.
Presentatie:

  • 06:00 Gerard Ekdom
  • 10:00 Jeroen Nieuwenhuize
  • 13:00 Edwin Diergaarde
  • 16:00 Rob van Someren
  • 19:00 Edwin Ouwehand
  • 21:00 Lex Gaarthuis

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Menno de Boer

12:00 Frank Dane

14:00 - 16:00 Mark Labrand

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Dennis Ruyer

13:00 - 16:00 Tim Klijn

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Een mix van de beste muziek van de grootste artiesten en de beste kersthits.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

09:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Michiel

Presentatie: Michiel Jurrjens.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

09:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

12:00 - 16:00 Edwin Op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek. Het gesprek van de dag wordt gevoerd in Het Lopend Vuur.

Presentatie: Edwin Pasveer.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 - 16:00 De Middei fan Fryslân

Presentatie: Femke de Walle.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 - 18:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Ruud

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 - 16:00 Stefan

Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Stefan Collaris.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Broodje Bral

Luchtig programma met sprankelende muziek, verfrissend nieuws en veel Haagse humor.

Presentatie: Sjaak Bral.

14:00 - 16:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Dwars door Rijnmond

Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Herman Vriend.

13:00 - 16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 - 17:00 Classic Hits Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Programma met verbinding, diepgang en plezier.

Presentatie: Jorieke Fredrikze.

12:00 Sandwich

Muziek, nieuws en gezelligheid.

Presentatie: Nando Kok.

14:00 - 16:00 Backstage

Muziekprogramma met verhalen van artiesten, nieuwe muziek en een kijkje achter de schermen.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

10:00 - 15:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 - 15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Luister naar Radio NL Kids Meer informatie over Radio NL Kids

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 - 16:00 Maurits

Presentatie: Maurits de Groot.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 - 16:00 Lunch

Presentatie: Dimitris Kops.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl