Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 21 mei 2022 om 14:00 uur

2022

zaterdag

21

mei

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.

Landelijk, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

15:00 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

16:00 - 17:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 - 18:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

14:00 Olivier Bakker (AvroTros)

16:00 - 19:00 Luc Sarneel (bnnvara)

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 - 17:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Vanmiddag is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Michele Mariotti (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Selene Zanetti (sopraan), Cecilia Molinari (mezzosopraan), Francesco Demura (tenor) en Marko Mimica (bas-bariton)

  • Mozart - Maurerische Trauermusik
  • Beethoven / Cooper - Tiende symfonie (eerste deel)
  • Rossini - Stabat Mater

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 - 18:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 Serginio

16:00 - 19:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

Landelijk, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

12:00 Stephan Jacobs

15:00 - 17:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

14:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:00 Eyeopeners Herhaling

Gesprekken met drie gasten over slimme technologische innovaties die een grote rol zullen gaan spelen in de duurzame toekomst.

Presentatie: Nina van den Dungen.

15:30 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

16:00 - 21:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

14:00 - 17:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 René Verkerk

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

13:00 Mark Labrand

16:00 - 19:00 Ivo van Breukelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

14:00 De Weekend Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Femke van der Veen.

16:00 - 18:00 Phil Collins Zegt Sorry

De meest veelzijdige tracks over de liefde.

Presentatie: Ronald Giphart.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 - 18:00 Jarno van der Wielen

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 19:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

14:00 - 18:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

14:00 - 18:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

12:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 - 18:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 - 18:00 De Platenbeld

Muziekprogramma.

Presentatie: Richard van den Beld.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 - 17:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

14:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

16:00 - 17:00 De Duizend van Driessen

Presentatie: Leo en Nico Driessen.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 - 16:20 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Menno Tamming & Herman Nanninga.

16:20 - 18:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Eindhoven - ADO Den Haag (aftrap: 16:30 uur).

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Amor FM

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 - 18:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

14:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

16:00 - 18:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

13:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 Quinten van Hilten

15:00 - 18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

13:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

15:00 - 18:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

Vlaams:

< 14:00 >
15:00
16:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 - 18:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 - 18:00 Select

Presentatie: Niels Vandeloo.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

14:00 Koningin Elisabethwedstrijd: voorbeschouwing (dag 6 van 6)

Voorbeschouwing op de Koningin Elisabethwedstrijd 2022. In dit uur wordt vooruitgeblikt op de halve finale van vandaag en zijn opnames te horen uit eerdere edities van de Koningin Elisabethwedstrijd.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

15:00 - 18:15 Koningin Elisabethwedstrijd: halve finale namiddag (dag 6 van 6)

Integrale uitzending van de halve finale van de Koningin Elisabethwedstrijd van vanmiddag.

Presentatie: Katelijne Boon.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 - 17:00 De Zaterdag

Presentatie: Marie Neefs.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

12:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

16:00 - 19:00 Bouger Bouger

Presentatie: Esther Nwanu & Voltage.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl