Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, maandag 8 augustus 2022

2022

maandag

8

augustus

Bijzonderheden, vandaag:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Roos Abelman.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Thomas van Groningen.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Villa VdB (Max)

Programma waarin verder wordt gekeken dan de waan van de dag. Met een lach, een traan en ruimte voor consumentenzaken en actiejournalistiek. Oud nieuws wordt nieuw leven ingeblazen en er is het spel ’Letterzetter’ dat als rode draad door de uitzending loopt.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

15:30 Geld Of Je Leven (EO)

Programma waarin gekeken wordt hoe geld wordt uitgeven, hoe geld wordt verdient en welk effect deze stromen van geld hebben op medemensen en de planeet. De economie achter de actualiteit en de actualiteit van de economie staan centraal.

Presentatie: Hans van der Steeg.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Billie Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Kunststof Zomergesprekken: Froukje (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is zangeres Froukje te gast.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Waldy van Geenen.

20:30 Haagse Lobby (WNL)

Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.

Presentatie: Martijn de Greve.

21:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Chris Kijne.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

01:00 Roos (AvroTros)

Persoonlijk, vastberaden en zonder één vraag op papier wordt een gesprek gevoerd met mensen die hun mond durven open te doen.

Presentatie: Roos Oosterbaan.

02:00 De Nacht Van (bnnvara)

Presentatie: Jan Willem Wesselink.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Stephan Komduur.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Corné Klijn.

14:00 Gijs 2.4 (kro-ncrv)

De beste popmuziek en meer.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische blik op de waan van de dag.

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Carolien Borgers.

22:00 Giel (bnnvara)

Artiesten, livemuziek en gesprekken met luisteraars.

Presentatie: Giel Beelen.

00:00 RickVanV doet 2 (PowNed)

Muziek en studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

03:00 - 06:00 DagNacht (PowNed)

Presentatie: Desiree van der Heiden.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Mark en Mai (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Sophie Hijlkema.

12:00 Andres Odijk

14:00 Herman Hofman (AvroTros)

16:00 Middagshow

Presentatie: Philo Boss & Luc Sarneel.

19:00 Rob & Wijnand (kro-ncrv / AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen & Wijnand Speelman.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)

Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Sagid Carter.

00:00 Yoeri Leeflang (AvroTros)

02:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

04:00 - 06:00 De Stijn (kro-ncrv)

Presentatie: Stijn van Vliet.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Selma van Dijk.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Andrea van Pol.

20:00 Zomeravondconcert (NTR)

Vanavond zijn de volgende opnames te horen:

  • Magdalena Kožená and Friends: Giovanni Guzzo (viool); Rahel Rilling (viool); Amihai Grosz (altviool); Dávid Adorján (cello); Kaspar Zehnder (fluit); Andrew Marriner (klarinet) en Sir Simon Rattle (piano)
    • Chausson - Chanson perpétuelle
    • Stravinsky - Drie liederen van William Shakespeare
    • Strauss - Drie liederen uit Ophelia
    • Ravel - Chansons madécasses
    • Brahms - Vijf Ophelia-liederen
    • Brahms - Zwei Gesänge
    • Janáček - Říkadla
    • Dvořák - Delen uit “Gypsy Melodies”
  • Zürcher Kammerorchester o.l.v. Daniel Hope (viool)
    • Mozart - Divertimento nr.3 in F KV 138
    • Haydn - Vioolconcert in G Hob. VIIa:4
    • Beethoven - Cavatina uit Strijkkwartet nr.13 in B op.130
    • Schubert - Rondo voor viool en strijkers in A D 438
    • Mahler - Adagietto uit Symfonie nr.5 in cis
    • Schönberg - Notturno in As voor strijkers en harp
    • Bernstein - West Side Story Suite voor viool en strijkers

Presentatie: Leonard Evers.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (AvroTros / kro-ncrv / Max)

Presentatie: Pieter van Nes.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Allemaal Familie, Bellen met Bert, Onvergetelijke Luistermomenten en het spel Dinges.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

Muziek uit de afgelopen acht decennia, met de nadruk op de jaren ’60 en ’70. Daarbij worden verhalen verteld achter de gedraaide muziek.

Presentatie: Henkjan Smits.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Robin Peters.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Petra de Joode.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Susanne Potiek.

16:00 Sander & Vonneke

Sander en Vonneke hebben het gezellig. Ze praten over hun levens, over wat er in de wereld speelt en stellen luisteraars de gekste vragen.

19:00 Tannaz

Presentatie: Tannaz Hajeby.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmelen met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 FunX

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Thomas van Empelen.

10:00 Michael Blijleven

13:00 Giorgio Hokstam

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Stephan Jacobs.

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

Presentatie: Iwan Verrips.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:30 Mobility

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

15:00 Duurzaam

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

15:30 Koplopers

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

Presentatie: Donatello Piras & Werner Schouten.

16:00 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

18:30 De Nieuwsdag

Talitha Muusse en Mark Beekhuis richten hun scherpe blik op het nieuws en geven kleur aan de dag.

19:00 Vastgoed Gezocht

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

19:30 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

Presentatie: Donatello Piras & Werner Schouten.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

21:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

23:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

00:00 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

00:30 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

01:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

01:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

03:30 De Nieuwe Wereld Herhaling

Zoektocht naar antwoorden op uitdagingen van deze tijd. De vragen worden gesteld aan economen, bedrijfskundigen en andere experts.

Presentatie: Annette van Soest.

04:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

20:00 Filmavond Non-stop muziek

Bekende filmmuziek en klassieke werken uit films.

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Lukas Kramer.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Geloof & Gezondheid

Programma over geloof en gezondheid, in samenwerking met Pro Life.

Presentatie: Ben Ketting.

12:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Hartgers.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:30 - 06:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 06:45 Daily Kink
  • 07:15 Kinkstart van je dag
  • 07:45 Daily Kink Headlines
  • 08:20 Bekendmaking Tijdmachine
  • 08:50 Op Het Broek Vertelt
  • 09:00 Het Beste Uit de Kink 1500

Presentatie: Tim op het Broek.

10:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

  • 11:10 Link Kink
  • 12:40 Dag Top 3

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 Workflow

Muziek.

  • 14:40 Soundtrack van de dag

Presentatie: Stefan Koren.

16:00 Rush Hour

Muziek.

  • Tim’s wisselende contacten; een muzikale vleeskeuring
  • 18:00 Tijdmachine; een half uur terug naar één jaar

Presentatie: Mick Hummel.

19:00 In Touch

De beste nieuwe muziek.

  • 19:40 Daily Drop; de release van de dag die je gehoord moet hebben
  • 20:20 Evening Headlines; het laatste muzieknieuws
  • 20:40 In Touch With; gesprekken met artiesten
  • 21:40 Story Time; het verhaal achter een liedje, verteld door de artiest zelf

Presentatie: Jasper Leijdens.

22:00 Late Night

Presentatie: Michiel Jurrjens.

00:00 - 06:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Kai Merckx

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

13:00 Wim van Helden

16:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

19:00 Lars Boele

22:00 Joost Swinkels

01:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 80’s Top 810 (dag 1 van 5)

De grootste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Silvan Stoet.

10:00 80’s Top 810 (dag 1 van 5)

De grootste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Jeroen Nieuwenhuize.

13:00 80’s Top 810 (dag 1 van 5)

De grootste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Edwin Diergaarde.

16:00 80’s Top 810 (dag 1 van 5)

Moppen, limericks, een humoristische kijk op het nieuws van de dag en de grootste hits uit de jaren ’80

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 80’s Top 810 (dag 1 van 5)

De grootste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Martijn Kolkman.

21:00 Martijn Kolkman

23:00 De Avond Van 10 Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtend

Presentatie: Bas Menting.

09:00 Zomer Top 538 (dag 1 van 5)

Hitlijst met de 538 populairste zomerhits.

Presentatie: Bas Menting.

10:00 Zomer Top 538 (dag 1 van 5)

Hitlijst met de 538 populairste zomerhits.

Presentatie: Lindo Duvall.

13:00 Zomer Top 538 (dag 1 van 5)

Hitlijst met de 538 populairste zomerhits.

Presentatie: Niek van der Bruggen.

16:00 Zomer Top 538 (dag 1 van 5)

Hitlijst met de 538 populairste zomerhits.

Presentatie: Mark Labrand.

19:00 Mart Meijer

22:00 Jaimy de Ruijter

00:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Danny Blom

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 De Veronica Ochtendshow

Presentatie: Toine van Peperstraten & Mischa Blok.

09:00 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 De Piepshow

Presentatie: Martijn Muijs.

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders & Caroline Brouwer.

16:00 Marisa in de Middag

Presentatie: Carsten van Dijk.

18:00 Willem Doreleijers

Met tussen 18:00 en 19:00 uur alleen maar muziek uit de jaren ’70 en ’80.

21:00 Jordi@Night

Presentatie: Jordi Mulderij.

00:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 Niels van der Veen

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Martijn La Grouw.

10:00 Raoul Schram

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Anoûl Hendriks

16:00 Hielke Boersma

19:00 Het Avondcircus

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens & Erik-Jan Rosendahl.

22:00 Talent

Presentatie: Julia van Reyendam.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Rinse Blanksma.

10:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

16:00 Middagshow

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

19:00 Classics Non-stop muziek

Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.

21:00 Experience

Funk, soul en jazz om de dag relaxed mee af te sluiten.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot en Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Een mix van het nieuws van de dag, achtergronden bij het nieuws en muziek.

Presentatie: Eric Ennema of Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 De Dag van Drenthe met Edwin

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: Edwin Mooibroek.

09:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 De Dag van Drenthe met René

Hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Zomer in Overijssel (week 3 van 5)

Een impressie van diverse festivals, tentfeesten, dorpsfeesten en sport- en cultuurevenementen.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Biem Buijs.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Irene ten Voorde.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Jordy Draait Door

Muziekprogramma.

Presentatie: Jordy Graat.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal en Frank.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben en Janna.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Jong AZ - MVV Maastricht (aftrap: 20:00 uur).

22:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

14:00 Goeiemiddag

Licht en luchtig muziekprogramma.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Spitstijd

Het laatste nieuws.

Presentatie: Aart van Eldik.

19:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman / Jos van Heerden.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Gertjan van Stralen.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Melle Tuik.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Goedemorgen Rijnmond

Regionaal nieuws en muziek.

Presentatie: Herman Vriend.

10:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

13:00 Rijnmond In De Middag

Veel muziek, gasten en bijzondere verhalen, met humor en positiviteit.

Presentatie: Marrit de Vries.

16:00 Rijnmond Nu

Het laatste nieuws en een terugblik op de dag.

Presentatie: Reint Jan Potze.

18:00 45 Toeren

Alleen maar muziek vanaf vinyl.

19:00 Podcast FC Rijnmond

Podcast over Rijnmondse voetbalclubs.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nachtprogrammering

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

19:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

09:00 AKD

10:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Amor FM

22:00 Salaam Namaste

23:00 U vraagt wij draaien

02:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 10 Brabant

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

07:00 Luuk van den Braak

10:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

07:00 Non-Stop Gezellig In De Ochtend Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

12:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

14:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen af en toe artiesten op bezoek.

Presentatie: Kevin Terpstra.

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Ochtendshow

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

19:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

17:00 De Middagshow

Presentatie: Lawrence Nicolaas.

19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

20:00 De Avond van JND Non-stop muziek

22:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 De Vos is Los

De beste classics vanaf vinyl.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

16:00 De Middagshow met Kylian

Presentatie: Kylian van Luijt.

18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM (Hitradio)

Meer informatie over Wild FM

06:00 Morning Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 Lunch

Presentatie: Jesse Bakker.

14:00 @ Work

16:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

18:00 6 @ 6

Presentatie: Julia van Reyendam.

20:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:30 - 06:00 De Bijbel Door

Bijbelstudieprogramma met iedere dag een fragment uit De Bijbel.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Xavier Taveirne.

09:00 Voilà l’été

Presentatie: Ilse Liebens.

10:00 De Zomer Van

Presentatie: Evert Venema.

12:00 Expo 22

Programma waarin een museum wordt samengesteld met honderd onvergetelijke voorwerpen uit de populaire cultuur.

Presentatie: Korneel De Clercq.

13:00 Onderweg

Presentatie: Joren Carels.

17:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

Presentatie: Joris Vergeyle.

19:00 De Tribune

Vooruitblik en terugblik op de sportweek.

Presentatie: David Naert.

20:00 Zomerland

Muziekprogramma.

Presentatie: Michael Robberechts.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

23:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Start je Dag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

08:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 Aan Zee

Ann Reymen en ladybikers Margaux Bogaert en Katleen Craenhals geven tips en tricks om alles uit je vakantie te halen.

Presentatie: ann reymen.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Zomerhit

Programma in aanloop naar de verkiezing van de zomerhit van dit jaar. Met informatie over de genomineerden en een impressie van de televisieopnames. De artiesten komen ook langs en er er zijn intieme liveoptredens.

Presentatie: daan masset.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

18:00 Bene Bene

Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.

Presentatie: kim debrie.

20:00 Zot Veel Zomer

Zomerse muziek.

Presentatie: Marc Pinte.

23:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 - 06:00 Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 De Zomer van Klara

Muziek en verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

10:00 De Zomer van Klara

Muziek en verhalen.

Presentatie: Carlo Siau.

14:00 De Zomer van Klara

Nieuwe cd’s en concertfragmenten uit binnen- en buitenland.
Na 17:00 brengt Eric Rinckhout verhalen over de Rivièra: haar charmes, haar schoonheid, haar helden en heldinnen, haar roemrijke verleden.

Presentatie: Ella Michiels.

18:00 De Zomer van Klara

Muziek als soundtrack bij de zomeravond.

Presentatie: Nicky Aerts.

20:00 De Zomer van Klara, live vanop het MA Festival

Rechtstreeks uitzending van een concert in de kerk van Lissewege, met het vocaal ensemble Siglo de Oro. Zij spelen een concert met muziek van William Byrd en tijdgenoten, zoals Adriaan Willaert, Philippus De Monte en Nicolaas Gombert.

Presentatie: Nicole Van Opstal.

22:00 All That Jazz

Muziek van de meest legendarische jazzhelden.

23:00 Continuo Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

23:00 - 07:00 Life is Music Non-stop muziek

00:00 Life is Music Non-stop muziek

07:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Eva De Roo.

10:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Kenneth Berth.

14:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Pien Lefranc.

18:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Rik De Bruycker.

23:00 - 07:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

06:00 De Ochtendshow

Presentatie: Wanne Synnave & Charlotte Sieben.

09:00 Sing Your Summer

Meezingen met de grootste zomerhits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Evelyn De Backer.

14:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

18:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Manu Van Acker.

22:00 Summertime

Hits.

00:00 - 06:00 Summertime Non-stop muziek

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl