Logo oorboekje.nl
menu

De radioprogrammering voor maandag 28 mei 2018

2018

maandag

28

mei

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1
NOS Journaal
Elk heel uur en van 06:30 tot en met 18:30 uur en van 20:30 tot en met 22:30 uur ieder half uur.
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg & Elisabeth Steinz.

09:30 Spraakmakers
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)
Sven Kockelmann praat met een actuele gast.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma. Een commentator bespreekt een stelling bij de actualiteit en er schuift een gast aan tafel met een mening bij het nieuws.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Brainwash Radio (Human)
Filosofen, wetenschappers, schrijvers en comedians doen een poging de door de dagelijkse nieuws- en opinie-lawine overvolle hersens van de luisteraar een beetje schoner te spoelen.

Presentatie: Stephan Sanders.

21:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 - 06:00 Dit is de Nacht (EO)
Verhalen van luisteraars. Zij delen hun ervaringen over onderwerpen die spelen. Deskundigen schuiven aan en praten mee.
Vanaf 05:00 uur is er een vooruitblik op het nieuws van de dag en zijn er gesprekken met Nederlanders die wonen in het buitenland.
Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2
06:00 Ekdom in de Ochtend (bnnvara)

Presentatie: Gerard Ekdom.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)
Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)
Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)
Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)
Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)
Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

22:00 Roodshow Late Night (AvroTros)
Muziek, met elke avond een live-artiest.

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)
Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

02:00 Malou (bnnvara)

Presentatie: Malou Holshuijsen.

04:00 - 06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM
Nieuws
  • NOS Op 3
    07:00 t/m 23:00 uur, elk heel uur en om 06:30, 07:30, 08:30, 16:30 en 17:30.
  • NOS Journaal
    00:00 t/m 06:00 uur: elk heel uur
06:00 Domien (bnnvara)

Presentatie: Domien Verschuuren.

09:00 Michiel (NTR)
De mooiste classics, de lekkerste muziek van nu en mooie en opmerkelijke verhalen achter de liedjes.

Presentatie: Michiel Veenstra.

12:00 Eva (bnnvara)

Presentatie: Eva Koreman.

14:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)
Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

18:00 Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)
De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Jorien Renkema.

00:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

04:00 - 06:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4
NOS Nieuws
07:00 t/m 20:00 uur: ieder heel uur, en om 00:00 uur.
05:00 Voor de Dag (AvroTros)

Presentatie: Sander Zwiep.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)
Programma met klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met fijne, prettig in het gehoor liggende klassieke muziek. Naast informatie over de muziek en componisten, zijn ook de belangrijkste (muzikale) gespreks­onderwerpen van de dag te horen.
14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)
Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (NTR)
Live opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.
22:30 Opium (AvroTros)
Programma met klassieke muziek en kunst en cultuur. Dagelijks is er een hoofdgast en is live muziek.
00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek
Ontspannende klassieke muziek.
05:00 - 07:00 Voor de Dag (VPRO)

Presentatie: Beitske de Jong.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5
06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek
07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 TinekeShow (Max)
Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)
Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)
De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80. Ook wordt gezocht naar de beste plaat bij het gevoel van de dag, zijn er actuele gasten en komen er bekende bands live optreden.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)
Yvonne Sprunken en Petra de Joode gaan elke week in een plaats in Nederland op zoek naar smakelijke geschiedenisverhalen, stadse zaken, slimme luisteraars, hoopvolle muziek en een moment van bezinning voor het slapen gaan.
00:00 Politieke Partijen
Zendtijd voor Nederlandse politieke partijen.
00:10 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek
Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz
00:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
19:00 Andrew (NTR)
De nieuwste ontwikkelingen op soul- en jazzgebied, met veel aandacht voor muziek uit Nederland, talent, het album van de week en muzieknieuws.

Presentatie: Andrew Makkinga.

22:00 Avondconcert (NTR)
Een concert uit de archieven van de NTR en VPRO of een recent opgenomen concert.
23:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX
04:00 Darkchild
Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.
07:00 Start
Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad
Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.
16:00 Morad & Shay
De laatste updates uit het nieuws, bizarre facts en de leukste interviews met een twist.
19:00 De Avondshow
Interessante nieuwsupdates, de meest spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

Presentatie: Patrick Coelho.

23:00 SlowJamz
Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

Presentatie: Hassan.

01:00 The Future
04:00 - 07:00 Darkchild
Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.
Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL
06:00 Lars Boele
10:00 Thomas van Empelen
13:00 Colin Banks
16:00 Barry Paf
19:00 Muziekavond Non-stop muziek
22:00 Liefde Non-stop muziek
De mooiste liefdesliedjes.
00:00 - 06:00 Muziek Nacht Non-stop muziek
Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock
06:00 Roadrunner Non-stop muziek
09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek
12:00 Rocktemple Non-stop muziek
16:00 Roadrunner Non-stop muziek
19:00 Rock of Ages Non-stop muziek
21:00 High Voltage
Metal en Hardrock Classics.

Presentatie: Horst VonBerg.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek
23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek
Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio
Nieuwsupdates
Ieder half en heel uur.
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

07:45 en 09:45 Internet Vandaag
Samenvatting van wat er vandaag speelt op internet.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

12:00 Hemmen
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

14:00 Ask Me Anything
Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.
15:00 De Nieuwe Wereld
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
15:30 Beter
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

16:00 Spitsuur
Het nieuws dat er vandaag toe doet.

16:40 en 18:20 Internet Vandaag
Recap van wat er vandaag speelt op internet.

17:20 en 18:50 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
19:30 Juridische Zaken
Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

20:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

21:00 Werkverkenners Herhaling
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

21:30 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

22:00 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
22:30 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

23:00 Juridische Zaken Herhaling
Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

23:30 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

00:00 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
00:30 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

01:00 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

01:30 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

02:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

03:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

04:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

05:00 - 06:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
07:00 Morning Mood Non-stop muziek
Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.
09:00 Coffee Classics Non-stop muziek
Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.
12:00 Intermezzo Non-stop muziek
Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.
14:00 Tea After Two Non-stop muziek
Muziekmix tegen de middagdip.
17:00 Dining and Wining Non-stop muziek
Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.
19:00 Movies Monday
Een prachtige verzameling filmmuziek.
21:00 Non-stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio
06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos
Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.
08:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
10:00 Spelen met Sprookjes
De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.
12:00 Het Efteling uur
De grootste Efteling-hits en verzoekjes.
13:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
16:00 De Middagshow
Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.
18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes
Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment. En sprookjes voor het slapen gaan, verteld door Klaas Vaak.
21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen
Klaas Vaak houdt de wacht nadat hij een sprookje voor het slapengaan verteld heeft. Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.
Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic
06:00 Mattie, Fien & Igmar

Presentatie: Mattie Valk, Fien Vermeulen & Kai Merckx.

09:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
10:00 Joep Roelofsen
12:00 Kimberley Dekker
14:00 Wim van Helden
16:00 Stephan Bouwman
19:00 Menno Barreveld
21:00 Kai Merckx
00:00 Qmusic Non-stop muziek
04:00 - 06:00 Gido Kuin
Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10
06:00 Goeiemorgen Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 Edwin Diergaarde
13:00 Robert Feller
16:00 Somertijd
De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.
19:00 Edwin Ouwehand
Met:

20:00 - 20:30 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 Top 4000 Classics Non-stop muziek
Non-stop de beste hits uit de Top 4000.
00:00 - 06:00 De Nacht van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538
06:00 Evers Staat Op
De dag beginnen met Edwin Evers, sidekicks Niels van Baarlen en Rick Romijn, razende reporter Jelte van der Goot en nieuwslezer Henk Blok.
10:00 Ivo van Breukelen
12:00 Frank Dane
14:00 Mark Labrand
16:00 Coen & Sander Show
Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.
19:00 Barend van Deelen
22:00 Daniël Lippens
00:00 Edwin Noorlander
02:00 Anoûl Hendriks
04:00 - 06:00 Bas Menting
Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica
06:00 Ochtendshow
Het laatste nieuws, het gesprek van de dag, live optredens en de beste pop en rock hits.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 NonStop 1000 Aller Tijden Non-stop muziek
10:00 Dennis Ruyer
13:00 Tim Klijn
16:00 Middagshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

19:00 Dennis Hoebee
22:00 Martijn Muijs
02:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste pop en rock hits.
Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio
05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
09:00 @Work Playlist Non-stop muziek
Up-tempo hits.
13:00 Non Stop Non-stop muziek
16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek
19:00 Evening Playlist Non-stop muziek
22:00 Late Night Non-stop muziek
De meest relaxte hits.
01:00 @Night Non-stop muziek
05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam
06:00 Joost is Wakker
Ochtendshow met veel muziek.

Presentatie: Joost Burger.

09:00 Non Stop Non-stop muziek
12:00 Michiel

Presentatie: Michiel Jurrjens.

16:00 Jordi

Presentatie: Jordi Warners.

19:00 Club Ondersteboven
Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met de luisteraars en artiesten.
22:00 Harm & Kees

Presentatie: Harm den Besten & Kees Dorresteijn.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek
Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime
00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek
Non-stop fresh jazzy sounds.
00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek
Non-stop fresh jazzy sounds.
Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord
06:00 Vroeg op Noord
Nieuws, verkeer en andere zaken die in de provincie Groningen spelen. Rob en Wiebe zijn de verslaggevers die live op pad gaan. Harma Boer vertelt wat voor weer het wordt en er is een nieuwsquiz.

Presentatie: Karel Oosterhuis & Edwin in ’t Veld.

09:00 Babette op Noord
Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

12:00 Edwin Op Noord
Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek. Het gesprek van de dag wordt gevoerd in Het Lopend Vuur.

Presentatie: Edwin Pasveer.

16:00 Spits Op Noord
Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord Non-stop muziek
Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.
19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân
06:00 Fryslân fan ’e moarn
It nijs, waar en de sport.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw
Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 De Middei fan Fryslân

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op Wei
De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema
Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek
In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.
22:00 De Dei Foarby
In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 Casa Ennema Herhaling
Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek
Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe
Regionaal nieuws
om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.
06:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.

Presentatie: Marjan Koekoek.

09:00 Draaideur Non-stop muziek
Non-stop muziek in het Nederlands en de streektaal.
10:00 De Brink
Gezellig ochtendprogramma met nieuws, gasten, een spel en veel muziek.

Presentatie: Sophie Timmer of Aaldert Oosterhuis.

12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
13:00 Anouk in de Middag
De beste muziek, bellen met een verslaggever die voor het nieuws onderweg is en interviews over allerlei onderwerpen.

Presentatie: Anouk Middel.

16:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 06:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost
06:00 KlaarWakker
Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel
Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah
Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel
Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost
Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Hans van Wieren.

18:00 Binnenkant Paal
Discussieprogramma over hoofd- en bijzaken in de sportwereld.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:30 Afslag Oost
Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.
19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 De Avond Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland
00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
19:00 Het Beste van Flevoland
21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland
06:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant
06:00 Wakker
Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Maarten Kortlever.

10:00 Brabants Bont
Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

13:00 Muziek & Zo
Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

NOS nieuws Elk heel uur
L1 Radionieuws Tussen 07:30 en 18:30 uur op ieder half uur.
06:00 Maarten en Tim
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Maarten Bonnemaijers & Tim op het Broek.

10:00 Kris en Ruud
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Presentatie: Kris Németh & Ruud Kleinen.

13:00 Stefan
Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Stefan Collaris.

16:00 Dennis en Sjoerd
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Dennis Ewald & Sjoerd Duijkaerts.

19:00 Plat-eweg Herhaling
Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 De Stemming Herhaling
Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

22:00 Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek
Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio
06:00 Spitstijd
Het laatste nieuws, reportages, de mening van de Noord-Hollander, verkeersinformatie en het weer.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Bart Slim.

09:00 June Tot Twaalf
Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom
Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd
Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling
Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.
19:00 Adres Onbekend Herhaling
Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s. Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

21:00 Radio Robert
De favoriete muziek van Robert ten Brink; van de Beatles tot aan Lucky Fonz III.
22:00 Wintertijd
Een greep uit de collectie van Harry de Winter. Met muziek van 1960 tot nu. Niet met de hits, met met nummers die bijna niet meer gedraaid worden op de radio.
23:00 Radio Ritmundo
DJ Ritmundo alias Stan Rijven verbindt een halve eeuw global music tot één kosmopolitische cocktail van afro en bossa, blues en beat, soul en salsa, java en jazz, rai en rumba.
00:00 DJ An’s Fonobar / Adeline Draait Weer
In de oneven weken draait Marjan Luif haar favoriete muziek. In de even weken is Adeline van Lier te horen.
01:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht
06:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Richard Grootbod.

09:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U
Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel
Lunchprogramma met lekkere muziek en interessante gasten. Verder vervult een verslaggever een opdracht van een luisteraar in 'de enveloppe' en houdt Dr. Felix zijn medisch consult.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties
Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis
Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag
Terugblik op de programma's van vandaag.
20:00 De Avond van M
De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek
00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek
Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West
06:00 De Westwekker
Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Arthur Boddéus of Ivar Lingen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.
07:00 Muijs in de Morgen
Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Broodje Bral
Luchtig programma met sprankelende muziek, verfrissend nieuws en veel Haagse humor.

Presentatie: Sjaak Bral.

14:00 Debby Draait Door
Muziek en bijbehorende herinneringen.

Presentatie: Debby Roukens.

16:00 Studio Haagsche Bluf
Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 WestBusiness Radio
Rudo Slappendel ontvangt succesvolle ondernemers en praat over hun werk en alles wat er bij het ondernemen komt kijken.
21:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond
06:00 wakker@rijnmond.nl
Wakker worden met nieuws, sport, weer, verkeer en veel opgewekte muziek.

Presentatie: Reint Jan Potze en Etienne Verhoeff.

10:00 Dwars door Rijnmond
Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Chantal Quak.

13:00 Middag aan de Maas
Muziek, mooie regionale verhalen en alle ruimte voor nieuws en achtergronden.

Presentatie: Marcia Tap.

16:00 Rijnmond Nu
Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.
19:00 Non-Stop Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland
06:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.

17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek
Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM
06:00 Religie en Gebed
08:00 Kiran Herhaling
Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.
09:00 Vermais
12:00 Overlijdensberichten
13:00 Vermais
17:00 Actualiteiten
18:00 Overlijdensberichten
19:00 Vermais
22:00 Salaam Namaste
23:00 Avond
00:00 - 06:00 Nacht
Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline
06:00 Classic Hits
07:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

09:00 Je Maatje in Muziek

Presentatie: Ferry Rademaker.

10:00 Classic Hits
12:00 Lunchuur

Presentatie: Wim van Velzen.

13:00 Classic Hits
17:00 Renee van Doorn
18:00 Classic Hits
00:00 - 06:00 De Nacht Door Non-stop muziek
Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio
06:00 De Nieuwe Morgen
Nieuws uit kerk en samenleving, een inspirerende overdenking en muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings
Verzoekplaten als speciale blessing voor vrienden, familie, collega, buur of geliefde. Muziek als bemoediging, originele felicitatie, een dankjewel, uiting van liefde of als zonnige vakantiegroet.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Bij Jorieke
Jorieke Fredrikze deelt het leven met haar gasten, de luisteraars en collega’s. Verbinding, diepgang en plezier zijn de uitgangspunten waar elke uitzending om draait.
12:00 Sandwich
Veel muziek, maar ook nieuws, opbouwing en gezelligheid.

Presentatie: Nando Kok.

14:00 Backstage
Muziekprogramma met verhalen van artiesten, nieuwe muziek en een kijkje achter de schermen.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 Dag van Vandaag
Het belangrijkste nieuws van die dag op een rij en een bespreking van boeken en apps. In verschillende rubrieken komen thema’s voorbij zoals opvoeding en geloof.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek
Non-stop rustige luistermuziek voor op de achtergrond.
22:00 Op weg met de Bijbel
Bijbelstudieprogramma waarin sprekers als Jef de Vriese en Marije van den Berg hun belevenissen delen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 Muziekavond
Non-stop rustige luistermuziek voor op de achtergrond. Met rond 22:45 uur een bijbellezing.
00:00 De Nacht Non-stop muziek
Non-stop gospelmuziek.
05:25 - 06:00 De Bijbel Door
Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio
00:00 Non Stop Non-stop muziek
07:00 Regiomix
07:30 Non Stop Non-stop muziek
09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek
10:00 Non Stop Non-stop muziek
15:00 Middagshow

Presentatie: Ivo Pasveer.

18:00 Regiomix
18:30 Non Stop Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek
Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg
00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
07:00 Daniël Smulders
09:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
18:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM
00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu
00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
12:00 Middag Kevin
Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.
15:00 Gezeur met Leur
Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Muziek uit de Regio Non-stop muziek
De beste muziek uit de regio.
19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek
10:00 Non-Stop Non-stop muziek
00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek
Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL
06:00 Morgenstond
De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht
Verzoekjes, prijsvragen en de gezelligste Nederlandse muziek.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Kevin Smit.

18:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Alfred Hof.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
Luister naar Radio NL Kids

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Meer informatie over Radio NL Kids
00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek
Non-stop muziek voor kinderen.
00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek
Non-stop muziek voor kinderen.
Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM
00:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
07:00 De Vos is Los
Het laatste nieuws uit de regio, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en er zijn prijzen te winnen. Ook is er de beste muziek.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio
00:00 - 23:59 Ujala Radio
00:00 - 23:59 Ujala Radio
Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM
Regionaal nieuws
Van 07:30 tot 18:30 uur elk half uur regionaal nieuws.
00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio
00:00 @Night Non-stop muziek
Non-stop de beste hits.
07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics Non-stop muziek

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Non-Stop Lunch Non-stop muziek
15:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Wild @ 6
Met de 6 @ 6 en de Mix @ 6.
19:00 Avond Non-stop muziek
Non-stop de beste hits.
00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek
Non-stop de beste hits.
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl