Logo oorboekje.nl

De radiogids van dinsdag 3 augustus 2021

2021

dinsdag

3

augustus

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Robbert Meeder & Jurgen van den Berg.

11:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Tom van ’t Hek & Ghislaine Plag.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Jojanneke van den Berge.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Hans van der Steeg.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Annette van Trigt & Hans van der Steeg.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Wilfried de Jong.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

01:00 Miss Podcast (AvroTros)

Een bekende Nederlander krijgt twee bestaande podcasts ’cadeau’. Daarnaast zijn belangrijke geluiden uit het leven van de gast te horen. Er worden persoonlijke gesprekken gevoerd, waarbij geluiden en podcasts centraal staan.

Presentatie: Milou Brand.

02:00 - 06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Wouter Bouwman & Suse van Kleef.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Paul Rabbering.

14:00 Gijs 2.4 (kro-ncrv)

De beste popmuziek en meer.

Presentatie: Gijs Staverman.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 Wout2Day: Top 40 Hitdossier (kro-ncrv)

Terugblik op een Top 40 uit het verleden.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Jeroen Mulder & Evert Duipmans.

22:00 The Big Frank Show (bnnvara)

Een afwisselend variété-programma met veel muziek.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Muziek en gesprekken met één gast.

Presentatie: Kimberley Dekker.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Thomas Hekker.

04:00 - 06:00 Giel (bnnvara)

Presentatie: Giel Beelen.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Morning Glory (bnnvara)

Zomerse ochtendshow met comedian, acteur en presentator Edson da Graça en sidekicks Noa Vahle en Roelof de Vries.
Met veel muziek, liveoptredens, veel aandacht voor de Olympische Spelen en de Komkommerbingo.

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

14:00 Twee Vier (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

16:00 Mark en Ramon (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

19:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Sagid Carter.

00:00 Parels Van De Nacht (kro-ncrv)

Een karrenvracht vol humor, nieuwe muziek en een flinke bak eigenzinnigheid.

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Jamie (kro-ncrv)

Presentatie: Jamie Reuter.

04:00 - 06:00 Land Der Levenden (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

05:00 Voor De Dag (AvroTros / kro-ncrv / Max)

Presentatie: Thomas van Vliet.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Selma van Dijk.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Beitske de Jong.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hein van Eekert.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Zomeravondconcert

Vanavond zijn de volgende opnames te horen:

  • Verbier Festival Chamber Orchestra o.l.v. Gábor Takács-Nagy, m.m.v.  Augustin Hadelich (viool)
    • Mendelssohn - Vioolconcert  op. 64
    • Beethoven -  Symfonie Nr. 7
  • Jan Lisiecki (piano)
    • Beethoven - Rondo a capriccioso op.129
    • Mendelssohn - Rondo capriccioso op.14
    • Chopin - Twee Nocturnes op.9
    • Mendelssohn - Lieder ohne Worte op.67
    • Chopin - Ballade nr.4 in f op.52
    • Mendelssohn - Variations sérieuses op.54
    • Mendelssohn - Lieder ohne Wörte, op.19, nr.6

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Andrea van Pol.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (AvroTros / kro-ncrv / Max)

Presentatie: Amy Muller.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Allemaal Familie, Bellen met Bert, Onvergetelijke Luistermomenten en het spel Dinges.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

Muziek uit de afgelopen acht decennia, met de nadruk op de jaren ’60 en ’70. Daarbij worden verhalen verteld achter de gedraaide muziek.

Presentatie: Jan Rietman & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Petra de Joode.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Benjamin Herman (NTR)

Benjamin Herman draait zijn favoriete muziek en zoomt in op specifieke genres, muzikanten of bands.

20:00 Avondconcert (NTR)

Concertregistratie.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Susanne Potiek.

16:00 Sander

Presentatie: Sander Bellekom.

19:00 Tannaz

Presentatie: Tannaz Hajeby.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 FunX

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Colin Banks

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Stephan Jacobs.

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit andere podcasts van BNR Nieuwsradio.

15:00 Techniektour

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

15:30 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:00 In De Middag

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Roos Abelman en Donatello Piras.

19:00 Crisis De Baas

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

19:30 Slimme Koppen Herhaling

Zoektocht naar innovatieve oplossingen voor klimaat, gezond leven, de online-wereld en de leefbaarheid in de stad.

Presentatie: Diana Matroos.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Techniektour Herhaling

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

21:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

01:30 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

03:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

04:00 Techniektour Herhaling

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

04:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 Workflow

Presentatie: Stefan Koren.

16:00 Rush Hour

Presentatie: Mick Hummel.

19:00 In Touch

Programma met extra veel aandacht voor nieuwe muziek, interviews en livemuziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

22:00 Late Night

Presentatie: Stefan Koopmanschap.

00:00 - 06:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Kai Merckx

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

13:00 Bas van Nimwegen

16:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

19:00 Jordi Warners

22:00 Joost Swinkels

01:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

Presentatie: Martijn Kolkman.

13:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

Presentatie: Edwin Diergaarde.

16:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

Presentatie: Robert Feller.

21:00 Zomeravond

Presentatie: Silvan Stoet.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

09:00 - 10:00 Die Verrückte
Foute hits, guilty pleasures, meezingers, klassiekers en feestknallers.

Presentatie: Wietze de Jager.

10:00 Mark Labrand

De grootste hits uit de 90’s, 00’s en 10’s.

13:00 Ivo van Breukelen

16:00 Middagshow: Let’s Go Tokyo

Programma in het teken van de Olympische Zomerspelen. Live vanaf het ’Olympic Festival’ in Scheveningen doen Frank Dane en zijn team verslag van de Olympische Zomerspelen. Zij ontvangen diverse sporthelden, leden van TeamNL en artiesten in de uitzending.

19:00 Barend van Deelen

21:00 Bas en Mart

Hits, gezellige belletjes en lachen.

Presentatie: Bas Menting & Mart Meijer.

00:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Danny Blom

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

00:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

06:30 De Warming Up

07:00 Veronica Inside Ochtendshow

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, muziek, humor en verrassende items.

Presentatie: Lindo Duvall.

09:00 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 De Piepshow

Presentatie: Marisa Heutink.

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders & Caroline Brouwer.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Tim Klijn, Celine Huijsmans & Henk Blok.

19:00 Studio Marisa

Presentatie: Marisa Heutink.

22:00 Sander Schrik

00:00 - 06:30 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 Jarno van der Wielen

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Anoûl Hendriks

16:00 Dimitris Kops

19:00 Het Avondcircus

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens & Erik-Jan Rosendahl.

22:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Jan-Paul Grootentraast.

10:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

16:00 Angelique’s Afternoon

Relaxen onder het genot van de lekkerste funk, soul en jazz muziek.

Presentatie: Angelique Houtveen.

19:00 Experience

Een frisse en verrassende muziekmix. Van B-kantjes, fijne herkenbare hits tot aan pareltjes die nergens anders eerder te horen waren.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Nieuws en het weerbericht van Piet Paulusma.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot en Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Een mix van het nieuws van de dag, achtergronden bij het nieuws en muziek.

Presentatie: Eric Ennema of Jan Dirk de Haan.

18:00 PC Kafee

Geert van Tuinen ontvangt gasten uit de kaatswereld om vooruit te blikken op de komende PC en om terug te blikken op eerdere edities van de PC.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 De Dag van Drenthe met René

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 De Dag van Drenthe met Tommas

Hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Tommas Eggens.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 De Lunch

Gesprekken over alles wat een mens maar bezig houdt. Grote en kleine zaken, serieus of met een knipoog. Met verhalen uit de provincie en een flinke portie muziek.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Muziekprogramma met ook het laatste nieuws uit de regio.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal en Frank.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Cultuurcafé - Zomerterras Herhaling

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

22:00 Blaaskracht Herhaling

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

Presentatie: Emil Szarkowicz.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws.

Presentatie: Morad El Ouakili & Barbara Mulder.

18:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’60.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Muijs in de Middag

Programma met aandacht voor sport, lifestyle, cultuur, media en entertainment.

Presentatie: Bas Muijs.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Justin Verkijk.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

Nieuws, muziek, weer en verkeer uit de regio.

10:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

13:00 Ruud de Boer

Muziek.

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

22:00 Het Beste van Radio Rijnmond

Een selectie van nieuws en reportages die vandaag te horen waren op Radio Rijnmond.

23:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

07:00 De Nieuwe Morgen - De Zomereditie

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

10:00 Geloof en Gezondheid

Seminar over geloof en gezondheid.

12:00 Laurens’ Strandpaviljoen

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap. Ook is er een taalquiz.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 Backstage - De Zomereditie

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

16:00 De Dag Van Vandaag - De Zomereditie

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

19:00 Wens

Non-stop de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 Bijbelstart - De Zomereditie

Bijbelstudieprogramma.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

12:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

14:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen af en toe artiesten op bezoek.

Presentatie: Kevin Terpstra.

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

18:00 Join The Music Non-stop muziek

08:00 Ochtendshow

Presentatie: Stefan Brau.

09:00 90’s @ 9

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Join The Music Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 - 08:00 Join The Music Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 Wakker met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Backstage

Presentatie: DJ Fonzz.

22:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

11:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

16:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM (Wild Hitradio)

Meer informatie over Wild FM

06:00 Morning Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Guus Lammerink.

14:00 @ Work

Presentatie: Dylan Beukenkamp.

16:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

18:00 6 @ 6

Presentatie: Julia van Reyendam.

20:00 Jesse Bakker

22:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

05:30 - 06:00 De Bijbel Door

Bijbelstudieprogramma waarin in vijf jaar tijd de Bijbel wordt doorgenomen.

Presentatie: Cor Weeda & Ieke Andree.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Olympische Ochtend

Presentatie: Michaël Van Droogenbroeck & Steffy Merlevede.

09:00 De Zomer Van

Presentatie: Linde Merckpoel.

12:00 #weetikveel

Presentatie: Kobe Ilsen.

13:00 Sporza Tokio

Sportprogramma waarin de Olympische Spelen centraal staan.

Presentatie: Babette Moonen & Tom Vandenbulcke.

17:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

Presentatie: Joris Vergeyle.

19:00 Sporza

Sportprogramma.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

23:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Start je Dag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

08:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Daan Masset.

10:00 Zot Veel Vakantie

Zoektocht naar verrassende plekken om iedereen te inspireren voor een dagje uit. Daarbij wordt bekend en minder bekend Vlaanderen bezocht.

Presentatie: Kim Debrie.

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Aftellen naar Zomerhit 2021

Presentatie: David Van Ooteghem.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 Bene Bene

Muziek van Vlaamse en Nederlandse artiesten.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

19:00 Zot Veel Zomer

Zomerse muziek.

Presentatie: Marc Pinte.

23:00 Unwind

Ontspanning.

01:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

05:00 - 06:00 Bene Bene Herhaling

Muziek van Vlaamse en Nederlandse artiesten.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

23:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

13:00 Picknick-Proof

Een warme golfstroom muziek van de meest beeldrijke soort, geïnspireerd door de natuur. Samengesteld door Greet Van ’t veld, met de stem van Cara Van der Auwera.

14:00 De Zomer van Klara

Een greep uit de beste cd’s van het voorbije seizoen. Ook becommentarieert een muzikant vijf stukken muziek rond een thema dat hem of haar beroert.

Presentatie: Tom Verheyden.

17:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Heidi Lenaerts.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Tine De Donder.

22:00 All That Jazz

Muziek van de meest legendarische jazzhelden.

23:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Eva De Roo

10:00 Joris Brys

14:00 Michèle Cuvelier

18:00 Camping Belgica

Goeie muziek en zomerse vibes, waarbij bekende gasten en de beste Belgische dj’s muziek uitkiezen.

Presentatie: Jeroen Delodder.

23:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

06:00 De Ochtendshow

Presentatie: Evelyn De Backer.

09:00 Sing Your Summer

Meezingen met de grootste zomerhits.

10:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Bart De Raes.

14:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Wanne Synnave.

18:00 Summer Hits

Non-stop zomerhits.

19:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

22:00 - 06:00 Summertime Non-stop muziek

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl