Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 13 juni 2021 om 14:00 uur

2021

zondag

13

juni

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met het laatste EK-nieuws en flitsen van de volgende wedstrijden:

  • 15:00 uur Engeland - Kroatië
  • 18:00 uur Oostenrijk - Noord-Macedonië

Presentatie: Dione de Graaff & Herman van der Zandt.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 VrijZaZo Show (AvroTros)

Paul Rabbering en Cielke Sijben nemen luisteraars mee in de verhalen achter de platen en verzoekjes zijn welkom. Ook wordt de muziekquiz Het Popduel gespeeld.

Presentatie: Paul Rabbering & Cielke Sijben.

16:00 - 18:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis & Giel Beelen.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

14:00 Hier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 - 19:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 - 16:30 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Vanmiddag zijn de volgende opnames te horen:

  • Radio Symfonie Orkest van de Beierse omroep, Stéphane Denève (dirigent) en Christian Gerhaher (bariton),
    • Arthur Honegger - Pastorale d’été
    • Hector Berlioz - Les nuits d’été
    • Igor Stravinsky - Dumbarton Oaks
  • Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Russell Braun (bariton), Christina Landshamer (sopraan) en het Groot Omroepkoor
    • Gabriel Fauré - Requiem op.48

Presentatie: Annemieke Bosman.

16:30 - 18:00 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

16:00 - 18:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 Patricia

Presentatie: Patricia Gruber.

16:00 - 19:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Merel Wielaert.

Landelijk, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

12:00 Stephan Jacobs

15:00 - 17:00 Niels van der Veen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

14:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

14:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

15:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

16:00 Buitenland Podcast Herhaling

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

16:30 - 17:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

14:00 - 17:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 - 18:00 Stephan Bouwman

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 René Verkerk

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Mark Labrand

16:00 - 19:00 De Coen en Sander Show

Extra uitzending in het teken van de wedstrijd Nederland - Oekraïne die vanavond gespeeld zal worden.
Coen Swijnenberg en Sander Lantinga reizen met hun EK Tourbus door het land en ontvangen gasten en artiesten.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Jan Paul Grootentraast

15:00 - 18:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 - 18:00 Wouter van Stralen

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 19:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 - 18:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Snein Yn Fryslân

De mooiste muziek met elke week een jaar of kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

14:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

16:00 - 18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 18:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 - 18:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 17:15 Dit Is L1

Informatief en actueel programma, met nieuws, weer en verkeer uit Limburg.

Presentatie: Stefan Collaris.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

14:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

16:00 - 18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 - 18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 - 17:00 RR Sport

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

14:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

11:00 - 19:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

14:00 Join The Weekend Non-stop muziek

16:00 - 18:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

14:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

16:00 - 18:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

16:00 - 18:00 Top 30 Herhaling

Presentatie: Taeke Wouda.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

14:00 Wytske in het Weekend

Presentatie: Wytske Kenemans.

16:00 - 18:00 Harm

Presentatie: Harm den Besten.

Vlaams:

< 14:00 >
15:00
16:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 - 18:00 Sporza EK

Sportprogramma, waarin het EK Voetbal centraal staat.

  • 15:00 uur Engeland - Kroatië

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

12:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 - 18:00 De Vlaamse Ultratop 50

De populairste Vlaamse hits van het moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

13:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Carlo Siau.

15:00 - 18:00 Fidelio

Een denkbeeldige opera met er bovenop heel wat kamermuziek, concerto’s of symfonisch werk.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 - 17:00 De Zondag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 Marathonradio (dag 7 van 19)

Programma waarin studenten worden gesteund de examens. Daarbij kunnen luisteraars hun hart luchten en brengen artiesten live-muziek.

Presentatie: Dorianne Aussems.

16:00 - 06:00 Marathonradio (dag 7 van 19)

Programma waarin studenten worden gesteund de examens. Daarbij kunnen luisteraars hun hart luchten en brengen artiesten live-muziek.

Presentatie: Esther Nwanu.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl