Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 16 juni 2024 om 15:00 uur

2024

zondag

16

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
16:00 uur

14:00 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

14:00 Evelien (kro-ncrv)

Presentatie: Evelien de Bruijn.

16:00 - 18:00 Martine In De Middag (EO)

Presentatie: Martine ten Klooster.

13:00 Barend en Wijnand: Plankgas achter Oranje aan

Live vanuit Duitsland wordt het EK-gevoel gebracht, met gesprekken met supporters, journalisten en (oud-)voetballers en het laatste nieuws rondom het EK.

Presentatie: Barend van Deelen & Wijnand Speelman.

16:00 - 19:00 Yoeri Leeflang (AvroTros)

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Vanavond is een opname te horen van het Koninklijk Concertgebouworkest, Antonio Pappano (dirigent) en Lisa Batiashvili (viool)

  • Maurice Ravel - Ma mère l’oye
  • Karol Szymanowski - Concert voor viool en orkest nr.1, op.35
  • Claude Debussy - Images voor orkest - Ibéria
  • Maurice Ravel - La Valse

Presentatie: Selma van Dijk.

16:30 - 18:00 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd’s worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Presentatie: Cécile Huijnen.

14:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)

Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.

Presentatie: Henkjan Smits.

16:00 - 18:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

13:00 Chanel

16:00 - 19:00 Jayh en Mahi

 

15:00 - 17:00 Het Beste uit de Nederlandstalige Top 1000 (AvroTros)

De beste liedjes uit de Nederlandstalige Top 1000.

Presentatie: Jan Paparazzi.

Landelijk, FM:

 
< >
16:00 uur

12:00 - 17:00 Stephan Jacobs

 

15:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:30 - 17:00 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

 

15:00 - 18:00 Stephan Bouwman

 

15:00 - 18:00 Dennis Verheugd

 

15:00 - 18:00 Martijn La Grouw

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

16:00 - 18:00 Top 30 Herhaling

Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.

Presentatie: Taeke Wouda.

 

15:00 - 18:00 Jordi Mulderij

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
16:00 uur

14:00 Lazy Sunday Afternoon

Muziek, aangevuld met feitenkennis, verpakt in een muziekreis.

Presentatie: Jan de Groot.

16:00 - 18:00 Je Maatje In Muziek

Een lekkere muziekmix waarbij alles kan en niets moet. Met muziek vanaf de jaren 70 tot heden, waarbij de gebeurtenissen van de dag doorgenomen worden.

Presentatie: Klaas van het Hof.

12:00 - 00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

 

15:00 Tussen Droom en Daad

Fin de siècle, impressionisme, expressionisme, industrialisme, futurisme en ook weemoedigheid, die niemand kan verklaren.

16:00 - 17:00 Sonoor

Een programma van de Nieuwe Muziek-redactie.

11:00 - 19:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

 

15:00 - 18:00 Mick Hummel

14:00 Raoul Schram

15:45 Lederhousuh in de Pauzuh

Een speciale EK-editie van Housuh in de Pauzuh, met alle genres in één mix, maar nu ook met stadionknallers, Duitse parels en de bekende bangers.

16:00 - 19:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

10:00 - 00:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

 
< >
16:00 uur

12:00 - 18:00 Live Vanaf DelfSail

Alles over DelfSail (het nautische evenement in Delfzijl), met live verslaggeving, verkeersinformatie en veel muziek.

13:00 - 18:00 Snein Yn Fryslân

De mooiste muziek met elke week een jaar als kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

14:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

16:00 - 18:00 De Gezellige Zondagmiddag Non-stop muziek

Non-stop vrolijke en gezellige muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en nu.

13:00 - 17:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

14:00 - 18:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Jeroen Drogt.

14:00 - 17:00 Erik Staat Aan

Presentatie: Erik Werner.

13:00 - 18:00 Muziek Non-stop muziek

14:00 - 17:00 Muziekmiddag

Muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: William van de Logt.

14:00 - 17:00 Ruis Op De Radio

Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.

Presentatie: Nicolas Ruis.

14:00 - 17:00 Als De Dag Van Toen

Muziek uit vroeger tijden. Ook worden herinneringen aan vroeger opgehaald.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

12:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek

14:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

 
< >
16:00 uur

13:00 - 17:00 Old Is Gold

14:00 - 18:00 De Vrolijke Uren

Vrolijkheid en gezelligheid, met aandacht voor nieuwe muziek en interviews.

Presentatie: Jan Mooibroek.

14:00 - 19:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

02:00 - 23:59 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

14:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

16:00 - 22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Vlaams:

 
< >
16:00 uur

13:00 - 18:00 De Sportzomer van Radio 1

Programma in het teken van het EK Voetbal.

Presentatie: Gert Geens.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 - 18:00 Vlaamse30

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

Presentatie: Niels Vandeloo.

13:00 - 17:00 Zalige Zondag

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

 

15:00 - 18:00 Hangen Op Zondag

Presentatie: Thaïs van Burm.

12:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

16:00 - 19:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl