Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 21 juli 2019 om 15:00 uur

2019

zondag

21

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 - 19:00 Radio Tour de France (NOS)

Programma rondom de Tour de France. Met verslagen van Gio Lippens (finish), Sebastiaan Timmerman (motor) en Steven Dalebout (interviews na afloop).

Presentatie: Robbert Meeder & Gert van ’t Hof.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Muziek en gesprekken met uiteenlopende artiesten. Ook is er aandacht voor de mooiste concertherinneringen van luisteraars en de meest bijzondere live tracks, waarbij de gehele originele versie wordt gedraaid.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 20:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Bart Arens.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

14:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 - 19:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Opname van het Rotterdams Phiharmonisch Orkest onder leiding van Lahav Shani, met medewerking van Pinchas Zukerman (viool):

  • Max Bruch – Vioolconcert nr.1
  • Anton Bruckner – Symfonie nr.7

Presentatie: Mark Brouwers.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

18:00 - 20:00 Sander Speelt (AvroTros)

De mooiste muziek uit alle tijden en windstreken, met veel ruimte voor tips en verzoekjes van luisteraars.

Presentatie: Sander Zwiep.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 - 19:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Annemiek Schrijver.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

15:00 Worx

Eva bespreekt alles wat met werk en school te maken heeft.

17:00 - 19:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Natasja.

Landelijk, commercieel:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

15:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

16:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

16:30 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

17:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

17:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

18:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

18:30 - 19:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

15:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

13:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 Weekendshow

DJ Marjolein draait de leukste hits, heeft een bijzonder Musical Moment, neemt de kinderagenda door en heeft er plek voor verzoekjes en leuke weetjes.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

15:00 - 18:00 Lazy Afternoon

Presentatie: Tamar Tieleman.

18:00 - 20:00 Oeverloos

Leon Verdonschot ontvangt gasten uit de muziek, politiek of literatuur met een verhaal en een interessante muzieksmaak.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 - 18:00 Martijn Biemans

18:00 - 21:00 Jordi & Hila

Presentatie: Jordi Warners & Hila Noorzai.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

12:00 Albert-Jan Sluis

16:00 - 19:00 Lindo Duvall

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 - 18:00 Edwin Noorlander

18:00 - 00:00 Live vanaf Tomorrowland

Gesprekken met artiesten, live-uitzendingen van de beste dj-sets en reportages vanaf het festivalterrein.

Presentatie: Dennis Ruyer, Ivo van Breukelen en Daniel Lippens.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 - 18:00 Jasper de Vries

18:00 - 21:00 Maurice Verschuuren

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

15:00 - 18:00 Dimitris Kops

18:00 - 21:00 Slam 40 Herhaling

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 - 18:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Snein yn Fryslân

De moaiste muzyk mei alle wiken in jier as kroanjier. Mei ûnder oare muzyk en nijs út dat jier en tv fan doe. Njonken de muzyk komt de aktuele sport oan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 - 21:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

15:00 - 18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

18:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 18:00 De Oosttribune

Sportprogramma, met wekelijks een andere (sport)gast. Vanaf 17:00 uur is er een resumé en terugblik op het weekeinde.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 - 19:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

12:00 - 18:00 Muziek Non-stop muziek

18:00 - 21:00 Klassieke Avond

  • 18:00 - 19:00 Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.
  • 19:00 - 21:00 Concertopnames van zowel professionele ensembles als amateurgezelschappen uit Limburg.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 - 18:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 - 19:00 NH Sport

Terugblik op het sportweekend.

Presentatie: Nicolas Ruis.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Sixties Zondag

De mooiste muziek uit de jaren ’60 en herinneringen aan die tijd.

Presentatie: Mark de Brouwer.

16:00 De Zomer van Henk

Gezelligheid, fijne muziek en het spel Goudzoeker.

Presentatie: Henk Mouwe.

18:00 - 19:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 - 18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

18:00 - 19:00 Ouwe Joekel Herhaling

Leen Huisman laat mooie, oude 78-toerenplaten uit zijn archief horen.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

11:00 RR Sport

Verslag van de Open Dag van Feyenoord.

16:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 The New Black and White

Danny Vera neemt luisteraars mee terug naar de 50’s en de 60’s met muziek van onder andere Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Tussen de platen door vertelt hij aan de hand van anekdotes waarom hij juist voor deze nummers gekozen heeft.

18:00 - 19:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 Vermais

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 - 19:00 Overlijdensberichten

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

12:00 - 22:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

17:00 - 00:00 C’est La Vie Festival

Uitzending vanaf het festival C’est La Vie in Emmen. Met optredens van: Arjan Plat, Danny Sulman, Cor Wolters, Jannes, Rick Folkers, De Wannebiezz, Tim Douwsma, Jan Warringa, Danny Heden, Stevan Bloema, De Dikdakkkers, De Havenzangers, Martin Dams, Wir Sind Spitze, Bouke, Roy Raymonds, Jeffrey Kuipers, Jaman, Zware Jongens, Frank van Etten, René Becker, Spang! en Mooi Wark.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

14:00 De JN30

16:00 - 00:00 Radio JND Non-stop muziek

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

14:00 Matthieu Schotvanger

16:00 - 19:00 Weekendshow

Presentatie: Dick Liefting.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

15:00 - 18:00 Middagshow

Presentatie: Michiel Zwartepoorte.

18:00 - 00:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl