Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 24 augustus 2019 om 15:00 uur

2019

zaterdag

24

augustus

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

15:00 Radar Radio (AvroTros)

Consumentenprogramma.

Presentatie: Mischa Blok.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 - 19:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 21:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 21:00 Festival Top 999 (deel 1 van 7)

Classics, meezingers, festival-anthems en artiesten die niet zouden misstaan op een festival.
Presentatie:

  • 09:00 Wijnand Speelman
  • 12:00 Rob Janssen
  • 14:00 Olivier Bakker
  • 16:00 Herman Hofman
  • 19:00 Vera Siemons

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 - 17:30 ZaterdagMatinee (NTR)

Hoogtepunten uit het archief. Vandaag een concertherhaling met het Orchestre Revolutionnaire et Romantique o.l.v. Sir John Eliot Gardiner, met louter werken van Hector Berlioz, waaronder een vroege cantate, een selectie uit Les Troyens en de Symphonie Fantastique. Gastsoliste was mezzosopraan Lucile Richardot.
Verder zijn twee werken van Louis Andriessen te horen uit eerdere matinees, gecombineerd met werken van lievelingscomponisten César Franck en Maurice Ravel, m.m.v. pianist Ivan Moravec.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:30 - 19:00 Podium op Zaterdag (NTR)

De nieuwste releases en tips voor poëzie, film en concerten. Daarnaast is er speciale aandacht voor crossover.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 - 19:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

13:00 Tannaz

Positive vibes en het laatste nieuws.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

16:00 - 19:00 Weekend Vibes

In de stemming komen voor de zaterdagavond, met spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Landelijk, commercieel:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

15:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

16:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

17:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

17:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

18:00 - 19:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 René Verkerk

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 - 18:00 Edwin Noorlander

18:00 - 21:00 Mart Meijer

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 - 18:00 Jasper de Vries

18:00 - 21:00 Maurice Verschuuren

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

15:00 - 18:00 Dimitris Kops

18:00 - 20:00 Wkndmix

Gemixt door Martin Pieters.

Regionaal, publiek:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • Heracles Almelo - Vitesse (aftrap: 19:45 uur)
  • sc Heerenveen - FC Twente (aftrap: 20:45 uur)

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 - 19:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

Regionaal, commercieel:

15:00
16:00
17:00
18:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 - 19:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl