Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 26 februari 2020 om 12:00 uur

2020

woensdag

26

februari

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

12:00
13:00
14:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Renze Klamer.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen.

Presentatie: Roelof de Vries.

14:00 - 16:00 Stax & Toine (AvroTros)

Het nieuws van de dag en gesprekken met gasten die iets bijzonders gaan doen. Muziek en lifestyle spelen een belangrijke rol en er wordt gezocht naar antwoorden op vragen die bij luisteraars leven.

Presentatie: Dionne Stax & Toine van Peperstraten.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 - 16:00 Herman (kro-ncrv)

Presentatie: Herman Hofman.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 - 16:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Landelijk, commercieel:

12:00
13:00
14:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Koen Hansen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 - 15:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 - 16:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Mark Labrand

13:00 - 16:00 Ivo van Breukelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Dennis Ruyer

13:00 - 16:00 Tim Klijn

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Dimitris Kops

Regionaal, publiek:

12:00
13:00
14:00

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud en Peter.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

Regionaal, commercieel:

12:00
13:00
14:00

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 - 16:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

12:00 - 15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Vlaams:

12:00
13:00
14:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 De Topcollectie

Een selectie het collectief geheugen van de popmuziek.

Presentatie: Peter Verhulst.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Anne-Marie Segers.

14:00 - 17:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Mark Janssens.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

12:00 De Tijdloze

De beste platen aller tijden.

13:00 - 16:00 Ulrike D’hauwer

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

12:00 Boost

Programma over gezondheid en sport.

Presentatie: Ann Reymen.

13:00 - 16:00 13-16

Hits.

Presentatie: Sen De Paepe.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl