Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 6 juli 2020

2020

maandag

6

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Renze Klamer.

13:30 J.G.L.W. (bnnvara)

’Jaren die ook Geen Lieverdjes Waren’; de schaduwkanten van een jaar dat ver achter ons ligt.

Presentatie: Wouter Bouwman & Roelof de Vries.

14:00 Stax & Toine (AvroTros)

Het nieuws van de dag en gesprekken met gasten die iets bijzonders gaan doen. Muziek en lifestyle spelen een belangrijke rol en er wordt gezocht naar antwoorden op vragen die bij luisteraars leven.

Presentatie: Toine van Peperstraten & Dionne Stax.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof: Anne Wieggers (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is tuinontwerper en groenauteur Anne Wieggers te gast.

20:30 Haagse Lobby (WNL)

Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.

Presentatie: Martijn de Greve.

21:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Tijs van den Brink.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

01:00 Miss Podcast (AvroTros)

Mischa Blok nodigt een bekende Nederlander uit om een podcast te recenseren. Daarnaast worden persoonlijke gesprekken gehouden, waarbij geluiden en podcasts centraal staan.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Show waarin luisteraars centraal staan en ervaringen delen die passen bij de actualiteit van de dag.

Presentatie: Morad El Ouakili.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Muziek en gesprekken met één gast.

Presentatie: Carolien Borgers.

02:00 RickVanV doet 2 (Powned)

Rick van Velthuysen en Erik-Jan Rosendahl draaien muziek en hebben studiogesprekken. Scherp en met ruimte voor een lach.

Presentatie: Rick van Velthuysen.

04:00 - 06:00 Zet ’m op : Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

09:00 Zin In (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en mooie verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

14:00 Twee Vier (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

16:00 Frank & Eva: Welkom Bij De Club (bnnvara / VPRO)

Een inclusieve, grappige, verrassende, positieve, leerzame, verfrissende en soms absurde show waarin het hele muzikale spectrum aangeraakt wordt en luisteraars welkom zijn.

Presentatie: Frank van der Lende & Eva Koreman.

19:00 De Avonturen van Mark (bnnvara)

Een wereld van gekke kronkels, scherpe muziek, opmerkelijke fascinaties en rare wendingen. Om 20:30 uur is 1000 seconden lang een item te horen dat iedere dag anders is.

Presentatie: Mark van der Molen.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Sagid Carter.

00:00 Parels Van De Nacht (kro-ncrv)

Een karrenvracht vol humor, nieuwe muziek en een flinke bak eigenzinnigheid.

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Jamie (kro-ncrv)

Presentatie: Jamie Reuter.

04:00 - 06:00 De Ochtenddienst (bnnvara)

Humor, het nieuws van de dag en de beste muziek.

Presentatie: Luc Sarneel.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Sander Zwiep.

20:00 Zomeravondconcert (AvroTros / NTR)

  • Opname van het Liszt Concours Festival met oud-laureaten van het Liszt Concours Wibi Soerjadi, Nino Gvetadze, Mengjie Han, Mariam Batsashvili, Christiaan Kuyvenhoven en Alexander Ullman.
  • Alina Pogostkina (viool) en Moritz Eggert (piano)
    • Moritz Eggert - nr. 5 uit: Auszug aus "Mir mit dir", 10 Vor- und Nachgedanken zu den Beethovenschen Violinsonaten voor viool solo
    • Beethoven - Vioolsonate nr.5 in F op.24 "Frühling"

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Annemieke Bosman.

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Thomas van Vliet.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 The Future

04:00 - 06:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Stephan Jacobs

16:00 Chantal Hutten

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 High Voltage

Metal en Hardrock Classics.

Presentatie: Horst VonBerg.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 The Green Quest

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

15:30 Bouwmeesters

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:30 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

21:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

22:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

00:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

01:00 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

01:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

03:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

05:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

05:30 - 06:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

16:00 Onderweg Non-stop muziek

De mooiste muziek voor de namiddag, na het werk en op weg naar huis.

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Maandag Filmdag Non-stop muziek

Bekende filmmuziek en klassieke werken uit films.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 Laat met Lex

Terugblik op de dag. De leden van het rariteitenkabinet bezingen en bespreken op hilarische wijze het nieuws van de dag. Luisteraars bepalen wat er in het laatste uur van de dag gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

10:00 Mark Labrand

13:00 Ivo van Breukelen

16:00 De Coen en Sander Show

Gezelligheid, veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

Presentatie: Sander Lantinga & Dennis Ruyer.

19:00 Barend van Deelen

22:00 Daniël Lippens

01:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Bas Menting

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 Goud van Oud

Presentatie: Lindo Duvall.

10:00 Lindo Duvall

13:00 Tim Klijn

16:00 Veronica Inside

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:00 Martijn Muijs

22:00 80’s & 90’s @ Night

Hits uit de jaren ’80 en ’90.

Presentatie: Jasper de Vries.

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joey van der Velden.

09:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Anoûl Hendriks

16:00 Michiel Jurrjens

19:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke nodigen artiesten uit de hiphop- en dancewereld uit en brengen het laatste nieuws.

22:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek


Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Muziekprogramma met ook het laatste nieuws uit de regio.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud en Peter.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Stemmingmakers Herhaling

Diepgravend interview met een markante, belangwekkende dan wel spraakmakende Limburger.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Brandstof

Verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Bijbelstudieprogramma waarin in vijf jaar tijd de Bijbel wordt doorgenomen.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Lode Roels.

09:00 De Zomer van 2020

Presentatie: Evert Venema.

12:00 #weetikveel

Presentatie: Karolien Debecker.

13:00 La La Liebens

Presentatie: Ilse Liebens.

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

Presentatie: Gert Geens.

18:00 Aperitivo

De belangrijkste bijzaken van de dag. Met een brede kijk in een variatie aan onderwerpen.

Presentatie: Sven Speybrouck.

19:00 Zomerland

Fijne zomermuziek.

Presentatie: Michael Robberechts.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

23:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Start je Dag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

08:00 Zot Veel Zomerhits

Presentatie: Dirk Ghijs.

09:00 Zot Veel Vakantie

Een vinger aan de pols van alles wat beweegt in Vlaanderen, zowel aan de kust als in het binnenland.

Presentatie: Kim Debrie.

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Zot Veel Zomer

Zomerse muziek.

Presentatie: Daan Masset.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 Bene Bene Non-stop muziek

Non-stop muziek van Belgische artiesten.

19:00 Zot Veel Zomer

Zomerse muziek.

Presentatie: Marc Pinte.

23:00 After Sun Non-stop muziek

01:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

05:00 - 06:00 Bene Bene Non-stop muziek Herhaling

Non-stop muziek van Belgische artiesten.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Greet Samyn.

10:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

13:00 Picknick-Proof

Muziek van de meest beeldrijke soort, geïnspireerd door de natuur rondom ons.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

14:00 De Zomer van Klara

Luchtig programma met klassieke (en licht-klassieke) muziekwerken.

Presentatie: Werner Trio.

17:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Heidi Lenaerts.

20:00 Nuits d’été

Zomers programma, met veel aandacht voor live-muziek en Belgische muzikanten.

Presentatie: Tom Verheyden.

22:00 All That Jazz

Muziek van de meest legendarische jazzhelden. Met de beste studio-opnames en live-opnames.

23:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Summer Is Music

Presentatie: Fien Germijns & Joris Brys.

10:00 Summer Is Music

Presentatie: Ulrike D’hauwer.

14:00 Summer Is Music

Presentatie: Nelles De Caluwé.

18:00 Camping Belgica

Goeie muziek en zomerse vibes. De beste dj’s presenteren hun soundtrack bij de ondergaande zon. Van hiphop tot soul, van house tot disco en van reggae tot dancehall: alles wat heet in de oren klinkt en zich laat combineren met gin-tonic in het glas en vlees op de barbecue.

Presentatie: Jeroen Delodder.

23:00 - 06:00 Summer Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

06:00 De Ochtendshow

Presentatie: Yoren Linsen.

09:00 Sing Your Song Deluxe

Meezingen met de grootste hits.

Presentatie: Brahim.

12:00 SummerBoost

Programma over gezondheid en sport.

Presentatie: Ann Reymen.

13:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Sen De Paepe.

16:00 De Avondshow

Presentatie: Kawtar Ehlalouch.

19:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Laurens Luyten.

22:00 - 06:00 Summertime Non-stop muziek

Non-stop hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl