Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 21 juni 2019

2019

vrijdag

21

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers.

13:30 Bureau Sport Oranjevrouwen (bnnvara)

Frank Evenblij en Erik Dijkstra bespreken het WK Vrouwenvoetbal.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Jojanneke van den Berge.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Margje Fikse.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Hoorspel: Luchten (AvroTros) (deel 4 van 8)

Dramaserie die draait om de briefwisseling tussen een gedetineerde met iemand buiten de gevangenis.

00:30 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Liesbeth Staats.

02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)

Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.

Presentatie: Astrid de Jong.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Paul Rabbering.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

22:00 One Night Stenders (bnnvara)

Presentatie: Rob Stenders.

00:00 Shay (bnnvara)

Presentatie: Shay Kreuger.

02:00 Simone’s Songlines (AvroTros)

Simone Walraven reist de wereld af op zoek naar inspirerende verhalen en bijzondere muziek. Ze draait Top 2000 classics, laat haar eigen ontdekkingen horen en praat met mensen die iets te vertellen hebben.

04:00 - 06:00 Holy Hits (EO)

De best beluisterde christelijke muziek, de nieuwste gospelhits en veelbelovende christelijke artiesten.

Presentatie: Martine van der Spek.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

18:00 Bijna Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

19:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

22:00 SKaj is the Limit (bnnvara)

Presentatie: Kaj van der Ree.

00:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

02:00 Rob (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)

Live de mooiste concerten door het Radio Filharmonisch Orkest, het Groot Omroepkoor en gastensembles.

Presentatie: Mark Brouwers.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, deze week live vanaf Oerol. Met speciale gasten, verslagen van de voorstellingen en veel live muziek.

Presentatie: Annemieke Bosman.

00:00 - 07:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Weekendborrel (AvroTros)

Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.

Presentatie: Daniël Dekker & Corné Klijn.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 Ron Wacht op de Nacht (Max)

Presentatie: Ron Brandsteder.

00:00 Musical Moods (AvroTros)

De mooiste musicalmuziek uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Frits Sissing.

01:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Maarten.

19:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

21:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

00:00 In The Mix: Moradzo

01:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

02:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

03:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

04:00 - 07:00 The Future


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 Chantal Hutten

13:00 Colin Banks

15:00 Top 10

De tien populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

16:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Koen Hansen.

19:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

21:00 Muziekavond

00:00 - 06:00 Muzieknacht

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner

09:00 Classic Rock Around The Clock

12:00 Rocktemple

16:00 Roadrunner

19:00 Rock of Ages

23:00 Easy Rock and Ballads

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

19:00 Digitaal

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

19:30 In Bedrijf

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

20:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

23:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Beter

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

00:30 Groeihelden

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

01:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

03:00 Juridische Zaken

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

03:30 The Green Quest

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

04:00 Bouwmeesters

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

04:30 Beeldbepalers

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

05:00 - 06:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

07:00 Morning Mood

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 Coffee Classics

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Intermezzo

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 Tea After Two

Muziekmix tegen de middagdip.

17:00 Dining and Wining

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 Feel Good Friday

Een opgewekt begin van het weekend. Met de mooiste klassieke muziek, van Vivaldi tot Verdi en van Bach tot Beethoven, maar ook de beste filmsoundtracks en de grootste klassieke hits van nu.

21:00 Non-stop

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 Dennis Verheugd

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

22:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

00:00 - 07:00 Non-Stop

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

10:00 Niek van der Bruggen

12:00 Menno de Boer

14:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

18:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

21:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

23:00 A State of Trance

Armin van Buuren.

01:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

02:00 Clublife

Tiësto.

04:00 - 08:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

De Mobiel van Giel, Opa Beelen, de leukste gasten en de beste live-optredens.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 NonStop 1000 Aller Tijden

10:00 Dennis Ruyer

13:00 Tim Klijn

15:00 Veronica Inside

Jan Joost van Gangelen en sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen bespreken de actualiteit van de dag en nemen het laatste sportnieuws door. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

18:00 Dennis Hoebee

21:00 Martijn Muijs

00:00 - 08:00 Non-Stop

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show

09:00 Summer Top 500 (dag 5 van 5) Non-stop muziek

17:00 Feel Good Friday

De beste feel good-hits van artiesten als Avicii, Taylor Swift, Armin van Buuren en classics uit de 90’s en 00’s.

18:00 Feel Good Evening

22:00 Late Night

De meest relaxte hits.

01:00 @Night

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Tom van der Weerd.

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Jordi Warners.

18:00 Hexagon Radio

DJ-set gemixt door Don Diablo.

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

21:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

22:00 Mainstage

DJ-set gemixt door W & W.

23:00 Sander van Doorn

DJ-set gemixt door Sander van Doorn.

00:00 Protocol Radio

DJ-set gemixt door Nicky Romero.

01:00 Mike Williams on Track

DJ-set gemixt door Mike Williams.

02:00 Blasterjaxx

DJ-set gemixt door Blasterjaxx.

03:00 Firebeatz

DJ-set gemixt door Firebeatz.

04:00 R3hab

DJ-set gemixt door R3hab.

05:00 - 06:00 Claptone

DJ-set gemixt door Claptone.


Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 De Week van Gelderland

Irene ten Voorde en Klaas Drupsteen blikken met allerlei gasten terug op de voorbije week. Zij praten door over thema’s uit de actualiteit.

19:00 Alles Plat

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël en Paul.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Muziek

22:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburg.

Presentatie: Henk Hover.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek


Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Mens en Missie

Aandacht voor mensen en organisaties die elk op hun eigen manier bouwen aan Gods koninkrijk.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

12:00 Sandwich

Muziek, nieuws en gezelligheid.

Presentatie: Nando Kok.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met verhalen van artiesten, nieuwe muziek en een kijkje achter de schermen.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 Muziekavond

00:00 - 06:00 De Nacht

Non-stop gospelmuziek.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio

De beste muziek uit de regio.

12:00 De Middag Kevin en Feike Show

Kevin Terpstra en Feike van den Berg draaien de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 Non-Stop

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non-Stop

Nederlandstalige muziek.


Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl