Logo oorboekje.nl

De radiogids van vrijdag 19 juli 2019 om 21:00 uur

2019

vrijdag

19

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

21:00
22:00
23:00
00:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Herman van der Zandt.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Hoorspel: Luchten (AvroTros) (deel 8 van 8)

Dramaserie die draait om de briefwisseling tussen een gedetineerde met iemand buiten de gevangenis.

00:30 - 02:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Liesbeth Staats.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

22:00 One Night Stenders (bnnvara)

Presentatie: Rob Stenders.

00:00 - 02:00 Shay (bnnvara)

Presentatie: Shay Kreuger.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

22:00 SKaj is the Limit (bnnvara)

Presentatie: Kaj van der Ree.

00:00 - 02:00 Luc (bnnvara)

Presentatie: Luc Sarneel.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

20:00 Zomeravondconcert (NTR)

Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw: de Duisburger Philharmoniker o.l.v. Axel Kober, in samenwerking met Annemarie Kremer (sopraan):

  • Richard Wagner - Vorspiel und Liebestod, uit Tristan und Isolde
  • Richard Strauss - Vier letzte Lieder
  • Antonín Dvořák - Symfonie nr. 9 op. 95 ’Uit de Nieuwe Wereld’

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

00:00 - 07:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Ron Wacht op de Nacht (Max)

Presentatie: Ron Brandsteder.

00:00 - 01:00 Musical Moods (AvroTros)

De mooiste musicalmuziek uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Frits Sissing.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

21:00 - 00:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

00:00 - 01:00 In The Mix: Moradzo

Landelijk, commercieel:

21:00
22:00
23:00
00:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

21:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

21:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

00:30 - 01:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

22:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 - 01:00 Live vanaf Tomorrowland

Gesprekken met artiesten, live-uitzendingen van de beste dj-sets en reportages vanaf het festivalterrein.

Presentatie: Dennis Ruyer, Ivo van Breukelen en Daniel Lippens.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

21:00 - 00:00 Jan Paul Grootentraast

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

18:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 - 01:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

21:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

22:00 Mainstage

DJ-set gemixt door W & W.

23:00 Sander van Doorn

DJ-set gemixt door Sander van Doorn.

00:00 - 01:00 Protocol Radio

DJ-set gemixt door Nicky Romero.

Regionaal, publiek:

21:00
22:00
23:00
00:00

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

20:00 De Zomer van

Presentatie: Ruben Weekers.

22:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburg.

Presentatie: Henk Hover.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

21:00
22:00
23:00
00:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 Muziekavond Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop gospelmuziek.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl