Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 25 februari 2024

2024

zondag

25

februari

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)

Cultuurprogramma.

Presentatie: Eva Koreman.

07:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

10:00 OVT (VPRO)

Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.

Presentatie: Julie Blussé & Laura Stek.

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

19:00 Dijkstra & Evenblij Ter Plekke (bnnvara)

Het nieuws van de afgelopen week, vanaf een plek ergens in Nederland die in het nieuws is geweest. Met live gasten, diverse rubrieken en verrassend onderwerpen.

Presentatie: Frank Evenblij & Erik Dijkstra.

21:00 Met Mandy (Omroep Zwart)

Programma waarin met een positieve blik naar het nieuws en de actualiteiten gekeken wordt. Er worden gesprekken gevoerd met gasten en luisteraars.

Presentatie: Mandy Woelkens.

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Mieke van der Weij.

00:00 Wat Blijft (Human)

Een programma dat van bekende mensen een kant belicht nog niet zo bekent is. Ook worden verhaalt opgediept van nog onbekende en onderbelichte mensen die de moeite waard zijn om te leren kennen.

Presentatie: Lara Billie Rense.

02:00 De Nacht Van (kro-ncrv)

Presentatie: Mirthe van der Drift.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Stephan Komduur.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

00:00 Soul Night Dossier Non-stop muziek

07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)

Presentatie: Evert Duipmans.

10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

12:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

Presentatie: Jasper de Vries.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Martine In De Middag (EO)

Presentatie: Martine ten Klooster.

18:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis.

19:00 Blokhuis (bnnvara)

Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.

21:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

00:00 Van Inkels Choice (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

02:00 Top 2000 Dossier Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Wildgroei (bnnvara)

Presentatie: Evert Duipmans.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

04:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

07:00 Sophie & Mart (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema & Mart Meijer.

10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)

13:00 Mark en Mai (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.

16:00 Yoeri Leeflang (AvroTros)

19:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Vera Siemons.

22:00 Wat Anders (Omroep Zwart)

Een genre-overstijgend programma met veel aandacht voor beatsculture.

Presentatie: Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem.

01:00 Sebastiaan Ockhuysen

04:00 - 06:00 Andres Odijk (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Pieter van Nes.

09:00 Tussen Hemel en Aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

11:00 Het Zondagochtend Concert (AvroTros)

Concerten met toegankelijke muziek, rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam.

Presentatie: Hans van den Boom.

12:15 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een muzikale brug tussen Zondagochtend- en Zondagmiddagconcert met aangename muziek en om 13.00 uur de rubriek De Mis-Verkiezing.

Presentatie: Willem de Vries.

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

De mooiste concerten, opgenomen op nationale en internationale concertpodia.

Presentatie: Selma van Dijk.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd’s worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Presentatie: Cécile Huijnen.

18:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)

Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.

Presentatie: Hans Smit.

20:00 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Groot Nieuws (EO)

De mooiste gospelmuziek en een overdenking van Jurjen ten Brinke.

Presentatie: Jurjen ten Brinke.

09:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

10:00 Andermans Veren (AvroTros)

Kleinkunst en cabaret, samengesteld door kenner Kick van der Veer. Hij voorziet alle fragmenten en muziek van commentaar en vervult een gidsfunctie.

11:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

12:00 Adres Onbekend (kro-ncrv)

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)

Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.

Presentatie: Stefan Stasse.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Petra de Joode.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 Weekend Request

Verzoekplaten.

Presentatie: Jayh Jawson.

13:00 Serginio

Presentatie: Serginio Piqué.

16:00 Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

19:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

Presentatie: Youssef Koukouh.

21:00 Nandoleaks

De nieuwste muziekreleases en opkomend talent vanuit de hele wereld.

Presentatie: Fernando Halman.

23:00 Slow Jamz

De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.

01:00 FunX

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Timo Kamst

12:00 Stephan Jacobs

17:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

09:00 Soft Rock & Ballads Non-stop muziek

12:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

06:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

07:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

08:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

08:30 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

09:00 Buitenland Podcast

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

09:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

11:00 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

11:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

12:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

13:00 Van Alle Markten Thuis Herhaling

Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.

14:00 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

14:30 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

15:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

17:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

18:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

19:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

20:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

21:00 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

21:30 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

22:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

22:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

23:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Crossover Non-stop muziek

De mooiste toegankelijke jazz, world en beyond.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

01:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Robert Feller

12:00 Is Het Al Weekend

Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.

15:00 Dennis Verheugd

18:00 Jules van Hest

21:00 Top 4000 Classics

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

04:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Julia van Reyendam

09:00 Het Beste Van Evers & Co

Presentatie: Danny Blom.

12:00 Jordi Warners

15:00 Dylan Boet

18:00 Julia van Reyendam

21:00 Marnix Westhuis

00:00 Danny Blom

03:00 Kylian van Luijt

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Hier Goeiemorgen Non-stop muziek

09:00 Verschuurens Goud van Oud

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 WeekendRick

Presentatie: Rick van Velthuysen.

15:00 Jordi Mulderij

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 The 70s & 80s Files

Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.

Presentatie: Arjan Snijders.

22:00 Veronica Anthems Non-stop muziek

00:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Non Stop Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Hielke Boersma

16:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

19:00 Patrick & Max

Presentatie: Patrick Wolda & Max Bolhuis.

22:00 - 07:00 Non Stop


Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 Thuis op Zondag

Programma met een ontspannen en relaxte zondagochtendsfeer, met muziek en ruimte voor reflectie, natuur, het weer, uitgaanstips en levensbeschouwing.

Presentatie: Bas Treffers.

10:00 Ziezo Zondag

Muziekprogramma waarin de muziekkeuze van luisteraars centraal staat. Muziek met bijzondere verhalen, een gesproken column, een spelletje en veel gezelligheid.

Presentatie: Dorothy Oosting.

13:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zondag

Licht klassieke muziek, natuurreportages en aandacht voor zingeving.

Presentatie: Liesbeth de Moor.

10:00 Muziekcadeau

Verzoekplaten om een ander mee te feliciteren, de groeten te doen of een hart onder de riem te steken.

Presentatie: André Kuiper.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Jeroen Drogt.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

11:00 De Stemming

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

13:00 De Zalige Zondagmiddag

Hits van nu en toen.

Presentatie: Paul Versteegen.

16:00 Muziek Non-stop muziek

18:00 Blaaskracht

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

19:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

10:00 Eucharistieviering

11:00 Touché

Friedl’ Lesage ontvangt een gast die vertelt wat hem of haar raakt in het leven.

Presentatie: Friedl’ Lesage.

13:00 Sporza

Sportprogramma.

18:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

20:00 Time Out

Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.

Presentatie: Michael Robberechts.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 Parlando

01:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

02:00 Radio2 Non-stop muziek

07:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Sharon Slegers.

10:00 De Pré Historie

Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.

Presentatie: Guy De Pré.

12:00 Top2000 Kwis

13:00 Weekend

16:00 Vlaamse30

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

18:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

20:00 Knuffelrock

Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.

Presentatie: Cara Cobbaert.

23:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Radio2 Non-stop muziek

02:00 Vlaamse30 Herhaling

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

04:00 - 06:00 De Pré Historie Herhaling

Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.

Presentatie: Guy De Pré.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

23:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 De Jaren

Gesprek met een gast om te ontdekken hoe diens wereldbeeld zich gevormd heeft.

Presentatie: Heleen Debruyne.

11:00 Walden

Een oase van rust en schoonheid in woord en muziek van de middeleeuwen tot nu.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

13:00 Zalige Zondag

17:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

20:00 Valckenaers & Vanhoudt Herhaling

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

22:00 Round Midnight

Een mix van historische jazzplaten en opmerkelijke heruitgaven.

Presentatie: Lies Steppe.

00:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 Gunther Staat Op

Presentatie: Gunther Desamblanx.

10:00 De Tijdloze

De beste tijdloze muziek.

12:00 Hangen Op Zondag

15:00 Hangen Op Zondag

Presentatie: Sali Haidara.

18:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar Belgische muziek.

Presentatie: Kirsten Lemaire.

20:00 Vuurland

Melancholische muziek. Van bekende wegdromers tot nieuwe openbaringen.

Presentatie: Joris Brys.

23:00 Radio Atlantis

Een kosmische plek waar genres elkaar overbruggen, met bezwerende elektronica en zwiepende synthesizers, onconventionele platen en meditatieve momenten.

00:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

00:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Evelyn De Backer.

09:00 Ultratop50

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

Presentatie: Aaron Blommaert.

12:00 De Weekendploeg

Presentatie: Manu Van Acker & Charlotte Sieben.

16:00 Alexandra Gadzina

Hits.

19:00 R&Beats

De beste hiphop en r&b.

21:00 R&Beats

De beste hiphop en r&b.

22:00 Relax

Presentatie: Imane Boudadi.

00:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

04:00 - 06:00 Storms Staat Op

Presentatie: Bob Storms.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl