Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 1 oktober 2023

2023

zondag

1

oktober

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)

Cultuurprogramma.

Presentatie: Eva Koreman.

07:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

10:00 OVT (VPRO)

Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.

Presentatie: Julie Blussé & Laura Stek.

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

19:00 Pointer (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

20:00 Dijkstra & Evenblij Ter Plekke (bnnvara)

Het nieuws van de afgelopen week, vanaf een plek ergens in Nederland die in het nieuws is geweest. Met live gasten, diverse rubrieken en verrassend onderwerpen.

Presentatie: Frank Evenblij & Erik Dijkstra.

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Mieke van der Weij.

00:00 Wat Blijft (Human)

Een programma dat van bekende mensen een kant belicht nog niet zo bekent is. Ook worden verhaalt opgediept van nog onbekende en onderbelichte mensen die de moeite waard zijn om te leren kennen.

Presentatie: Lara Billie Rense.

02:00 De Nacht Van (kro-ncrv)

Presentatie: Benji Heerschop.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Stephan Komduur.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

05:00 Soul Night Met Andrew (kro-ncrv)

Presentatie: Andrew Makkinga.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Martine In De Middag (EO)

Presentatie: Martine ten Klooster.

18:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis.

19:00 Blokhuis (bnnvara)

Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.

21:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

00:00 Van Inkels Choice (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

03:00 - 06:00 Wildgroei (bnnvara)

Presentatie: Evert Duipmans.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

04:00 Luc Sarneel (bnnvara)

07:00 Sophie & Mart (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema & Mart Meijer.

10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)

13:00 Mark en Mai (bnnvara)

Presentatie: Andres Odijk.

16:00 Yoeri Leeflang (AvroTros)

19:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Obi Raaijmaakers.

22:00 Wat Anders (Omroep Zwart)

Een genre-overstijgend programma met veel aandacht voor beatsculture.

Presentatie: Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem.

01:00 Sebastiaan Ockhuysen

04:00 - 06:00 Andres Odijk (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Tussen Hemel en Aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

10:00 Spiegelzaal (AvroTros)

Een actueel, informatief muziekprogramma met korte live-optredens.

Presentatie: Hans van den Boom.

11:00 Het Zondagochtend Concert (AvroTros)

Concerten met toegankelijke muziek, rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam.
Vandaag is een optreden te horen van Daria van den Bercken (piano), Nadia Wijzenbeek (viool), Emily Beynon (fluit) en leden van Ludwig

  • J.S. Bach - Brandenburgs Concert nr.5, BWV 1050 (arr.)
  • R. Schumann - Pianokwintet, op.47

Presentatie: Hans van den Boom.

12:15 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een muzikale brug tussen Zondagochtend- en Zondagmiddagconcert met aangename muziek en om 13.00 uur de rubriek De Mis-Verkiezing.

Presentatie: Willem de Vries.

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Vanmiddag is een opname te horen van het Rotterdams Philharmonisch Orkest, Tarmo Peltokoski (dirigent) en Simone Lamsma (viool)

  • Bernard Hermann - Vertigo: Concert Suite
  • Erich Wolfgang Korngold - Vioolconcert op.35 in D
  • Richard Wagner - Tannhäuser: Ouverture en Venusbergmusik
  • Zoltán Kodály - Dansen uit Galanta

Presentatie: Leonard Evers.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd’s worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

18:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)

Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.

Presentatie: Hans Smit.

20:00 Avondconcert: Schiermonnikoog Festival (NTR)

Rechtstreeks vanuit De Stag in Schiermonnikoog is een optreden te horen van Quatuor Arod

  • Joseph Haydn - Strijkkwartet op.76 nr. 3
  • Franz Schubert - Strijkkwintet in C

Presentatie: Beitske de Jong.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Thomas van Empelen

12:00 Rutger Radstaake

17:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

06:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

07:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

08:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

08:30 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

09:00 Buitenland Podcast

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

09:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

11:00 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

11:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

12:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

13:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

14:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

15:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

17:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

18:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

19:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

20:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

21:00 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

21:30 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

22:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

22:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

23:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

00:00 - 07:00 Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

03:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Vincent Pronk

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Stephan Bouwman

18:00 Edwin Noorlander

21:00 Cain Slobbe

00:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Robert Feller

12:00 Is Het Al Weekend

Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.

15:00 Dennis Verheugd

18:00 Jules van Hest

21:00 Top 4000 Classics

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

04:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Julia van Reyendam

09:00 Dylan Boet

12:00 Dennis Ruyer

15:00 Jordi Warners

18:00 Dylan Boet

21:00 Julia van Reyendam

00:00 Danny Blom

03:00 Kylian van Luijt

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

08:00 Vrij Vroeg

Presentatie: Jeroen Drogt.

10:00 Vera’s Vintage Vibes

Terug naar de jaren ’50 en ’60, met muziek van Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Grote voorbeelden die Danny Vera hebben geïnspireerd in zijn eigen carrière, maar die zelden op de radio te horen zijn.

Presentatie: Danny Vera.

12:00 Maurice Music Store

Presentatie: Maurice Verschuuren.

15:00 Jordi in het Weekend

Presentatie: Jordi Mulderij.

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 Studio Snijders

Presentatie: Arjan Snijders.

23:00 Tineke

Presentatie: Tineke de Nooij.

00:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 1000 (dag 2 van 7) Non-stop muziek

De beste hits uit 35 jaar Sky Radio.

18:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 07:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Hielke Boersma

16:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

19:00 Patrick & Max

Presentatie: Patrick Wolda & Max Bolhuis.

22:00 Marijn Oosterveen

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noordmannen

Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge twij uur laank op pad, aarns in Stad of Ommelaand.

10:00 Twij Deuntjes Veur Ain Cent

Liedjes in het Gronings en in andere kleine talen uit binnen- en buitenland. Bekende nummers worden afgewisseld met werk van nieuwe CD’s.

Presentatie: Henk Scholte.

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Koperkanaal FM

Muziek van harmonie, fanfare en brassband.

08:00 Prelude

Spirituele muziek, zoals koormuziek van koren en korpsen in Friesland.

09:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:15 Mei Douwe

Aangename muziek, een klassieke noot , maar ook Franse chansons en wereldmuziek.

Presentatie: Douwe Heeringa.

11:00 Buro de Vries

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

13:00 Snein Yn Fryslân

De mooiste muziek met elke week een jaar als kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

21:00 Buro de Vries Herhaling

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Veur de Preek

Muziek op religieuze grondslag.

Presentatie: Aaldert Oosterhuis.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Zondagochtendlicht

Poëzie, verwondering en inspiratie - in het Nederlands en in streektaal. Met veel fijne muziek: lichte popmuziek, kleinkunst en af en toe wat klassiek.

Presentatie: Marjan Koekoek.

10:00 Pollings Passie

Muziek en muzikale geschiedenis van de 20e eeuw. Met muziek in alle toonaarden; revue, kleinkunst, dansorkesten, chansons, schlagers, country and western, jazz, soul- en popmuziek.

Presentatie: Jans Polling.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Drenthe Toen

Programma over de geschiedenis van Drenthe.

Presentatie: Sophie Timmer.

14:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

16:00 De Gezellige Zondagmiddag Non-stop muziek

Non-stop vrolijke en gezellige muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en nu.

18:00 De Nalatenschap van Harry Muskee

Veel blues van eigen bodem, maar ook andere muziek, gebaseerd op de smaak van wijlen Harry Muskee.

Presentatie: Johan Derksen.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 Thuis op Zondag

Programma met een ontspannen en relaxte zondagochtendsfeer, met muziek en ruimte voor reflectie, natuur, het weer, uitgaanstips en levensbeschouwing.

Presentatie: Bas Treffers.

10:00 Ziezo Zondag

Muziekprogramma waarin de muziekkeuze van luisteraars centraal staat. Muziek met bijzondere verhalen, een gesproken column, een spelletje en veel gezelligheid.

Presentatie: Dorothy Oosting.

13:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Heracles Almelo - PEC Zwolle (aftrap: 14:30 uur).

18:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zondag

Licht klassieke muziek, natuurreportages en aandacht voor zingeving.

Presentatie: Liesbeth de Moor.

10:00 Muziekcadeau

Verzoekplaten om een ander mee te feliciteren, de groeten te doen of een hart onder de riem te steken.

Presentatie: André Kuiper.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

18:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 Stef Special

Een feestje met Stef van Duijnhoven. Een goed gesprek, bijzondere weetjes en heel veel lekkere muziek. Daarbij is ook een half uurtje de verzoekplatenrubriek Bel & Bestel te horen.

14:00 Erik Staat Aan

Presentatie: Erik Werner.

17:00 Van Brabantse Bodem

Alleen maar muziek uit Brabant.

Presentatie: Hubert Mol.

18:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

11:00 De Stemming

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

12:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 12:15 uur VVV-Venlo - Helmond Sport
  • 16:45 uur AZ - Fortuna Sittard

19:00 Blaaskracht

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

Presentatie: Rob Mennen.

20:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

07:00 Waarheen, Waarvoor?

Programma over leven en dood, gebracht met een glimlach. Met ruimte voor een persoonlijk verhaal van een studiogast over de passies en uitdagingen in het leven en welke muziek hij of zij op de eigen uitvaart wil draaien.

Presentatie: Koop Geersing.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 Tekst & Uitleg

Kleinkunstenaars, liedjeszangers, acteurs en schrijvers. Met makers en liefhebbers wordt gezocht naar tekst en uitleg. Tussendoor worden de mooiste luisterliedjes gedraaid.

Presentatie: Jos Heeremans.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 60 & 70 op Zondag

Muziek uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: William van de Logt.

17:00 NH Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

00:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Ingrid Corvers.

10:00 Op Verzoek

Verzoekplaten.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Het Gouden Weekend Middag

Terug in de tijd, waarbij ieder weekend een bepaalde periode uit het verleden centraal staat.

Presentatie: Thorvald de Geus.

16:00 Ruis Op De Radio

Een zonnig programma, vol zomerse muziek, tips, weetjes en een spelletje.

Presentatie: Nicolas Ruis.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Klassiek op West

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

10:00 Muziek Van Alle Tijden

Verzoekplaten.

Presentatie: Pieter Kuipers & Andre Koolen.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Als De Dag Van Toen

Muziek uit vroeger tijden. Ook worden herinneringen aan vroeger opgehaald.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

17:00 Muziek Van Alle Tijden Herhaling

Verzoekplaten.

Presentatie: Pieter Kuipers & Andre Koolen.

19:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

21:00 Romantiek op West

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 De Rijnmond Jukebox

Muziek; van soulmuziek en rock’n roll tot de muziek uit het Great American Songbook.

Presentatie: Dennis Kranenburg.

10:00 Archief Rijnmond

Oude plaatjes, curieuze opnamen, onbekende teksten en vergeten artiesten uit de regio Rijnmond.

Presentatie: Roland Vonk.

11:00 Het Opkamertje

Muzikale curiosa, zoals reclameliedjes, protestnummers, plagiaat en curieuze covers.

Presentatie: Roland Vonk.

12:00 Non-Stop Non-stop muziek

13:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Excelsior - Sparta Rotterdam (aftrap: 14:30 uur).

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

19:00 De Rijnmond Jukebox Herhaling

Muziek; van soulmuziek en rock’n roll tot de muziek uit het Great American Songbook.

Presentatie: Dennis Kranenburg.

21:00 Archief Rijnmond Herhaling

Oude plaatjes, curieuze opnamen, onbekende teksten en vergeten artiesten uit de regio Rijnmond. Samensteller Roland Vonk gaat geregeld langs bij luisteraars, verzamelaars en artiesten om bijzonder geluidsmateriaal op te duiken voor het archief.

22:00 Het Opkamertje Herhaling

Muzikale curiosa, zoals reclameliedjes, protestnummers, plagiaat en curieuze covers.

Presentatie: Roland Vonk.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nachtprogrammering

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

18:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Zondag in Zeeland

Muziekprogramma.

Presentatie: Marcel van den Driest.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

18:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Old Is Gold

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Old Is Gold

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

23:00 Old Is Gold

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

09:00 Gigant Op Verzoek

Verzoekplatenprogramma, waarbij een plaat kan worden aangevraagd voor familie, vrienden, collega’s of gewoon omdat het zo’n leuk nummer is.

Presentatie: Marco Kocks.

13:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

14:00 De Vrolijke Uren

Vrolijkheid en gezelligheid, met aandacht voor nieuwe muziek en interviews.

Presentatie: Jan Mooibroek.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

20:00 Zondagavond 8.11

Gezelligheid.

Presentatie: Jaco Kikkert.

23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

00:00 - 07:00 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Weekend Wake-Up

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 @ Lunch

Presentatie: Marcel Vermeer.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Met om 17:02 uur De Mini Weekendmix.

Presentatie: Dick Liefting.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

12:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

14:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

16:00 Top 30 Herhaling

Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.

Presentatie: Taeke Wouda.

18:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Hour Of Power

Christelijk programma.

10:00 The River Church Amsterdam

11:00 Chillzone

De beste beach-, chill- en loungetracks.

Presentatie: Anne Rance.

13:00 WorldWideWildOnes

Presentatie: Frank Schildkamp.

14:00 Anne On Air

Presentatie: Anne Rance.

16:00 Pat & Ro Sho

Presentatie: Patricia van Liemt & Rolien Maagendans.

18:00 Luuk Milo

20:00 Wild Faith

Christelijk programma.

Presentatie: Joost Bastiaans.

22:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:30 - 06:00 De Bijbel Door

Bijbelstudieprogramma met iedere dag een fragment uit De Bijbel.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

10:00 Eucharistieviering

11:00 Touché

Friedl’ Lesage ontvangt een gast die vertelt wat hem of haar raakt in het leven.

Presentatie: Friedl’ Lesage.

13:00 Sporza

Sportprogramma.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 Parlando

01:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

02:00 Radio2 Non-stop muziek

07:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Sharon Slegers.

10:00 De Pré Historie

Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.

Presentatie: Guy De Pré.

12:00 Top2000 Kwis

Presentatie: Anja Daems.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Vlaamse30

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

Presentatie: Peter Hermans.

18:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

20:00 Knuffelrock

Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.

Presentatie: Cara Cobbaert.

23:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Radio2 Non-stop muziek

02:00 Vlaamse30 Herhaling

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

04:00 - 06:00 De Pré Historie Herhaling

Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.

Presentatie: Guy De Pré.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

23:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.

Presentatie: Inneke Plasschaert.

10:00 De Jaren

Gesprek met een gast om te ontdekken hoe diens wereldbeeld zich gevormd heeft.

Presentatie: Heleen Debruyne.

11:00 Walden

Een oase van rust en schoonheid in woord en muziek van de middeleeuwen tot nu.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

13:00 Zalige Zondag

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

17:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

20:00 Valckenaers & Vanhoudt Herhaling

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

22:00 Round Midnight

Een mix van historische jazzplaten en opmerkelijke heruitgaven.

Presentatie: Lies Steppe.

00:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 Studio Brussel Staat Op

Presentatie: Gunther Desamblanx.

10:00 De Tijdloze

De beste tijdloze muziek.

12:00 Everything But The Hits

Geen hits van de grootste artiesten, maar verborgen parels.

Presentatie: Marie Neefs.

13:00 Hangen Op Zondag

Presentatie: Kenneth Berth.

18:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar Belgische muziek.

Presentatie: Rik De Bruycker.

20:00 Vuurland

Melancholische muziek. Van bekende wegdromers tot nieuwe openbaringen.

Presentatie: Joris Brys.

23:00 Radio Atlantis

Een kosmische plek waar genres elkaar overbruggen, met bezwerende elektronica en zwiepende synthesizers, onconventionele platen en meditatieve momenten.

00:00 Life is Music Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Studio Brussel Wordt Wakker

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

00:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Evelyn De Backer.

09:00 Ultratop50

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

Presentatie: Aaron Blommaert.

12:00 De Weekendploeg

Presentatie: Manu Van Acker & Charlotte Sieben.

16:00 Alexandra Gadzina

Hits.

19:00 R&Beats

De beste hiphop en r&b.

21:00 R&Beats

De beste hiphop en r&b.

22:00 Relax

Presentatie: Imane Boudadi.

00:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

04:00 - 06:00 Storms Staat Op

Presentatie: Bob Storms.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2023 oorboekje.nl