Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 21 april 2024

2024

zondag

21

april

Bijzonderheden, vandaag:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)

Cultuurprogramma.

Presentatie: Eva Koreman.

07:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

10:00 OVT (VPRO)

Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.

Presentatie: Julie Blussé & Laura Stek.

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
In deze uitzending is er onder andere aandacht voor de wedstrijd Feyenoord - N.E.C. (aftrap: 18:00 uur).

Presentatie: Henry Schut & Hugo Borst.

21:00 Met Mandy (Omroep Zwart)

Programma waarin met een positieve blik naar het nieuws en de actualiteiten gekeken wordt. Er worden gesprekken gevoerd met gasten en luisteraars.

Presentatie: Mandy Woelkens.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Mieke van der Weij.

00:00 Wat Blijft (Human)

Een programma dat van bekende mensen een kant belicht nog niet zo bekent is. Ook worden verhaalt opgediept van nog onbekende en onderbelichte mensen die de moeite waard zijn om te leren kennen.

Presentatie: Lara Billie Rense.

02:00 De Nacht Van (kro-ncrv)

Presentatie: Benji Heerschop.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Merel Wielaert.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

00:00 Soul Night Dossier Non-stop muziek

07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)

Presentatie: Evert Duipmans.

10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

12:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

Presentatie: Jasper de Vries.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Martine In De Middag (EO)

Presentatie: Martine ten Klooster.

18:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis.

19:00 Blokhuis (bnnvara)

Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.

21:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

00:00 Van Inkels Choice (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

02:00 Top 2000 Dossier Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Wildgroei (bnnvara)

Presentatie: Evert Duipmans.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

04:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

07:00 Obi Raaijmaakers (AvroTros)

10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)

13:00 Mark en Mai (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.

16:00 Yoeri Leeflang (AvroTros)

19:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Vera Siemons.

22:00 Wat Anders (Omroep Zwart)

Een genre-overstijgend programma met veel aandacht voor beatsculture.

Presentatie: Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem.

01:00 Sebastiaan Ockhuysen

04:00 - 06:00 Andres Odijk (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Pieter van Nes.

09:00 Tussen Hemel en Aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

11:00 Het Zondagochtend Concert (AvroTros)

Concerten met toegankelijke muziek, rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam.
Vandaag is een optreden te horen van de Stuttgarter Philharmoniker en Jan Willem de Vriend (dirigent)

  • A. Bruckner - Symfonie nr. 3

Presentatie: Hans van den Boom.

12:15 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een muzikale brug tussen Zondagochtend- en Zondagmiddagconcert met aangename muziek en om 13.00 uur de rubriek De Mis-Verkiezing.

Presentatie: Willem de Vries.

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Vanmiddag is een opname te horen van het Alma Quartet, Klaus Mäkelä (cello) en Santa Vižine (altviool)

  • Erich Wolfgang Korngold - Sextet in D, op. 10
  • Franz Schubert - Strijkkwintet in C, D 956, op. posth. 163

Presentatie: Selma van Dijk.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd’s worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Presentatie: Cécile Huijnen.

18:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)

Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.

Presentatie: Hans Smit.

20:00 Avondconcert: De Avond van de Nieuwe Oogst (NTR)

Vanavond is een opname te horen van De Avond van de Nieuwe Oogst die op 13 april gehouden werd in MCO Hilversum, met optredens van het Jong NBE, gitariste Maya Descheemaeker, sopraan Madelinge Saputra en pianiste Elizabeth Goh en cellist João Pedro Gonçalves en pianist Virgile Roche

Presentatie: Beitske de Jong.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Timo Kamst

12:00 Stephan Jacobs

17:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

06:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

07:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

08:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

08:30 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

09:00 Buitenland Podcast Herhaling

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

09:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

11:00 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

11:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

12:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

13:00 Van Alle Markten Thuis Herhaling

Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.

14:00 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

14:30 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

15:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

17:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

18:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

19:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

20:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

21:00 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

21:30 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

22:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

22:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

23:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

00:00 - 07:00 Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

03:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Jorien Renkema

09:00 Joey van der Velden

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Stephan Bouwman

18:00 Joey van der Velden

21:00 Vincent Pronk

00:00 Cain Slobbe

02:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

01:00 Het Weekend van 10 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Robert Feller

12:00 Is Het Al Weekend

Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.

15:00 Dennis Verheugd

18:00 Jules van Hest

21:00 Top 4000 Classics

Presentatie: René Verkerk.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio4All

Logo Radio4All Radio4All

Meer informatie over Radio4All

01:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

10:00 De Mediaweek

Oscar van Oorschot en Nora van der Winden bespreken het wel en wee in de media.

11:00 De Standaardformule

Jan van Overeem belicht mooie en bijzondere momenten uit zijn loopbaan als rapper en behandeld zaken die zich op TikTok afspelen. Ook vraagt hij luisteraars naar hun verhalen.

12:00 Alt & Nieuw

Alternatieve muziek in de breedste zin van het woord.

Presentatie: Joshua van Meuwen.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

17:00 Wicked Jazz Sounds

Hip-hop, funk, soul, broken beat, house, drum & bass, disco, latin, new-jazz en nog veel meer, aan elkaar gemixt en gepresenteerd door Phil Horneman.

19:00 Arrow Bluesbox Radio

Blues, bluesrock, country en americana.

21:00 Reggae Shop FM

Reggaeprogramma met diverse items, gepresenteerd door Pieter en Paul.

22:00 The Mixtape Show

Synth-pop, synth-wave, elektronische popmuziek en nog meer muziekstijlen in het elektronische genre.

Presentatie: John Orie.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

04:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Julia van Reyendam

09:00 Het Beste Van Evers & Co

Presentatie: Danny Blom.

12:00 Jordi Warners

15:00 Martijn La Grouw

18:00 Julia van Reyendam

21:00 Marnix Westhuis

00:00 Danny Blom

03:00 Kylian van Luijt

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Presentatie: Niels van der Veen.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

16:00 Top 30 Herhaling

Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.

Presentatie: Taeke Wouda.

18:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Hier Goeiemorgen Non-stop muziek

09:00 Verschuurens Goud van Oud

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 WeekendRick

Presentatie: Rick van Velthuysen.

15:00 Jordi Mulderij

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 Vera’s Vintage Vibes

Terug naar de jaren ’50 en ’60, met muziek van Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Grote voorbeelden die Danny Vera hebben geïnspireerd in zijn eigen carrière, maar die zelden op de radio te horen zijn.

Presentatie: Danny Vera.

22:00 Veronica Anthems Non-stop muziek

00:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Non Stop Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek


Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Elwin van Gestel

10:00 Michiel Jurrjens

12:00 Jim Vorwald

15:00 Mick Hummel

18:00 Lars Wijnhoven

21:00 De Avondapotheek

Avontuurlijke en verrassende radio.

Presentatie: Tim op het Broek.

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Hielke Boersma

16:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

19:00 Patrick & Max

Presentatie: Patrick Wolda & Max Bolhuis.

22:00 - 06:00 Non Stop


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Leven In Muziek

Een bekende Groninger vertelt welke muziek een grote rol speelt in zijn of haar leven.

10:00 Twij Deuntjes Veur Ain Cent

Liedjes in het Gronings en in andere kleine talen uit binnen- en buitenland. Bekende nummers worden afgewisseld met werk van nieuwe CD’s.

Presentatie: Henk Scholte.

12:00 Je Weekend Is Goud

Klassiekers uit vijf generaties popmuziek.

Presentatie: Sander Schrik.

15:00 Je Weekend Is Goud

Klassiekers uit vijf generaties popmuziek.

Presentatie: Tommas Eggens.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Koperkanaal FM

Muziek van harmonie, fanfare en brassband.

08:00 Prelude

Spirituele muziek, zoals koormuziek van koren en korpsen in Friesland.

09:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:15 Mei Douwe

Aangename muziek, een klassieke noot , maar ook Franse chansons en wereldmuziek.

Presentatie: Douwe Heeringa.

11:00 Buro de Vries

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

13:00 Snein Yn Fryslân

De mooiste muziek met elke week een jaar als kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

21:00 Buro de Vries Herhaling

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Veur de Preek

Muziek op religieuze grondslag.

Presentatie: Aaldert Oosterhuis.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Zondagochtendlicht

Poëzie, verwondering en inspiratie - in het Nederlands en in streektaal. Met veel fijne muziek: lichte popmuziek, kleinkunst en af en toe wat klassiek.

Presentatie: Marjan Koekoek.

10:00 Pollings Passie

Muziek en muzikale geschiedenis van de 20e eeuw. Met muziek in alle toonaarden; revue, kleinkunst, dansorkesten, chansons, schlagers, country and western, jazz, soul- en popmuziek.

Presentatie: Jans Polling.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Drenthe Toen

Programma over de geschiedenis van Drenthe.

Presentatie: Sophie Timmer.

14:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

16:00 De Gezellige Zondagmiddag Non-stop muziek

Non-stop vrolijke en gezellige muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en nu.

18:00 De Nalatenschap van Harry Muskee

Veel blues van eigen bodem, maar ook andere muziek, gebaseerd op de smaak van wijlen Harry Muskee.

Presentatie: Johan Derksen.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 Thuis op Zondag

Programma met een ontspannen en relaxte zondagochtendsfeer, met muziek en ruimte voor reflectie, natuur, het weer, uitgaanstips en levensbeschouwing.

Presentatie: Bas Treffers.

10:00 Ziezo Zondag

Muziekprogramma waarin de muziekkeuze van luisteraars centraal staat. Muziek met bijzondere verhalen, een gesproken column, een spelletje en veel gezelligheid.

Presentatie: Dorothy Oosting.

13:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zondag

Licht klassieke muziek, natuurreportages en aandacht voor zingeving.

Presentatie: Liesbeth de Moor.

10:00 Muziekcadeau

Verzoekplaten om een ander mee te feliciteren, de groeten te doen of een hart onder de riem te steken.

Presentatie: André Kuiper.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Jeroen Drogt.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

22:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 De Zuidtribune

Sport in de breedste zin van het woord. Met sportnieuwtjes en verhalen achter de sport, afgewisseld met muziek.

14:00 Erik Staat Aan

Presentatie: Erik Werner.

18:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

11:00 De Stemming

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

13:00 De Zalige Zondagmiddag

Hits van nu en toen.

Presentatie: Paul Versteegen.

16:00 Muziek Non-stop muziek

18:00 Blaaskracht

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

19:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 Tekst & Uitleg

Kleinkunstenaars, liedjeszangers, acteurs en schrijvers. Met makers en liefhebbers wordt gezocht naar tekst en uitleg. Tussendoor worden de mooiste luisterliedjes gedraaid.

Presentatie: Jos Heeremans.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Muziekmiddag

Muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: William van de Logt.

17:00 NH Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

00:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Ingrid Corvers.

10:00 Op Verzoek

Verzoekplaten.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Ruis Op De Radio

Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.

Presentatie: Nicolas Ruis.

17:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Klassiek op West

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

10:00 Muziek Van Alle Tijden

Verzoekplaten.

Presentatie: Pieter Kuipers & Andre Koolen.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Als De Dag Van Toen

Muziek uit vroeger tijden. Ook worden herinneringen aan vroeger opgehaald.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

17:00 Muziek Van Alle Tijden Herhaling

Verzoekplaten.

Presentatie: Pieter Kuipers & Andre Koolen.

19:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 De Rijnmond Jukebox

Muziek; van soulmuziek en rock’n roll tot de muziek uit het Great American Songbook.

Presentatie: Dennis Kranenburg.

10:00 Archief Rijnmond

Oude plaatjes, curieuze opnamen, onbekende teksten en vergeten artiesten uit de regio Rijnmond.

Presentatie: Roland Vonk.

11:00 Het Opkamertje

Muzikale curiosa, zoals reclameliedjes, protestnummers, plagiaat en curieuze covers.

Presentatie: Roland Vonk.

12:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Radio Rijnmond Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de finale van de KNVB Beker: Feyenoord - N.E.C. (aftrap: 18:00 uur).

21:00 Archief Rijnmond Herhaling

Oude plaatjes, curieuze opnamen, onbekende teksten en vergeten artiesten uit de regio Rijnmond. Samensteller Roland Vonk gaat geregeld langs bij luisteraars, verzamelaars en artiesten om bijzonder geluidsmateriaal op te duiken voor het archief.

22:00 Het Opkamertje Herhaling

Muzikale curiosa, zoals reclameliedjes, protestnummers, plagiaat en curieuze covers.

Presentatie: Roland Vonk.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

18:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Zondag in Zeeland

Muziekprogramma.

Presentatie: Marcel van den Driest.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

18:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Old Is Gold

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Old Is Gold

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

23:00 Old Is Gold

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

09:00 Gigant Op Verzoek

Verzoekplatenprogramma, waarbij een plaat kan worden aangevraagd voor familie, vrienden, collega’s of gewoon omdat het zo’n leuk nummer is.

Presentatie: Marco Kocks.

13:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

14:00 De Vrolijke Uren

Vrolijkheid en gezelligheid, met aandacht voor nieuwe muziek en interviews.

Presentatie: Jan Mooibroek.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

20:00 Zondagavond 8.11

Gezelligheid.

Presentatie: Jaco Kikkert.

23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

00:00 - 07:00 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Het Weekend

12:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

14:00 Het Weekend

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

06:00 Wild Nights Non-stop muziek

08:00 Hour Of Power

Christelijk programma.

10:00 The River Church Amsterdam

11:00 The Chill Zone

De beste beach-, chill- en loungetracks.

Presentatie: Anne Rance.

12:00 Anne On Air

Presentatie: Anne Rance.

13:00 Weekend Non Stop Non-stop muziek

14:00 Feel Good 40 Herhaling

Presentatie: Peter van Leeuwen.

16:00 Charlotte van den Broek

18:00 House Top 1000 Show

Presentatie: Peter van Leeuwen.

19:00 Mark van Dale Mix Show

20:00 Wild Faith

Christelijk programma.

Presentatie: Joost Bastiaans.

22:00 - 07:00 Wild Nights Non-stop muziek


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

10:00 Eucharistieviering

11:00 Touché

Friedl’ Lesage ontvangt een gast die vertelt wat hem of haar raakt in het leven.

Presentatie: Friedl’ Lesage.

13:00 Sporza

Sportprogramma.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 Parlando

01:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

02:00 Radio2 Non-stop muziek

07:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Filip Ledaine.

10:00 De Pré Historie

Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.

Presentatie: Guy De Pré.

12:00 Top2000 Kwis

Presentatie: Kim Debrie.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Vlaamse30

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

Presentatie: Peter Hermans.

18:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

20:00 Knuffelrock

Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.

Presentatie: Cara Cobbaert.

23:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Unwind

Ontspanning.

01:00 Radio2 Non-stop muziek

02:00 Vlaamse30 Herhaling

Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.

04:00 - 06:00 De Pré Historie Herhaling

Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.

Presentatie: Guy De Pré.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

23:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 De Jaren

Gesprek met een gast om te ontdekken hoe diens wereldbeeld zich gevormd heeft.

Presentatie: Heleen Debruyne.

11:00 Walden

Een oase van rust en schoonheid in woord en muziek van de middeleeuwen tot nu.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

13:00 Zalige Zondag

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

17:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

20:00 Valckenaers & Vanhoudt Herhaling

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

22:00 Round Midnight

Een mix van historische jazzplaten en opmerkelijke heruitgaven.

Presentatie: Lies Steppe.

00:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 Gunther Staat Op

Presentatie: Gunther Desamblanx.

10:00 De Tijdloze

De beste tijdloze muziek.

Presentatie: Dave Peters.

12:00 Hangen Op Zondag

Presentatie: Margaux Amant.

15:00 Hangen Op Zondag

Presentatie: Marie Neefs.

18:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar Belgische muziek.

Presentatie: Rik De Bruycker.

20:00 Vuurland

Melancholische muziek. Van bekende wegdromers tot nieuwe openbaringen.

Presentatie: Joris Brys.

23:00 Radio Atlantis

Een kosmische plek waar genres elkaar overbruggen, met bezwerende elektronica en zwiepende synthesizers, onconventionele platen en meditatieve momenten.

00:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

01:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Evelyn De Backer.

09:00 Ultratop50

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

Presentatie: Bob Storms.

12:00 Alexandra Gadzina

Hits.

16:00 Fabian Hermans

Hits.

19:00 R&Beats

De beste hiphop en r&b.

Presentatie: Esther Nwanu.

21:00 R&Beats

De beste hiphop en r&b.

22:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

00:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

04:00 - 06:00 Storms Staat Op

Presentatie: Bob Storms.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl