Logo oorboekje.nl

De radiogids van woensdag 24 april 2024

2024

woensdag

24

april

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Roos Abelman & Herman van der Zandt & Carl-Johan de Zwart.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Villa VdB (Max)

Programma waarin verder wordt gekeken dan de waan van de dag. Oud nieuws wordt nieuw leven ingeblazen in de historische rubriek Terug naar Toen. En dwars door het programma heen loopt het spel ’de Nieuwssnipper’.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

15:30 Geld Of Je Leven (EO)

Programma waarin gekeken wordt hoe geld wordt uitgeven, hoe geld wordt verdient en welk effect deze stromen van geld hebben op medemensen en de planeet. De economie achter de actualiteit en de actualiteit van de economie staan centraal.

Presentatie: Hans van der Steeg.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Hila Noorzai.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Kunststof: Mascha Halberstad (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is regisseur Mascha Halberstad te gast.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Jo van Egmond.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Femke van der Laan.

01:00 Mischa (AvroTros)

Gesprek op het ritme van de hartslag. Persoonlijk, vastberaden en zonder één vraag op papier wordt een gesprek gevoerd met mensen die hun mond durven open te doen.

Presentatie: Mischa Blok.

02:00 De Nacht Van (NTR)

Presentatie: Ruben Rosen Jacobson.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Merel Wielaert.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 De Koninklijke 500 (dag 3 van 5)

De beste muziek van eigen bodem.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 De Koninklijke 500 (dag 3 van 5)

De beste muziek van eigen bodem.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 De Koninklijke 500 (dag 3 van 5)

De beste muziek van eigen bodem.

Presentatie: Gijs Staverman.

16:00 De Koninklijke 500 (dag 3 van 5)

De beste muziek van eigen bodem.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Paul Rabbering.

20:00 Met Morad (bnnvara)

Presentatie: Morad El Ouakili.

22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)

Presentatie: Desiree van der Heiden.

00:00 Top 2000 Dossier

04:00 - 06:00 Dit Is Tannaz (EO)

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)

Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.

Presentatie: Wijnand Speelman.

09:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

13:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

16:00 Barend & Benner (PowNed)

Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.

Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.

19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)

22:00 VoorAan (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

01:00 Annan Verboom (kro-ncrv)

04:00 - 06:00 Andres Odijk (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

05:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)

Presentatie: Amy Muller.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Andrea van Pol.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Annemieke Bosman.

20:00 Avondconcert (NTR)

Rechtstreeks vanuit de Pieterskerk in Utrecht is een optreden te horen van Cappella Amsterdam (onder leiding van) Leonard Evers, Wasim Arslan (verteller / zang), Sousan Iskandar (viool), Jawa Manla (ud / zang), Shaza Manla (qanun) en Modar Salama (percussie)

  • Een muzikale ode aan, met (traditionele) muziek uit Syrië met Syrisch-Orthodoxe, Joodse, Arabische en Byzantijnse invloeden.

Presentatie: Beitske de Jong.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

00:00 Keihard Klassiek (bnnvara)

De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.

Presentatie: Jan van Poppel.

01:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)

Presentatie: Amy Muller.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Muziek, nieuws en humor.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

09:00 De Vorstelijke 500 (dag 3 van 5)

De 500 beste hits van Nederlandse bodem.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

10:00 De Vorstelijke 500 (dag 3 van 5)

De 500 beste hits van Nederlandse bodem.

Presentatie: Erik van Roekel.

13:00 De Vorstelijke 500 (dag 3 van 5)

De 500 beste hits van Nederlandse bodem.

Presentatie: Colin Banks.

16:00 De Vorstelijke 500 (dag 3 van 5)

De 500 beste hits van Nederlandse bodem.

Presentatie: Barry Paf.

17:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

19:00 Koen Hansen

22:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 Baanbrekende Businessmodellen

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

14:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

15:00 Digitaal

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

16:00 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

18:30 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

21:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

23:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

00:00 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

00:30 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

01:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

19:00 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

07:00 Kimberley Dekker

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.

10:00 Timur Perlin

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

13:00 Edwin Noorlander

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

16:00 Kai Merckx

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.

19:00 - 07:00 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 3 van 5)

De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 3 van 5)

De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Presentatie: Bas van Nimwegen.

13:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 3 van 5)

De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Presentatie: Jorien Renkema.

16:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 3 van 5)

De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Presentatie: Domien Verschuuren.

18:00 Domien Verschuuren

Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.

19:00 Joost Swinkels

22:00 Lars Boele

01:00 Judith Eijk

03:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Martijn Kolkman

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 Robert Feller

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 René Verkerk

23:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio4All

Logo Radio4All Radio4All

Meer informatie over Radio4All

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

12:00 De Fake News Show

Een duik in de wereld van complottheorieën, fabels en fake news. Ook scheiden experts nepnieuws van de realiteit.

Presentatie: Robin Breedveld.

13:00 Lange Frans en Kleine Prins

Lange Frans en Kleine Prins draaien voornamelijk hip-hop en rap, praten over zaken die met muziek te maken hebben en meer.

14:00 Future Project Radio

Gesprekken over de toekomst, technologie en dat in relatie tot wat het is om een mens te zijn.

Presentatie: Martijn Vinke.

15:00 Optimist Radio

Opinieprogramma over mensen en ideeën die de wereld veranderen.

Presentatie: Brian de Mello.

16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

18:00 Rigter’s Rock Ravage

Jip Rigter draait muziek naar haar smaak: pop van vrouwen in het alternatieve circuit en een flinke dosis alternatief werk.

20:00 Axed Presents Vibes

Marvin Banda en Hiroshi de Bruijn draaien urban- en rapmuziek, bespreken entertainment- en lifestylenieuws en er zijn diverse andere items.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

23:00 Dubbel D

Dusty Taconis en Dee Lee praten over werk, vertellen spannende verhalen en bespreken andere zaken in de wereld.

00:00 - 11:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 Greatest Hits

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 Lindo Duvall

14:00 Mark Labrand

16:00 De 538 Middagshow

Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.

Presentatie: Frank Dane.

19:00 Martijn La Grouw

21:00 Bas & Dylan

Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.

Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.

00:00 Kylian van Luijt

03:00 Marnix Westhuis

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Presentatie: Niels van der Veen.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

09:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Martijn Muijs.

09:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

12:00 Frank op Veronica

Presentatie: Frank van der Lende.

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Veronica Middagshow

Presentatie: Marisa Heutink.

18:00 Veronica Anthems

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 Herman Hofman

21:00 Jannes Drop

00:00 Muziek Voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

01:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 @ Work Top 500 Non-stop muziek

Hitlijst met de beste muziek om bij werken.

18:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek


Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 07:15 Kinkstart Van Je Dag
  • 07:45 Ik Was Vandaag ... Jaar Oud
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Eric Corton

13:00 Stefan Koren

16:00 Tim op het Broek

19:00 In Touch

De beste nieuwe muziek.

Presentatie: Jasper Leijdens.

23:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Marijn Oosterveen

07:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.

10:00 Thomas van Empelen

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Thomas van Empelen.

13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Raoul Schram.

14:00 Raoul Schram

16:00 Middagshow

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Jarno van der Wielen, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

19:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 De Ochtend Door

Presentatie: Femke de Walle.

12:00 Tussen De Middag

  • Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

14:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

13:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

16:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

18:30 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Twente - Almere City FC (aftrap: 18:45 uur).

21:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Flevoland is Wakker

Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.

Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.

09:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

11:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

14:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

15:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Het laatste nieuws.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Jordy Draait Door

Muziekprogramma.

Presentatie: Jordy Graat.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Wunderbar Herhaling

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

19:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

19:00 Studio Seventies Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’70.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

16:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

Non-stop lovesongs.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuwse Kamer

Discussie over een actueel onderwerp.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

18:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

19:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Amor FM

21:00 Bollywood

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

19:00 Hittandem

De mooiste Nederlandstalige hits en Golden Oldies. Ook is er de vrolijke Weekbreker en kunnen luisteraars een datum doorgeven waaruit een hit gedraaid wordt.

Presentatie: Martijn Blokzijl.

22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

07:00 Luuk van den Braak

10:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

17:00 De Middagshow

Presentatie: Erik Kerkhof.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

20:00 De Avond van JND Non-stop muziek

22:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

19:00 Wild Nights Non-stop muziek

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Uurtje 90s

Presentatie: Lucas Degen.

10:00 BPM

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 Lunch

Presentatie: Quinten van Hilten.

14:00 BPM Nonstop

16:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

18:00 Drivetime Beats

DJ-mix.

19:00 Wild Nights Non-stop muziek

20:00 Wild Faith

Christelijk programma.

Presentatie: Joost Bastiaans.

22:00 - 07:00 Wild Nights Non-stop muziek


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Korneel De Clercq.

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

18:00 Het Kwartier

Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.

18:30 Voorproevers

Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.

Presentatie: Raf Njotea.

19:00 Wonderland

Muziekprogramma.

Presentatie: Hannelore van Besouw.

22:00 Zandman

Verhalen voor het slapengaan.

Presentatie: Friedl’ Lesage.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Goeiemorgen Morgen

Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.

09:00 WinWin

Consumentenprogramma.

Presentatie: Xavier Taveirne.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Hitmix

Presentatie: Anja Daems.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

18:00 BeneBene

Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.

Presentatie: Kim Debrie.

20:00 Wijs

Inspiratie voor het leven.

Presentatie: Karolien Debecker.

22:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Unwind

Ontspanning.

01:00 - 06:00 Radio2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Clara De Decker.

09:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

14:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Mark Janssens.

17:00 Pompidou

De wereld van de kunst.

Presentatie: Chantal Pattyn.

18:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 Classic

Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.

Presentatie: Geertje De Ceuleneer.

22:00 Undercover Non-stop muziek

Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.

23:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Fien en Thibault Staan Op

Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.

09:00 Kenneth Berth

12:00 The Missing Link

Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.

Presentatie: Marie Neefs.

13:00 Kirsten Lemaire

16:00 De Roo & De Rycke

Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.

18:00 De Jaren Nul

De beste muziek uit de jaren ’00.

Presentatie: Sam De Bruyn.

19:00 Radar

Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.

Presentatie: Michèle Cuvelier.

21:00 Abattoir Anvers

Verse hip hop, smakelijke klassiekers. Live vanuit Trix in Antwerpen.

23:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Imane Op De Middag

Presentatie: Imane Boudadi.

13:00 Maureen Vanherberghen

16:00 Gillis & Govaerts

Een mix van hits, actualiteit en entertainment.

Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.

18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven

Fun.

Presentatie: Sander Gillis.

19:00 Generation M

De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.

Presentatie: Dorianne Aussems.

21:00 Happy Hits

Alleen maar vrolijke hits.

22:00 Relax Hits

Alleen maar rustige hits.

23:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

04:00 - 06:00 Storms Staat Op

Presentatie: Bob Storms.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl