woensdag
24
april
Extra sportuitzending
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
05:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)
Presentatie: Amy Muller.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Andrea van Pol.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
14:00 Maatwerk (Max)
Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.
Presentatie: Sander Zwiep.
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
20:00 Avondconcert (NTR)
Rechtstreeks vanuit de Pieterskerk in Utrecht is een optreden te horen van Cappella Amsterdam (onder leiding van) Leonard Evers, Wasim Arslan (verteller / zang), Sousan Iskandar (viool), Jawa Manla (ud / zang), Shaza Manla (qanun) en Modar Salama (percussie)
Presentatie: Beitske de Jong.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
00:00 Keihard Klassiek (bnnvara)
De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.
Presentatie: Jan van Poppel.
01:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
05:00 - 07:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)
Presentatie: Amy Muller.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 Classic In De Middag
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
03:00 De Nacht: Oude Muziek
Oude muziek, samengesteld door Egbert Randewijk.
07:00 Ochtendeditie
Klassieke muziek.
10:00 Het Strijkkwartet
Opnames van diverse strijkkwartetten.
Presentatie: Leo Samama.
11:00 Madge-point
Meesterpianist Geoffrey Madge en Louis Thörig over belangwekkende musici en hun interpretaties uit heden en verleden.
12:00 De Eigenzinnige Prokofjev
Docudrama over Sergej Prokofjev.
13:00 Geen Dag Zonder Bach
Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.
Presentatie: Govert Jan Bach.
14:00 Concertzender Actueel
Actualiteiten, met cd van de week, de concertagenda en interviews met gasten.
Presentatie: Pauline Verburg.
16:00 Ratatouille
Een mix van wereldmuziek, jazz en klassiek en alles daartussen.
17:00 JazzNotJazz
Peter Beets over de randen van de jazz.
18:00 Duke Ellington
Programma over orkestleider, componist en pianist Duke Ellington (1899 - 1974).
19:00 De Vorige Eeuw
Gecomponeerde muziek uit de 20e eeuw.
20:00 Thema
Hedendaagse muziek.
22:00 Terra Incognita
Muziek van onafhankelijke alternatieve blues-, folk- en pop-labels.
23:00 Electronic Frequencies
00:00 Space Exposure
IDM, techno, electronics, ambient, drum ’n’ bass, rave en instrumentale hiphop.
Presentatie: Roel Janssen.
01:00 X-Ray
Muzikale straling.
02:00 - 07:00 De Nacht: Hedendaags
06:00 Espresso
Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.
Presentatie: Clara De Decker.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
12:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Cara Van der Auwera.
14:00 Maestro
De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.
Presentatie: Mark Janssens.
17:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
Presentatie: Chantal Pattyn.
18:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
20:00 Classic
Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
Presentatie: Geertje De Ceuleneer.
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo