Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 24 februari 2024

2024

zaterdag

24

februari

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)

Cultuurprogramma.

Presentatie: Teddy Tops.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Sander van Hoorn.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO / Human)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends.

15:00 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

16:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

17:00 In De Kantine (WNL)

Programma waar met een goed humeur de week wordt doorgenomen en waar wordt afgetrapt voor een nieuwe werkweek. Live vanaf locatie. Met een grote variëteit aan gasten. Politiek, media-cultuur en ondernemerschap komen aan bod. Ook is er ruim aandacht voor sportflitsen.

Presentatie: Fidan Ekiz & Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Elisabeth Steinz.

00:00 De Ongelooflijke Radio (EO)

Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.

01:00 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

Presentatie: Rosa Wierda.

03:00 - 06:00 De Nacht Is Zwart (Omroep Zwart)

Programma als een ritje in de nachtbus: avontuurlijk, betrouwbaar en verrassend. Diverse passagiers rijden mee langs de vele gezichten en stemmen die de nacht rijk is.

Presentatie: Milouska Meulens.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

02:00 Top 2000 Dossier Non-stop muziek

07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)

Presentatie: Evert Duipmans.

10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er cabaret.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Evert Duipmans.

00:00 - 07:00 Soul Night Dossier Non-stop muziek

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

04:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

07:00 Sophie & Mart (AvroTros)

Presentatie: Andres Odijk.

10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)

13:00 Mark en Mai (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.

16:00 De Verlanglijst (AvroTros)

De 33 beste tracks van dit moment, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

19:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Vera Siemons.

22:00 The Beat (NTR)

Presentatie: Justin Verkijk.

01:00 Sebastiaan Ockhuysen

04:00 - 07:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Live-uitzending van een concert in Het Concertgebouw in Amsterdam.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Timo Kamst

12:00 Rutger Radstaake

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

10:00 Napleiten

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

11:00 Boekestijn & De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Van Bekhovens Britten

Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.

12:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

13:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

13:30 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

16:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

16:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

17:00 Van Alle Markten Thuis

Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.

18:00 Amerika Podcast

Bernard Hammelburg en Jan Postma kijken in de Amerikaanse ziel.

19:00 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

19:30 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

20:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

21:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

23:30 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

00:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

00:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

01:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 CMO Talk / Ben Tiggelaar Herhaling

Afwisselende podcast. De ene week is de podcast CMO Talk te horen (waarin gesproken wordt met Chief Marketing Officers). De andere week is Ben Tiggelaar te horen met interviews met wetenschappers over persoonlijke en professionele groei.

03:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

04:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

04:30 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Elwin van Gestel

10:00 Michiel Jurrjens

12:00 Jim Vorwald

15:00 Mick Hummel

18:00 Lars Wijnhoven

21:00 00’s Party

De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.

Presentatie: Stefan Koopmanschap.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

02:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Vincent Pronk

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Stephan Bouwman.

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Lars Boele.

19:00 Lars Boele

21:00 Kris Kross Amsterdam

22:00 Worldwide Club 20

De twintig grootste clubhits, wereldwijd.

Presentatie: Joost Swinkels.

00:00 Maximum Weekend Mix

Een mix van de allerlekkerste tracks van het weekend.

Presentatie: Tom van der Weerd.

01:00 Lost Radio

Lost Frequencies.

02:00 Beste Van Tomorrowland One World Radio

De beste electronic dj’s ter wereld.

Presentatie: Menno Barreveld.

03:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Robert Feller

12:00 Is Het Al Weekend

Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.

15:00 Dennis Verheugd

18:00 Jules van Hest

21:00 Sven’s Classix

Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Disco Mix

01:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio4All

Logo Radio4All Radio4All

Meer informatie over Radio4All

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

12:00 Trending

Luuk Milo en Mila Muijsson bespreken de actualiteit. Ook interviewen zij telefonisch duiders en mensen die zelf deel uitmaken van nieuwsgebeurtenissen. Dit alles wordt omlijst door actuele hits.

13:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

14:00 Zorgeloos

Reinout Zorge en Daan Beeuwkes maken klein nieuws groot en groot nieuws klein.

16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

20:00 Hedkandi

De lekkerste Hedkandi-tunes. Moderne disco uit het verleden, om het weekend mee in te gaan.

Presentatie: Mike van Loon.

22:00 Musica di Maestro

Afrobeat, jazz, funk en disco, maar bovenal veel materiaal van vinyl.

Presentatie: Dj Maestro.

00:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

03:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Julia van Reyendam

09:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 Jordi Warners

15:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Mark Labrand.

18:00 Hotline

Presentatie: Jordi Warners.

19:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Armin van Buuren.

00:00 Club Life

Tiësto.

01:00 A State Of Trance

Armin van Buuren.

03:00 Jacked

Afrojack.

04:00 - 07:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 Top 30

Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Hier Goeiemorgen Non-stop muziek

09:00 Verschuurens Goud van Oud

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 WeekendRick

Presentatie: Rick van Velthuysen.

15:00 Jordi Mulderij

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 Vera’s Vintage Vibes

Terug naar de jaren ’50 en ’60, met muziek van Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Grote voorbeelden die Danny Vera hebben geïnspireerd in zijn eigen carrière, maar die zelden op de radio te horen zijn.

Presentatie: Danny Vera.

22:00 Veronica Anthems Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Hielke Boersma

16:00 Lars van Heeswijk

18:00 Wkndmx

De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Sergej in ‘t Veen.

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid. Met onder andere de bekendmaking van de Noord 9, livemuziek vanaf Podium Noord en het Martini Mysterie.

  • 17:00 - 18:00 uur Verzoekplaten
  • 17:45 uur De laatste roddels uit de Groninger showbizz.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Geert van Tuinen.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 De Boer Op

Agendatips en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 Karstival

René Karst met sfeer en bekend en aankomend muziektalent.

16:00 Ziezozaterdagshow

Muziek, een spelletje en infotainment.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek in de breedste zin van het woord: van koren tot korpsen, van harmonie tot fanfare en brassband.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 De Week van Marcel & Bastiaan

Marcel Oosten en Bastiaan Kleinjan blikken terug op de week met nog één keer de leukste interviews en het opvallendste nieuws.

08:00 Bas & Bert

Muziek en gasten.

Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.

12:00 Weekend Overijssel

Muziek en uit-tips.

Presentatie: José de Bruin.

14:00 Toppers van Toen en Nu

Muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Oene Loonstra.

18:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Jeroen Drogt.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 De Tijdmachine

Een reis terug naar de jaren ’70, ’80 en ’90. John van Vroenhoven draait alleen maar muziek van voor het jaar 2000. Met heel soms een klein uitstapje, maar altijd met een link naar het verleden.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

22:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 NH Helpt

Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.

14:00 Duizend van Driessen

Leo en Nico Driessen stellen uit duizend nummers hun top 10 samen. Luisteraars bepalen wie er in komen staan en wie er uitvalt.

17:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Nick Velderman.

19:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Koop Geersing.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Ruis Op De Radio

Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.

Presentatie: Nicolas Ruis.

17:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Mogguh Weekend

Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.

Presentatie: Ronald van der Geer.

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.

14:00 Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Ronald van der Geer.

18:00 Spuigasten

Politieke radioprogramma van Den Haag FM. Maaike Kraaijeveld, Ron Fresen en Jeanneau van Beurden ontvangen bij toerbeurt hun gasten in de Centrale Bibliotheek aan het Spui. Met elke week de politieke column van Marcel Verreck.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

12:00 Lunchbreak Zaterdag

Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 Radio Rijnmond Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd N.E.C. - Sparta Rotterdam (aftrap: 21:00 uur).

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

10:00 Opkikker Met Jaco

De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.

Presentatie: Jaco Kikkert.

13:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

19:00 DJ Carrousel

Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.

22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:00 Top 40 Non-stop muziek Herhaling

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

18:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 Koffie Verkeerd

Presentatie: Theo van de Wiel.

12:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

14:00 Het Weekend

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 JN30 Nonstop Non-stop muziek

De populairste hits van deze week.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics Met Johan

De beste classics en verzoekplaten.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

15:00 De Zaterdagmiddagshow Met Henri

Presentatie: Henri Haan.

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

00:00 Wild Nights Non-stop muziek

08:00 Charlotte van den Broek

10:00 Ilja Volkers

12:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

14:00 Weekend Beats

16:00 Feel Good 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 ID

DJ Jurgen.

22:00 Amelie Lens

23:00 Adam Beyer

00:00 Release Yourself

Roger Sanchez.

02:00 - 06:00 Festival Van De Beats Night


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Max Vryens.

11:00 Het Uur Van De Waarheid

Een duik in de wondere wereld van bedrog, nepnieuws en complotten en gesprekken met factcheckers, experten en luisteraars over de moeilijke zoektocht naar wat feit is en wat fictie.

Presentatie: Dennis van den Buijs.

12:00 Voorproevers

Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.

Presentatie: Annemie Peeters.

13:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Gert Geens.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Gert Geens.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Sharon Slegers.

08:00 Weekwatchers

Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

10:00 De Rechtvaardige Rechters

Een panel van bekende of beruchte Vlamingen haalt actuele gebeurtenissen en figuren op een grappige manier onderuit.

Presentatie: Jo Van Damme.

11:00 Top30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Dirk Ghijs.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 BeneBene Top100 van de Jaren 60

De grootste Belgische hits uit de jaren ’60.

18:00 Album200

Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.

Presentatie: Romy Deridder.

20:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.

Presentatie: Dirk Ghijs.

22:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Top30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 07:00 Radio2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.

Presentatie: Inneke Plasschaert.

10:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Julie Van Bogaert.

14:00 De Keuze van Klara

Aanbevelingen voor de beste muziekopnames, met onder andere een selectie uit de nieuwe oogst cd’s, weetjes over concerten en grote gebeurtenissen in de internationale muziekwereld.

Presentatie: Carlo Siau.

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Nicky Aerts.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

23:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 Gunther Staat Op

Presentatie: Gunther Desamblanx.

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olga Leyers.

12:00 Pieken Op Zaterdag

15:00 Pieken Op Zaterdag

Presentatie: Mourad Baaiz.

18:00 Hallo Met Studio Brussel

Gesprekken met luisteraars en verzoekplaten.

20:00 Untz

Non-stop beats.

23:00 Untz

Non-stop beats.

03:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

00:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Evelyn De Backer.

09:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

12:00 De Weekendploeg

Presentatie: Manu Van Acker & Charlotte Sieben.

16:00 Alexandra Gadzina

Hits.

19:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Party Hits

23:00 Smash The House

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.

00:00 - 07:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl