Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 26 april 2019 om 07:00 uur

2019

vrijdag

26

april

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.

Landelijk, publiek:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 - 10:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 - 13:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 - 10:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

06:00 - 10:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijk, commercieel:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 - 10:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 - 13:00 Chantal Hutten

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 - 10:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 11:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

07:00 Morning Mood Non-stop muziek

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 - 12:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 - 10:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

10:00 - 12:00 Mark Labrand

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

Het laatste nieuws, het gesprek van de dag, live optredens en de beste pop en rock hits.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 NonStop 1000 Aller Tijden Non-stop muziek

10:00 - 13:00 Dennis Ruyer

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 - 10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 - 14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Tom van der Weerd.

Regionaal, publiek:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 13:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 - 10:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Maarten Bonnemaijers & Tim op het Broek.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

Regionaal, commercieel:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 - 12:00 Mens en Missie

Aandacht voor mensen en organisaties die elk op hun eigen manier bouwen aan Gods koninkrijk.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 - 10:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 12:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 - 10:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl