Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 25 september 2021

2021

zaterdag

25

september

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin jonge opiniemakers luisteraars bijpraten over het meest belangrijke weekendnieuws. De meest spraakmakende stukken uit de weekendkranten komen langs en de social media worden afgespeurd.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

15:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Onze Man In Deventer (bnnvara)

Özcan Akyol interviewt een gast, live vanuit zijn woonkamer in het centrum van Deventer.

01:00 Sinans Atlas (bnnvara)

Gesprek met een gast over zijn of haar favoriete land.

Presentatie: Sinan Can.

01:30 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

Presentatie: Stephan Komduur.

04:00 - 06:00 Fris (kro-ncrv)

De opvallende gebeurtenissen en evenementen van de afgelopen zaterdag en een vooruitblik op wat de zondag kan brengen.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

04:00 Martine In De Morgen (EO)

Muziek en gezellige belletjes.

Presentatie: Martine ten Klooster.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 De VrijZaZo Show (AvroTros)

Verzoekjes, verhalen achter de platen en de muziekquiz Het Popduel.

Presentatie: Paul Rabbering & Cielke Sijben.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Soul Night met Frank (bnnvara)

Alles wat funky is.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 Soul Night Met Wouter (kro-ncrv)

De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

05:00 - 07:00 Soul Night Met Jeroen (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (NTR)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 Club Cleven (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan. Met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer te horen is.

Presentatie: Eva Cleven.

00:00 Lang Leve Het Weekend (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

02:00 Ilhame (bnnvara)

Presentatie: Ilhame Ajouaou.

04:00 - 06:00 Nachtbraken met Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Liesbeth Staats.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Gerja Wolf.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Vanmiddag is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent) en Paul Lewis (piano)

  • Larcher - Derde symfonie ‘A line above the Sky’ (opdrachtwerk)
  • Brahms - Eerste pianoconcert

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live: Der Zwerg (NTR)

Vanavond is een opname te horen van de opera Der Zwerg van Alexander von Zemlinsky, uitgevoerd door het Koor van de Nationale Opera en Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Lorenzo Viotti. Met Lenneke Ruiten (Donna Clara), Annette Dasch (Ghita), Derek Welton (Don Estoban), Clay Hilley (Der Zwerg), Julietta Aleksanyan, Inna Demenkova en Maya Gour (Drei Zofen), Claire Antoine en Tinka Pypker (Mädchen).

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Gerja Wolf.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Sander de Kramer.

20:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

De mooiste gospels uit binnen- en buitenland, het Pareltje van de week, de Top 3 en de rubriek ‘Sing Sing Sing’.

Presentatie: Remco Hakkert.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 Weekend Request

Presentatie: Jaouad.

13:00 Patricia

Presentatie: Patricia Gruber.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

19:00 Nordin’s Night Out

Presentatie: Nordin.

21:00 The Partysquad

22:00 Flava B2B Superior

23:00 D-Train

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 Fissa

04:00 - 07:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Michael Blijleven

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

06:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

10:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 De Ben Tiggelaar Podcast

Schrijver en gedragswetenschapper Ben Tiggelaar spreekt inspirerende gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

14:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

15:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

16:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

21:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

23:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

01:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

04:00 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

04:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Lindo Duvall

10:00 Dag van de Eendagsvlieg

Alleen maar muziek van artiesten die maar één keer de Nederlandse hitlijsten wisten te bestormen.

Presentatie: Martijn Kolkman.

13:00 Dag van de Eendagsvlieg

Alleen maar muziek van artiesten die maar één keer de Nederlandse hitlijsten wisten te bestormen.

Presentatie: René Verkerk.

16:00 Dag van de Eendagsvlieg

Alleen maar muziek van artiesten die maar één keer de Nederlandse hitlijsten wisten te bestormen.

Presentatie: Dennis Verheugd.

19:00 Dag van de Eendagsvlieg

Alleen maar muziek van artiesten die maar één keer de Nederlandse hitlijsten wisten te bestormen.

Presentatie: Robert Feller.

21:00 Sven’s Classix

Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

Presentatie: Dennis Verheugd.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 538 Talent

Presentatie: Jaimy de Ruijter.

08:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 Lindo Duvall

15:00 Niek van der Bruggen

18:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 Sexy By Nature

Sunnery James en Ryan Marciano.

02:00 Club Life

Tiësto.

03:00 - 06:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

09:00 Ed Struijlaart

12:00 Phil Collins Zegt Sorry

Presentatie: Ronald Giphart.

14:00 De Weekend Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Femke van der Veen.

16:00 Dossier Verschuuren

Muziek op alfabetische volgorde, waarbij van iedere artiest twee nummers gedraaid worden.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

18:00 Jordi Mulderij

21:00 De Top 1000 Allertijden Allertijden

Serie waarin alle nummers gedraaid worden die ooit in de Top 1000 Allertijden of Top 100 Aller Tijden gestaan hebben.

Presentatie: Arjan Snijders.

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Hielke Boersma

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Hielke Boersma

14:00 Jarno van der Wielen

18:00 Wkndmx

Presentatie: Hielke Boersma.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.


Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 Ziezo Zaterdag

Luchtig programma met veel muziek en gezelligheid. Met gezellige muziek, waaronder veel streektaal, de piratenplaatjes, een conference, de Ster van de Streektaal en tussen 12:00 en 13:00 uur het Ziezo Zaterdag panel.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen

Gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Utrecht - PEC Zwolle (aftrap: 21:00 uur).

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

18:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Vitesse - Fortuna Sittard (aftrap: 18:45 uur).

21:00 Muziek Non-stop muziek

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Babette Moonen.

11:00 Interne Keuken

Presentatie: Koen Fillet & Sven Speybrouck.

13:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Gert Geens.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Kim Debrie.

08:00 De Weekwatchers

In het café van brouwerij De Koninck in Antwerpen wordt de week besproken met gasten, livemuziek, humor en entertainment.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

10:00 De Zoete Inval

Spelprogramma.

Presentatie: Luc Appermont.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Select

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Pascal Vranckx.

20:00 80, 90 & Nillies

De beste dansbare hits uit drie decennia.

Presentatie: Dirk Ghijs.

22:00 In De Mix

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 07:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Katleen Van Bavel.

10:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Johannes Wirix-Speetjens.

14:00 Villa d’Este

Architectuur en muziek. Met muziek die beklijft omdat er een verhaal aan vast hangt over grote muzikanten, iconische concertzalen, vergeten virtuozen, onsterfelijke én miskende composities.

Presentatie: Tom Verheyden.

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Kenneth Berth.

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

12:00 StuBru Select

Het beste van een week Studio Brussel.

13:00 De Zaterdag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

17:00 Gunther D

Presentatie: Gunther Desamblanx.

19:00 Untz

Energie voor je zaterdagavond.

Presentatie: Amber Broos.

21:00 Blck Mamba

De nieuwste rap, bass en afro tracks.

Presentatie: Blck Mamba.

22:00 DJ Licious

House.

23:00 Joyhauser

Techno.

00:00 Untz

Non-stop beats.

03:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

05:00 Sta Vroeg Op

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

13:00 Het Beste Van De MNM50

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

18:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Mix & Match

Feesten op de beats van Erwin De Nul.

22:00 The Henri PFR Radio Show

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Henri PFR.

23:00 Smash The House

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.

00:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

01:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:00 - 07:00 Sta Vroeg Op


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl