Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 19 september 2020

2020

zaterdag

19

september

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin actualiteit en verdieping hand in hand gaan. Drie gasten vertellen gasten wat hen (on)aangenaam heeft getroffen in het nieuws van deze week.

Presentatie: Lynda Hessel.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Ambert Brantsen of Biem Buijs.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Radio Tour de France (NOS)

Verslag van de Tour de France, gecombineerd met nieuws en actualiteiten.
Presentatie:

  • 14:00 Gert van ’t Hof & Suzanne Bosman
  • 16:00 Lara Rense & Robbert Meeder

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
In deze uitzending is er onder andere aandacht voor de volgende wedstrijden:

  • 16:30 uur AZ - PEC Zwolle
  • 18:45 uur Vitesse - Sparta Rotterdam
  • 20:00 uur PSV - FC Emmen
  • 21:00 uur Fortuna Sittard - sc Heerenveen

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 De Overnachting (bnnvara)

Patrick Lodiers bezoekt een hotelkamer in Amsterdam, waar een prominente gast logeert. Voor het slapengaan drinken ze nog iets, luisteren ze naar hun favoriete muziek, en ze praten.

01:00 Sinans Atlas (bnnvara)

Sinan Can praat met een gast over zijn of haar favoriete land.

01:30 De Verhalen

Audiodrama van eigen bodem, in korte of langere series.

02:00 Wat Het Daglicht Niet Verdragen Kan (NTR)

Talentvolle radiomakers gaan op zoek naar mooie verhalen. Daarbij ligt de focus op nieuws, maar ook de donkere kant van actualiteit en maatschappij.

04:00 - 06:00 Fris (kro-ncrv)

De opvallende gebeurtenissen en evenementen van de afgelopen zaterdag en een vooruitblik op wat de zondag kan brengen.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Thomas Hekker.

09:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

18:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Soul, jazz, funk, r&b en hiphop, maar ook interviews met nieuw soul- en jazz-talent en een albumtrack die net zo mooi is als een uitgebrachte single.

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Funky Frank’s (bnnvara)

Alles wat funky is.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 On The Beat (kro-ncrv)

De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

04:00 - 06:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (AvroTros)

Presentatie: Jamie Reuter.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 Angeliques Afternoon (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 Club Cleven (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan. Met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer te horen is.

Presentatie: Eva Cleven.

00:00 Lang Leve Het Weekend (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

02:00 Andres (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Live-uitzending van een concert in Het Concertgebouw in Amsterdam.
Vandaag is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest en Silbersee on der leiding van Karina Canellakis, in samenwerking met Kirill Gerstein (piano)

  • Kyriakides One Hundred Years (wereldpremière)
  • Ravel Pianoconcert in G
  • Stravinsky Agon

Presentatie: Hans Haffmans.

17:30 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)

Vanavond zijn optredens te horen van Marcelina Beucher (sopraan) en Gilbert den Broeder (piano). Zij voeren een uniek recital uit met liederen en aria’s van o.a. Chopin, Moniuszko, Szymanowski en Lefeld.
Aansluitend is een portret te horen over de Poolse tenor Wieslaw Ochman.

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Remco Hakkert.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

19:00 EO Live (EO)

Goede gesprekken en live muziek.

22:00 Onderweg (EO)

Inspirerende mensen vertellen hun levensverhaal. Hun passie, hun problemen, hun geloof, maar ook hun ongeloof en de levenslessen die ze leerden komen aan bod in een ontspannen setting op een sfeervolle locatie.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

23:00 Musica Religiosa (EO)

Muziekprogramma met hoofdzakelijk klassieke religieuze muziek en voorgelezen passages uit boeken.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 Politieke Partijen

Zendtijd voor politieke partijen.

00:10 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 The Future

07:00 Best of Jouw Stad

Presentatie: Dinja Pannebakker.

10:00 Weekend Request

Presentatie: Susanne Potiek.

13:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Sander Bellekom.

19:00 Yous

21:00 The Partysquad

22:00 Flava B2B Superior

23:00 D-Train

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 Fissa

04:00 - 07:00 The Future


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Martijn La Grouw

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

06:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 Amerika Podcast Herhaling

Bernard Hammelburg en Jan Postma kijken naar Amerika en bespreken met name de Amerikaanse politiek.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

15:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

16:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

17:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

17:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

18:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

20:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen dinsdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

21:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen woensdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen donderdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen vrijdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

01:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

04:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

04:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

12:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

18:00 Avondfocus Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te ontspannen.

21:00 Avondconcert Non-stop muziek

Een concert, samengesteld voor de zaterdagavond.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Lindo Duvall

11:00 René Verkerk

15:00 Dennis Verheugd

19:00 Silvan Stoet

21:00 Sven’s Classix

DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Ekdom’s Funky Music Trip

Funky muziek. Met nieuwe ontdekkingen, oude vergeten soul, vette funk, nu-soul, acid jazz en retro dance classics.

Presentatie: Gerard Ekdom.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 538 Talent

Presentatie: Danny Blom.

08:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 Niek van der Bruggen

15:00 Mart Meijer

18:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 Sexy By Nature

Sunnery James en Ryan Marciano.

02:00 Clublife

Tiësto.

03:00 - 06:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Alleen maar hits uit de jaren ’80 en ’90.

08:00 Goud van Oud

Alleen maar hits uit de jaren ’80 en ’90.

Presentatie: Jasper de Vries.

12:00 Lindo Duvall

Alleen maar hits uit de jaren ’80 en ’90.

15:00 Veronica Hotline

Verzoekjes voor muziek uit de jaren ’80 en ’90.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 80’s & 90’s Party

Uptempo 80’s en 90’s hits.

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Alleen maar hits uit de jaren ’80 en ’90.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Slam Talent

Presentatie: Hielke Boersma.

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Slam Talent

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Anoûl Hendriks

18:00 Wkndmx

Presentatie: Anoûl Hendriks.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.


Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd AZ - PEC Zwolle (aftrap: 16:30 uur).

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

21:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Fortuna Sittard - sc Heerenveen (aftrap: 21:00 uur).

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

10:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

11:00 Interne Keuken

Presentatie: Sven Speybrouck & Koen Fillet.

13:00 De Tour Vandaag

Verslag van de Ronde van Frankrijk.

Presentatie: Gert Geens en Bart Schols.

18:00 Sporza

Sportprogramma. Vanavond met veel aandacht voor de wedstrijden Waasland-Beveren – Anderlecht en Moeskroen – AA Gent.

Presentatie: Aster Nzeyimana.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Kim Debrie

08:00 Wat Een Week

Gesprekken met bekende en onbekende Vlamingen over hoe zij deze week beleefd hebben.

Presentatie: Ruben Van Gucht & Kim Debrie.

10:00 Het Ministerie van Lachende Zaken

Sonny Vanderheyden nodigt bekende mensen uit met veel gevoel voor humor en praat over wat hen allemaal aan het lachen brengt. Sven de Leijer, Rik Torfs, Leen Dendievel en Jan Peumans komen al zeker langs.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Iris Van Hoof.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 De Week van Harald

Het nieuws van de week.

Presentatie: Harald Scheerlinck.

18:00 De Ultratop Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Pascal Vranckx.

20:00 Rockshow

Rockmuziek.

Presentatie: Peter De Groot.

22:00 In De Mix

Presentatie: Dirk Vlaeyen.

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Iris Van Hoof.

02:00 - 06:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

10:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Julie Van Bogaert.

14:00 Villa d’Este

Architectuur en muziek. Met muziek die beklijft omdat er een verhaal aan vast hangt over grote muzikanten, iconische concertzalen, vergeten virtuozen, onsterfelijke én miskende composities.

Presentatie: Werner Trio.

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

02:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Hannelore Van Besouw.

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

12:00 35 jaar De Afrekening

13:00 De Zaterdag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

17:00 Gunther D

Presentatie: Gunther Desamblanx.

19:00 Untz

20:00 Black Mamba

Black Mamba draait de nieuwste rap, bass en afro tracks.

22:00 DJ Licious

House.

23:00 Joyhauser

Techno.

00:00 Lola Haro

Een reis langs zweverige minimal, atmosferische electro en vergeten parels.

01:00 Rumble

Drum-’n-bass in al haar facetten: oud en nieuw, lokaal en internationaal.

Presentatie: Esther Coolen.

02:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

05:00 Sta Vroeg Op

Hits.

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Niels Van Duyse.

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

13:00 Tour of Beauty

De schoonheid van de Tour de France.

Presentatie: Ann Reymen & SportStan Vanderwaeren.

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

18:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

20:00 Party Hitlist

De populairste partyhits van dit moment.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Party Mix & Match

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Erwin De Nul & Laurens Luyten.

22:00 Regi In The Mix

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Regi.

23:00 Smash The House

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.

00:00 MNM50 Herhaling

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

03:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:00 - 07:00 Sta Vroeg Op

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl