Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 18 maart 2019 om 18:00 uur

2019

maandag

18

maart

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Haagse Lobby (WNL)

Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.

Presentatie: Martijn de Greve.

21:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Tijs van den Brink.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

20:00 - 22:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

18:00 - 21:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 - 00:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Eva Koreman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Opname van de Philharmonie du Luxembourg o.l.v. Gustavo Gimeno, samen met Katia en Mariëlla Labèque (piano):

  • Henri Dutilleux – Métaboles
  • Francis Poulenc – Concert voor 2 piano’s
  • Sergej Rachmaninov – Symfonische Dansen

Presentatie: Wouter Pleijsier.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 - 23:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Chantal Hutten

19:00 Stephan Jacobs

21:00 - 00:00 Muziekavond Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 - 22:00 High Voltage

Metal en Hardrock Classics.

Presentatie: Horst VonBerg.

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Beter

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

21:30 - 22:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 Movies Monday Non-stop muziek

Een prachtige verzameling filmmuziek.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 - 23:00 80’s Top 810 (dag 1 van 5)

De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:

  • 06:00 Gerard Ekdom
  • 10:00 Dennis Verheugd
  • 13:00 Edwin Diergaarde
  • 16:00 Rob van Someren
  • 19:00 Edwin Ouwehand
  • 21:00 Lex Gaarthuis

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

16:00 De Coen en Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 - 21:00 Dennis Hoebee

21:00 - 01:00 Lindo Duvall

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 Michiel Jurrjens

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met luisteraars en artiesten.

Regionaal, publiek:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 Sjoerd

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 De Stemming Herhaling

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

21:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 - 22:00 Muziekavond Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

18:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

20:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl