Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 20 januari 2019 om 18:00 uur

2019

zondag

20

januari

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

19:00 Reporter Radio (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

20:00 Kwesties (NTR)

Debatprogramma waarbij mensen die nauw betrokken zijn bij een actuele kwestie in debat gaan. Ook het publiek krijgt de kans mee te discussiëren.

Presentatie: Rob Oudkerk & Marianne van den Anker.

21:00 - 22:00 Radio Doc (NTR / VPRO)

Documentaireprogramma. Met een kort én een langer verhaal over onderwerpen die mensen in Nederland bezighouden.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

20:00 - 22:00 Thank God It’s Sunday (EO)

Presentatie: Henk van Steeg.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

18:00 Sander Speelt (AvroTros)

De mooiste muziek uit alle tijden en windstreken, met veel ruimte voor tips en verzoekjes van luisteraars.

Presentatie: Sander Zwiep.

20:00 - 23:00 Avondconcert (NTR)

  • Opname van het Prazak Quartet, samen met Isabelle van Keulen (viool):
    • Robert Schumann - Strijkkwartet nr. 2 op. 41 nr. 2
    • Bohuslav Martinů - Strijkkwintet H164
    • Johannes Brahms - Strijkkwintet nr. 2 op.111
  • Opname van Blindman Sax: ‘Night of the unexpected’:
    • John Cage – Story uit ‘Living Room Music’
    • Jean-Féry Rebel – Ouverture ‘Le Cahos’
    • Olivier Messiaen – Le Verbe uit ’La Nativité du Seigneur’
    • Eric Schleichhim – Storm by low tide
    • J.S. Bach – Pedal execitium BWV598
    • J.S. Bach – Passacaglia in c BWV582
    • J.S. Bach – Concerto in d BWV 596

Presentatie: Beitske de Jong.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Annemiek Schrijver.

19:00 Zin, Zout en Zegen (EO)

Kennismaking met kerkgangers van de protestantse kerken van Nederland met christenen met verschillende achtergronden, levensstijlen en interesses.

Presentatie: Yvonne Sprunken & Petra de Joode.

20:00 - 22:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tjitske Volkerink.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

17:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Ingrid.

19:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

21:00 - 23:00 Base

Sagid neemt het wekelijkse nieuws uit de urban scene door, samen met een panel. Van muziek tot fashion en van comedy tot gossip.

Landelijk, commercieel:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 00:00 Muziekweekend Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

18:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

18:30 De Overname Herhaling

Zoektocht naar de mooiste verhalen achter spraakmakende overnames.

Presentatie: Paul van Liempt.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 - 22:00 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

15:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Dennis Verheugd

19:00 - 00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Non-stop de grootste hits aller tijden.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 - 21:00 Anoûl Hendriks

21:00 - 00:00 Bas Menting

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

16:00 Gert-Jan van Ackooij

20:00 - 00:00 Jurjen Gofers

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Evening Playlist Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 Tim Bloemers

19:00 Club Ondersteboven Weekoverzicht

21:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Regionaal, publiek:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 Jetzt geht’s Los

Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

20:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

21:00 - 22:00 Voor de Muziek Uit

Blaasmuziekprogramma met informatie over harmonie-, fanfare- en brassbandmuziek in Overijssel.

Presentatie: Arthur Kamp.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

18:00 - 21:00 Klassieke Avond

  • 18:00 - 19:00 Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.
  • 19:00 - 21:00 Concertopnames van zowel professionele ensembles als amateurgezelschappen uit Limburg.

21:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

18:00
19:00
20:00
21:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Een programma met verhalen uit de kerk- en koormuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 - 00:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl