Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, donderdag 14 november 2019 om 19:00 uur

2019

donderdag

14

november

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is acteur en regisseur Raymi Sambo te gast.

Presentatie: Gijs Groenteman.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Jeroen Stomphorst & Henk van Steeg.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Emmely de Wilt.

22:00 - 00:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

18:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 - 00:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Eva Koreman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Rechtstreeks vanuit vanuit het Muziekgebouw aan ’t IJ: Asko|Schönberg o.l.v. Bas Wiegers, met medewerking van Wu Wei (sheng) en Miriam Overlach (harp):

  • Huang Ruo - The Lost Garden, Chamber Concerto no. 2
  • Wilbert Bulsink - Spelingen (wereldpremière)
  • Ondřej Adámek - Lost Prayer Book
  • Unsuk Chin - Fantaisie mécanique

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 - 00:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 - 00:00 Thuis op 5 (EO)

Muziek en verhalen.

Presentatie: Zegert van der Linde.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

06:00 DiXte 1000 (dag 6 van 7)

De duizend ’dikste’ urban tracks, gebaseerd op voorkeursstemmen.
Presentatie:

  • 06:00 Sander
  • 10:00 Dulci
  • 13:00 Jaimy
  • 16:00 Giorgio

20:00 - 00:00 DiXte 1000 Avondshow

Artiesten schuiven aan voor covers of mash-ups en live-optredens. Ook zijn er autotune challenges.

Presentatie: Fernando Halman en Ouassima Tajmout.

Landelijk, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 Stephan Jacobs

21:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

22:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

22:30 - 23:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

22:00 - 23:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 - 00:00 Laat met Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 - 22:00 Niek van der Bruggen

22:00 - 01:00 Daniël Lippens

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

19:00 Dennis Hoebee

21:00 - 00:00 Martijn Muijs

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 - 01:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke nodigen artiesten uit de hiphop- en dancewereld uit en brengen het laatste nieuws.

22:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Regionaal, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 - 00:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl