Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 28 februari 2020 om 19:00 uur

2020

vrijdag

28

februari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

19:00
20:00
21:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma. In deze (extra) uitzending is er veel aandacht voor het WK Allround & Sprint:

  • 17:30 uur 500 m dames (sprint)
  • 18:07 uur 500 m heren (sprint)
  • 18:53 uur 1000 m dames (sprint)
  • 19:46 uur 1000 m heren (sprint)

Presentatie: Annette van Trigt.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Herman van der Zandt.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 - 00:00 Originals-avond

Zoektocht naar de oorsprong van bekende nummers. Met zowel de oorspronkelijke versies van covers, als de bronnen van samples.
Presentatie:

  • 18:00 Wouter van der Goes
  • 20:00 Frank van ’t Hof
  • 22:00 Rob Stenders

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 - 22:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Carine Lacor.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

In deze uitzending: een optreden van het Radio Filharmonisch Orkest onder leiding van Karina Canellakis, samen met Simone Lamsma (viool):

  • L. Auerbach - Evas Klage, "O Blumen, die niemals blühen werden" (Nederlandse première)
  • S. Prokofjev - Eerste vioolconcert
  • A. Webern - Sechs Stücke für Orchester, op.6
  • R. Strauss - Tod und Verklärung

Presentatie: Hans van den Boom.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

19:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

21:00 - 00:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

Landelijk, commercieel:

19:00
20:00
21:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

21:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 - 23:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 - 22:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 - 22:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

21:00 - 23:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Dennis Hoebee

21:00 - 00:00 Martijn Muijs

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

18:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

21:00 - 22:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

Regionaal, publiek:

19:00
20:00
21:00

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Volendam - Go Ahead Eagles (aftrap: 20:00 uur).

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 22:00 Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van alle Limburgse clubs in de Keuken Kampioen Divisie.

Regionaal, commercieel:

19:00
20:00
21:00

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 - 22:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Vlaams:

19:00
20:00
21:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 Culture Club

Culturele agenda.

Presentatie: Annelies Moons.

20:00 - 23:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Gert Geens.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 - 01:00 Twee Dansant

Feestmuziek.

Presentatie: Peter Hermans.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Take 6

Jazzy muziek.

Presentatie: Lies Steppe.

20:00 - 22:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Werner Trio.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

19:00 - 23:00 Switch

Presentatie: Jeroen Delodder.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

18:00 Follow Friday

Luisteraars linken platen aan elkaar.

Presentatie: Bart De Raes.

20:00 Party Mix & Match

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Erwin De Nul.

21:00 - 22:00 Party Lost Radio Show

Feesten op de beats van Lost Frequencies.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl