vrijdag
29
maart
Foute Vrijdag
Extra sportuitzendingen
House Top 1000
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Margje Fikse.
19:00 - 20:00 Het Misdaadbureau (WNL)
Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.
Presentatie: Maaike Timmerman.
16:00 Keur In De Middag (PowNed)
Presentatie: Eddy Keur.
18:00 - 20:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
16:00 Mark en Mai (bnnvara)
Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.
19:00 - 22:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Dieuwertje Blok.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Brecht van Hulten.
16:00 De Weekendborrel (AvroTros)
Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.
Presentatie: Jan Paparazzi.
18:00 - 20:00 Top 40 Hitdossier (Max)
Terugblik op een hitlijst uit het verleden. Met de hits van toen en de kennis van nu.
Presentatie: Erik de Zwart.
16:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
19:00 - 21:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
16:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
19:30 - 20:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 - 21:00 Happy Hours
Verzoekplaten.
Presentatie: Luuk van den Braak.
14:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
18:00 - 21:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
16:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 10 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Niek van der Bruggen.
19:00 - 21:00 Jordi Mulderij
16:00 Classic Rock Café
Verzoekplaten.
Presentatie: Alfred Voogd.
18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Classic In De Middag
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
18:00 MixMarathon: Oliver Heldens
DJ-set van Oliver Heldens.
19:00 - 20:00 MixMarathon: Nicky Romero
DJ-set van Nicky Romero.
16:00 De Koning Te Rijk
Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.
Presentatie: Cindy de Koning.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek.
Presentatie: Henk Hover.
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
Presentatie: Gert Geens.
18:00 - 20:00 Culture Club
Culturele agenda.
Presentatie: Bent Van Looy.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
14:00 Iedereen Klassiek
Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.
Presentatie: Anne-Marie Segers.
18:00 - 20:00 So What?
Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.
Presentatie: Lies Steppe.
16:00 Bert Van Steenberghe
18:00 - 20:00 Eindelijk Weekend
Presentatie: Bert Van Steenberghe.