Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 1 december 2021 om 11:00 uur

2021

woensdag

1

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

NPO Radio 1

Canal Digitaal: 701

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 - 14:00 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen

Presentatie: Wouter Bouwman.

NPO Radio 2

Canal Digitaal: 702

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Top 2000 Stemweek (dag 5 van 7)

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Top 2000 Stemweek (dag 5 van 7)

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Canal Digitaal: 703

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Canal Digitaal: 704

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

NPO Radio 5

Canal Digitaal: 705

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

NPO FunX

Canal Digitaal: 717

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Susanne Potiek.

Landelijk, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

100%NL

Canal Digitaal: 720

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Colin Banks

Arrow Classic Rock

Canal Digitaal: 713

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Canal Digitaal: 722

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Canal Digitaal: 716

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Radio 10

Canal Digitaal: 712

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio 538

Canal Digitaal: 711

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Lindo Duvall

12:00 - 14:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Canal Digitaal: 714

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:30 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 - 14:00 De Piepshow

Presentatie: Martijn Muijs.

Sky Radio

Canal Digitaal: 708

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

Slam

Canal Digitaal: 719

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Jarno van der Wielen

Regionaal, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

Radio Oost

Canal Digitaal: 727

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Radio Gelderland

Canal Digitaal: 725

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

L1 Radio

Canal Digitaal: 724

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

Vlaams:

< 11:00 >
12:00
13:00

VRT Radio 1

Canal Digitaal: 730

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Canal Digitaal: 731

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 Topcollectie

De grootste hits en de beste klassiekers.

Presentatie: Peter Verhulst.

Klara (VRT)

Canal Digitaal: 734

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Ampersand

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassiek maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

Studio Brussel (VRT)

Canal Digitaal: 733

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Joris Brys

12:00 De Tijdloze

De beste tijdloze muziek.

Presentatie: Roos Van Acker.

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

MNM (VRT)

Canal Digitaal: 732

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Hits

Hits, gekozen door luisteraars.

13:00 - 16:00 Astrid Demeure

Hits.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl