Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 13 juni 2021 om 20:00 uur

2021

zondag

13

juni

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 20:00 >
21:00
22:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

20:00 - 23:00 Langs de Lijn: Nederland - Oekraïne (NOS)

Integraal verslag van de wedstrijd Nederland - Oekraïne (aftrap: 21:00 uur).

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

20:00 Blokhuis (bnnvara)

Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.

22:00 - 00:00 De Kloosteravond (EO)

Mooie platen en opvallende verhalen van luisteraars.

Presentatie: Martine ten Klooster.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 - 00:00 Kaat tot Laat (EO)

De nieuwste tracks en meest sappige verhalen.

Presentatie: Joram Kaat.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

20:00 - 23:00 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

20:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tjitske Volkerink.

22:00 - 00:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Petra de Joode.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

19:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

19:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

Presentatie: Youssef Koukouh.

21:00 - 23:00 Nandoleaks

De nieuwste muziekreleases en opkomend talent vanuit de hele wereld.

Presentatie: Fernando Halman.

Landelijk, commercieel:

< 20:00 >
21:00
22:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Slimme Koppen Herhaling

Zoektocht naar innovatieve oplossingen voor klimaat, gezond leven, de online-wereld en de leefbaarheid in de stad.

Presentatie: Diana Matroos.

21:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

22:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

22:30 - 23:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 - 23:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

19:00 NRG

Energieke muziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

21:00 - 23:00 Kink Inc.

Presentatie: Lars Wijnhoven.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 Tom van der Weerd

21:00 - 00:00 Martijn Biemans

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Robert Feller

21:00 - 00:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 - 00:00 Mart Meijer

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Het Beste uit de Top 1000 Allertijden

Presentatie: Vincent de Lijser.

21:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 - 00:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

18:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

21:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

19:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

21:00 Deep Jazz

Verhalen en jazz songs uit heden en verleden.

Presentatie: Hans Mantel.

22:00 - 23:00 Dutch Jazz

Programma waarin de Nederlandse jazz centraal staat. Met nieuwe releases, nieuwe talenten, maar ook vergeten opnamen uit het verleden.

Presentatie: Rolf Delfos & Bart Wirtz.

Regionaal, publiek:

< 20:00 >
21:00
22:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Presentatie: undefined.

21:00 - 23:00 Buro de Vries Herhaling

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

20:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

21:00 Voor de Muziek Uit

Blaasmuziekprogramma met informatie over harmonie-, fanfare- en brassbandmuziek in Overijssel.

Presentatie: Arthur Kamp.

22:00 De Roze Golf

Programma voor Overijsselse homo’s, lesbo’s en biseksuelen. Met onder meer gesprekken met mensen over hun persoonlijke ervaringen en aandacht voor speciale activiteiten voor homo’s.

Presentatie: Jan-Erik Plettenburg.

22:30 - 23:00 Ongelofelijk - Humanisme in Overijssel

Humanistisch programma voor de betrokken mens.

Presentatie: Simone Hanegraaff.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

21:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 - 00:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

20:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

21:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

17:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 20:00 >
21:00
22:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

19:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

22:00 - 00:00 Ghazal

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

20:00 - 00:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 - 00:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

18:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

18:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

18:00 - 00:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Vlaams:

< 20:00 >
21:00
22:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 - 23:00 Sporza EK

Sportprogramma, waarin het EK Voetbal centraal staat.

  • 18:00 uur Oostenrijk - Noord-Macedonië
  • 21:00 uur Nederland - Oekraïne

Presentatie: Niels Van Duyse.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

20:00 - 23:00 Knuffelrock

Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.

Presentatie: Cara Cobbaert.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

20:00 Valckenaers & Vanhoudt

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

22:00 - 00:00 Round Midnight

Een mix van historische jazzplaten en opmerkelijke heruitgaven.

Presentatie: Lies Steppe.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

19:00 Jan Paternoster

Black Box Revelation-frontman Jan Paternoster draait muziek uit zijn persoonlijke platenkast.

21:00 Bruut

Stevige gitaarmuziek.

22:00 - 00:00 Duyster

Presentatie: Ayco Duyster.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

16:00 - 06:00 Marathonradio (dag 7 van 19)

Programma waarin studenten worden gesteund de examens. Daarbij kunnen luisteraars hun hart luchten en brengen artiesten live-muziek.

Presentatie: Esther Nwanu.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl