dinsdag
19
maart
Extra lange Langs de Lijn en Omstreken
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
18:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
In deze uitzending is er veel aandacht voor de wedstrijd Ajax - Chelsea (aftrap: 18:45 uur) in de Champions League voor vrouwen.
Presentatie: Robbert Meeder & Jan Willem Wesselink.
20:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
22:00 - 00:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
19:00 Mark van der Molen (bnnvara)
22:00 - 01:00 VoorAan (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
20:00 - 22:30 Avondconcert: koormuziek van Kreek en Tormis (NTR)
Rechtstreeks vanuit Tivoli Vredenburg Utrecht is een optreden te horen van het Estonian Philharmonic Chamber Choir onder leiding van Tõnu Kaljuste.
Presentatie: Beitske de Jong.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
21:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
22:00 - 23:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
20:00 Out Loud
Radioshow voor de regenboogcommunity.
Presentatie: Henri Haan & Hemmo de Vries.
22:00 - 00:00 Rappers Delight
Programma waarin elke week een andere hip-hop-producer in de schijnwerpers wordt gezet.
Presentatie: Jesse en Riemer.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 - 23:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
20:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
22:00 - 23:00 Blaaskracht
Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 - 23:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
19:00 Net Even Anders
Presentatie: Arco de Boed.
22:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
20:00 De Avond van JND
Presentatie: Johan Linssen.
22:00 - 00:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
19:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
22:00 - 23:00 Zandman
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Korneel De Clercq.
20:00 Wijs
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
19:30 Klara Live @ Klarafestival
Presentatie: Nicole Van Opstal.
22:00 - 23:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.