dinsdag
19
maart
Extra lange Langs de Lijn en Omstreken
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
18:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
In deze uitzending is er veel aandacht voor de wedstrijd Ajax - Chelsea (aftrap: 18:45 uur) in de Champions League voor vrouwen.
Presentatie: Robbert Meeder & Jan Willem Wesselink.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Wilfried de Jong.
00:00 - 01:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Femke van der Laan.
22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
00:00 - 04:00 Top 2000 Dossier
20:00 Avondconcert: koormuziek van Kreek en Tormis (NTR)
Rechtstreeks vanuit Tivoli Vredenburg Utrecht is een optreden te horen van het Estonian Philharmonic Chamber Choir onder leiding van Tõnu Kaljuste.
Presentatie: Beitske de Jong.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
00:00 - 01:00 Keihard Klassiek (bnnvara)
De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.
Presentatie: Jan van Poppel.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
23:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
00:00 Vastgoed Gezocht
Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.
00:30 - 01:00 (wisselende programma’s)
21:00 Jan-Paul Grootentraast
23:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Silvan Stoet.
00:00 - 06:00 Nacht van 10
22:00 Rappers Delight
Programma waarin elke week een andere hip-hop-producer in de schijnwerpers wordt gezet.
Presentatie: Jesse en Riemer.
00:00 - 12:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
21:00 Jannes Drop
00:00 - 01:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 01:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
22:00 Blaaskracht
Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 06:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
22:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
00:00 - 06:00 The Nightshift
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
22:00 Zandman
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Korneel De Clercq.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo