Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 1 december 2021 om 11:00 uur

2021

woensdag

1

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 - 14:00 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen

Presentatie: Wouter Bouwman.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Top 2000 Stemweek (dag 5 van 7)

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Top 2000 Stemweek (dag 5 van 7)

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

Landelijk, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Colin Banks

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

11:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Wim van Helden

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Lindo Duvall

12:00 - 14:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:30 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 - 14:00 De Piepshow

Presentatie: Martijn Muijs.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Jarno van der Wielen

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Nieuws en het weerbericht van Piet Paulusma.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 - 16:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot en Johan Terpstra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 14:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 - 14:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol.

Presentatie: Paul van der Lugt.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

13:00 - 16:00 Rijnmond In De Middag

Veel muziek, gasten en bijzondere verhalen, met humor en positiviteit.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Amor FM

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Qmusic Non-stop Maximum Hits

Luister naar Qmusic Non-stop Maximum Hits Meer informatie over Qmusic Non-stop Maximum Hits

00:00 - 23:59 Qmusic Non-Stop Maximum Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

12:00 - 14:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 16:00 Join The Music Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

11:00 - 16:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Tukker FM

Luister naar Tukker FM Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Hits vanaf de jaren ’80, aangevuld met de muziek van nu.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

09:00 Classics

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 - 14:00 Lunch

Presentatie: Dylan Beukenkamp.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl