dinsdag
19
maart
Extra lange Langs de Lijn en Omstreken
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
18:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
In deze uitzending is er veel aandacht voor de wedstrijd Ajax - Chelsea (aftrap: 18:45 uur) in de Champions League voor vrouwen.
Presentatie: Robbert Meeder & Jan Willem Wesselink.
18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Martine Ten Klooster.
20:00 - 22:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
19:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
20:00 - 22:30 Avondconcert: koormuziek van Kreek en Tormis (NTR)
Rechtstreeks vanuit Tivoli Vredenburg Utrecht is een optreden te horen van het Estonian Philharmonic Chamber Choir onder leiding van Tõnu Kaljuste.
Presentatie: Beitske de Jong.
19:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
21:30 - 22:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 80’s Top 1500 (dag 2 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Edwin Ouwehand.
20:00 Edwin Ouwehand
21:00 - 23:00 Jan-Paul Grootentraast
18:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
20:00 - 22:00 Out Loud
Radioshow voor de regenboogcommunity.
Presentatie: Henri Haan & Hemmo de Vries.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
20:00 - 22:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
19:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 22:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
18:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 - 22:00 De Avond van JND
Presentatie: Johan Linssen.
18:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
20:00 - 22:00 Wijs
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
18:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
19:30 - 22:00 Klara Live @ Klarafestival
Presentatie: Nicole Van Opstal.