Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, dinsdag 19 maart 2019 om 16:00 uur

2019

dinsdag

19

maart

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 - 18:30 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 - 20:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 - 20:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

18:00 - 21:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 - 20:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 - 20:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 20:00 Benjamin’s Lijst (NTR)

Benjamin Herman draait zijn favoriete muziek en zoomt in op specifieke genres, muzikanten of bands.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 - 19:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 - 23:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 - 19:00 Chantal Hutten

19:00 - 21:00 Stephan Jacobs

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 - 19:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 - 19:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:30 - 20:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

14:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 - 21:00 Lounge Classics Non-stop muziek

Een mix van de meest rustgevende, licht klassieke muziek.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Mark en Tessa.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

16:00 - 19:00 Rush Hour

Presentatie: Jasper Leijdens.

19:00 - 21:00 Shift Kink

Presentatie: Stefan Koren.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

16:00 - 19:00 Kai Marckx

19:00 - 21:00 Igmar Felicia

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 - 23:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:

  • 06:00 Gerard Ekdom
  • 10:00 Dennis Verheugd
  • 13:00 Edwin Diergaarde
  • 16:00 Rob van Someren
  • 19:00 Edwin Ouwehand
  • 21:00 Lex Gaarthuis

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

16:00 - 19:00 De Coen en Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

16:00 Veronica Inside

Wilfred Genee en sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen bespreken de actualiteit van de dag en nemen het laatste sportnieuws door. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

18:00 - 21:00 Dennis Hoebee

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 - 19:00 Michiel Jurrjens

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met luisteraars en artiesten.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

16:00 - 20:00 Groningen Kiest (deel 2 van 2)

Debatten gaan over vier grote thema’s die in onze provincie spelen: de versterkingsoperatie, Groningen Airport Eelde, windmolens en de zuidelijke ringweg.
Oetse Eilander gaat de debatten voorbeschouwen, de debatten volgen en nabeschouwen.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 - 19:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 - 20:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:30 - 18:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 - 19:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 - 20:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 - 19:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 - 19:00 Sjoerd

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

19:00 - 20:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 - 21:00 Die 60’s Show

Henk Peeters draait alle hits die in de jaren ’60 in de top 50 gestaan hebben in Nederland, Engeland en Amerika. Met grote hits en vergeten pareltjes op min of meer alfabetische volgorde. In deze serie komen alle hits maar één keer voorbij.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 - 20:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 - 19:00 Studio Haagsche Bluf

Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

19:00 - 20:00 Rudo

Heel veel muziek en de hoogtepunten van de dag.

Presentatie: Rudo Slappendel.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 - 19:00 Rijnmond Nu

Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.

19:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 - 19:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 23:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 - 00:00 Classic Hits Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

16:00 - 19:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 - 20:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

15:00 Middagshow

Presentatie: Ivo Pasveer.

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 - 20:00 Jetzt Geht’s Los

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Kevin Smit.

18:00 - 20:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

16:00 - 19:00 De Middagshow met Barry

Leuke gasten, de nieuwsupdate van de dag en muziek uit Nederland.

Presentatie: Barry Brand.

19:00 - 00:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

16:00 - 19:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

19:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 - 21:00 Avondshow

Met de 6 @ 6.

Presentatie: Nick Velderman.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl