Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 25 oktober 2021 om 08:00 uur

2021

maandag

25

oktober

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen.

09:00 - 12:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

Landelijk, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 - 19:00 Classic Rock 500 (dag 1 van 5) Non-stop muziek

De beste classic rock aller tijden.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 11:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

Presentatie: Michiel Veenstra.

09:00 Kink 1500 (dag 1 van 12)

De 1500 beste alternatieve tracks.

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 - 13:00 Kink 1500 (dag 1 van 12)

De 1500 beste alternatieve tracks.

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

09:00 - 10:00 Die Verrückte
Foute hits, guilty pleasures, meezingers, klassiekers en feestknallers.

Presentatie: Wietze de Jager.

10:00 - 12:00 Mark Labrand

De grootste hits uit de 90’s, 00’s en 10’s.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

07:00 Veronica Inside Ochtendshow

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, muziek, humor en verrassende items.

Presentatie: Wilfred Genee, Rick Romijn, Niels van Baarlen en Florentien van der Meulen.

09:30 - 12:00 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Martijn La Grouw.

10:00 - 12:00 Joost Burger

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 12:00 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 De Dag van Drenthe met Edwin

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: Edwin Mooibroek.

09:00 - 12:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Rian en Robin.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Goedemorgen Rijnmond

Regionaal nieuws en muziek.

Presentatie: Herman Vriend.

10:00 - 13:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 Amor FM

09:00 AKD

10:00 - 12:00 Amor FM

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 - 12:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 12:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

08:00 Ochtendshow

Presentatie: Stefan Brau.

09:00 90’s @ 9

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 - 16:00 Join The Music Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

07:00 Wakker met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 - 12:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

07:00 - 11:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 - 12:00 Classics

Presentatie: Peter van Leeuwen.

Vlaams:

< 08:00 >
09:00
10:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Ruth Joos & Sara Vandermosten.

09:00 Wat Houdt Ons Tegen (deel 1 van 4)

Reeks over klimaatverandering.

Presentatie: Annemie Peeters.

10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 De Inspecteur

Antwoord op alle consumentenvragen.

Presentatie: Sven Pichal.

09:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 - 12:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Greet Samyn.

09:00 - 12:00 Ampersand

Presentatie: Sander De Keere.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Fien Germijns

09:00 - 12:00 Joris Brys

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow

Presentatie: Peter Van de Veire, Wanne Synnave & Kawtar Ehlalouch.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 - 12:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl