Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 2 juli 2022 om 11:00 uur

2022

zaterdag

2

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 - 14:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 - 14:00 Zomerspijkers: Kees van der Spek (bnnvara)

Een bekende gast mag twee uur lang de muziek bepalen en hier over vertellen.
Vandaag is Kees van der Spek te gast.

Presentatie: Willemijn Veenhoven.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Obi Raaijmaakers (NTR)

12:00 - 14:00 Mark & Rámon (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

12:00 - 14:00 Angela (Max)

Muzikale show.

Presentatie: Angela Groothuizen.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 Weekend Request

Presentatie: Jayh.

13:00 - 16:00 Live from Woo Hah

Verslag van het festival Woo Hah.

Landelijk, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 Giorgio Hokstam

12:00 - 15:00 Stephan Jacobs

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 CMO Talk / De Ben Tiggelaar Podcast

Afwisselende podcast. De ene week is de podcast CMO Talk te horen. De andere week is Ben Tiggelaar te horen met zijn podcast waarin hij spreekt met gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

12:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

13:00 AEX Factor Herhaling

Een duik in de financiële wereld.

13:30 - 14:00 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 - 19:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Metha Op Kink

Presentatie: Metha de Vos.

12:00 - 14:00 Corton Op Kink

Presentatie: Eric Corton.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Edwin Noorlander

12:00 - 15:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Martijn Kolkman

13:00 - 16:00 René Verkerk

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Lindo Duvall

13:00 - 16:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Verschuuren’s Goud Van Oud

De meest succesvolle én onbekendere hits van de belangrijkste artiesten uit de popgeschiedenis.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 - 14:00 Dennis Hoebee

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Hielke Boersma

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 14:00 Hielke Boersma

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 19:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 - 14:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 - 18:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

10:00 Ziezo Zaterdag

Luchtig programma met veel muziek en gezelligheid. Met gezellige muziek, waaronder veel streektaal, de piratenplaatjes, een conference, de Ster van de Streektaal en tussen 12:00 en 13:00 uur het Ziezo Zaterdag panel.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 - 14:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 - 14:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Cultuurcafé: OLS

In deze uitzending is er veel aandacht voor het Oud Limburgs Schuttersfeest.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé: OLS

In deze uitzending is er veel aandacht voor het Oud Limburgs Schuttersfeest.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

10:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 - 14:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 - 14:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 - 14:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

12:00 - 14:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een natuurtips van een boswachter.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Amor FM

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 - 14:00 Matthieu Schotvanger

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

10:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

12:00 - 14:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 - 15:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 - 15:00 Quinten van Hilten

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

11:00 Morning Show

Presentatie: Marc de Roo.

13:00 - 15:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

Vlaams:

< 11:00 >
12:00
13:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

11:00 Culture Club Zomer

Presentatie: Bent Van Looy.

13:00 - 18:00 Sporza Tour

Sportprogramma met veel aandacht voor de Ronde van Frankrijk.

Presentatie: Babette Moonen & Gert Geens.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 - 16:30 Elke Dag Telt Voor 2

Presentatie: Caren Meynen.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 - 14:00 De Zomer van Klara

Muziek en verhalen.

Presentatie: Inneke Plasschaert.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

10:00 - 14:00 Bus Belgica

Studio Brussel rijdt de hele zomer door het land en zendt live uit vanop de beste festivals en events.

Presentatie: Kirsten Lemaire.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

09:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Timo Piredda.

12:00 - 17:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl