Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 11 juli 2020 om 12:00 uur

2020

zaterdag

11

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 - 15:00 De Wending (VPRO)

Verhalen van mensen die door de coronacrisis tot het inzicht zijn gekomen dat het roer om moet. Zij zijn hun persoonlijke leven compleet anders gaan inrichten.

Presentatie: Liesbeth Staats.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 - 20:00 Soul ABC (dag 1 van 2)

De beste soul, funk en disco. Een reis door de soulmuziekhistorie aan de hand van het alfabet. Gestart wordt zaterdagochtend met songs die beginnen met de letter A.
Presentatie:

  • 06:00 Rutger Radstaake
  • 09:00 Emmely de Wilt
  • 12:00 Jeroen Kijk in de Vegte
  • 14:00 Annemieke Schollaardt
  • 16:00 Daniél Dekker
  • 18:00 Corné Klijn

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 17:30 NTR ZaterdagMatinee: zomerarchief (NTR)

Hoogtepunten uit het archief van de ZaterdagMatinee.
Vandaag met een concert van het NDR Sinfonieorchester onder leiding van Kirill Kondrasjin met de Eerste Symfonie van Gustav Mahler.
Daarna een gedeelte uit een concert met het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. gastdirigent Leif Segerstam, met o.m. Wagners "Feuerzauber", het slot van Die Walküre, met bas-bariton Johan Reuter als Wotan.
Tot slot de integrale uitvoering van Alphons Diepenbrock’s onbekende Missa in die festo, door de mannen van het Groot Omroepkoor en organist Leo van Doeselaar o.l.v. Sigvards Klava.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 17:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 Weekend Request

Presentatie: Susanne Potiek.

13:00 - 16:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia.

Landelijk, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 Martijn La Grouw

13:00 - 15:00 Colin Banks

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 - 15:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 - 16:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Album Top 1000 (dag 6 van 12)

Muziek van de beste albums ooit gemaakt. Van ieder album worden ongeveer 2 nummers gedraaid; zowel singles als albumtracks.

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 - 16:00 Album Top 1000 (dag 6 van 12)

Muziek van de beste albums ooit gemaakt. Van ieder album worden ongeveer 2 nummers gedraaid; zowel singles als albumtracks.

Presentatie: Jasper Leijdens.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 - 15:00 Stephan Bouwman

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

11:00 - 15:00 René Verkerk

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 - 15:00 Barend van Deelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 - 15:00 Lindo Duvall

Alleen maar muziek uit de jaren ’70.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Gijs Alkemade.

14:00 - 18:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Dimitris Kops.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 - 18:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

13:00 - 18:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 - 18:00 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 - 15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 18:00 Jeroen En De Zomer

De lekkerste muziek van alle tijden, verzoeken en belevenissen van luisteraars. Ook is er het spel Weekend Woordbouwer.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 - 15:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Weekend Show

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 - 16:00 De JN30

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 15:00 Patrick Wolda

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

11:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

13:00 - 15:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter & Rianne Besters.

Vlaams:

< 12:00 >
13:00
14:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

11:00 De Boshut

Annemie Peeters ontvangt een bekende Vlaming in haar boshut.

13:00 - 15:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 - 20:00 Bene Bene 100

De 100 populairste nummers uit de Vlaamse muziekgeschiedenis.
Presentatie:

  • 13:00 Vanessa Vanhove
  • 16:30 Iris van Hoof

Presentatie: Vanessa Vanhove.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 11 op 11

Vlaamse muzikanten maken elk één uur radio. Zij kiezen de muziek, vertellen verhalen, en praten met de presentator.

  • 10:00 Philippe Thuriot (accordeon)
  • 11:00 Deborah Cachet (sopraan)
  • 12:00 Rozanne Descheemaeker (hoorn)
  • 13:00 Lara Rosseel (jazzcontrabas)

Presentatie: Sieglinde Michiel.

14:00 - 18:00 11 op 11

Vlaamse muzikanten maken elk één uur radio. Zij kiezen de muziek, vertellen verhalen, en praten met de presentator.

  • 14:00 Julien Libeer (piano)
  • 15:00 Bram Van Camp (componist)
  • 16:00 Martijn Dendievel (dirigent)
  • 17:00 Lieselot de Wilde (sopraan)

Presentatie: Mark Janssens.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

12:00 Bruut

Stevige gitaarmuziek.

13:00 - 18:00 Summer Is Music

Presentatie: Hannelore Van Besouw.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Sen De Paepe.

13:00 Het Beste Van De MNM50

De uitzending van vandaag staat in het teken van de grootste Vlaamse hits uit de MNM50.

14:00 - 18:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Wanne Synnave.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl