Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 11 juli 2020 om 09:00 uur

2020

zaterdag

11

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Mieke van der Weij & Peter de Bie.

11:00 - 13:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 - 20:00 Soul ABC (dag 1 van 2)

De beste soul, funk en disco. Een reis door de soulmuziekhistorie aan de hand van het alfabet. Gestart wordt zaterdagochtend met songs die beginnen met de letter A.
Presentatie:

  • 06:00 Rutger Radstaake
  • 09:00 Emmely de Wilt
  • 12:00 Jeroen Kijk in de Vegte
  • 14:00 Annemieke Schollaardt
  • 16:00 Daniél Dekker
  • 18:00 Corné Klijn

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 12:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Gerja Wolf.

10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 - 12:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Remco Hakkert.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 17:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

07:00 Best of Jouw Stad

Presentatie: Dinja Pannebakker.

10:00 - 13:00 Weekend Request

Presentatie: Susanne Potiek.

Landelijk, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

08:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 - 12:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

09:00 - 12:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

08:00 Album Top 1000 (dag 6 van 12)

Muziek van de beste albums ooit gemaakt. Van ieder album worden ongeveer 2 nummers gedraaid; zowel singles als albumtracks.

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 - 13:00 Album Top 1000 (dag 6 van 12)

Muziek van de beste albums ooit gemaakt. Van ieder album worden ongeveer 2 nummers gedraaid; zowel singles als albumtracks.

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 - 12:00 Hila Noorzai

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 Lindo Duvall

11:00 - 15:00 René Verkerk

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

08:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 - 12:00 Goud van Oud

Alleen maar muziek uit de jaren ’70.

Presentatie: Jasper de Vries.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

20:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

10:00 - 14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Gijs Alkemade.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 - 14:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 - 12:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 - 13:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 - 12:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 - 12:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Petra Dorrestijn.

10:00 - 12:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 - 12:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 - 12:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 - 12:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

10:00 - 12:00 Mens & Missie

Aandacht voor mensen en organisaties die elk op hun eigen manier bouwen aan Gods koninkrijk.

Presentatie: Ben Ketting.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

06:00 - 12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 - 12:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

09:00 Wild in Het Weekend

Presentatie: Rob van Rossum.

11:00 - 13:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

11:00 - 13:00 De Boshut

Annemie Peeters ontvangt een bekende Vlaming in haar boshut.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 De Vijver van Siska

Siska Schoeters kijkt van aan haar vijver thuis op een eigenzinnige manier naar de zomermaanden.

10:00 Het Ministerie van Lachende Zaken

Sonny Vanderheyden nodigt bekende mensen uit met veel gevoel voor humor en praat over wat hen allemaal aan het lachen brengt. Sven de Leijer, Rik Torfs, Leen Dendievel en Jan Peumans komen al zeker langs.

11:00 - 13:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 11 op 11

Vlaamse muzikanten maken elk één uur radio. Zij kiezen de muziek, vertellen verhalen, en praten met de presentator.

  • 07:00 Tineke Van Ingelgem (sopraan)
  • 08:00 Kurt Bertels (saxofoon)
  • 09:00 Sofie Vanden Eynde (luit)

Presentatie: Clara De Decker.

10:00 - 14:00 11 op 11

Vlaamse muzikanten maken elk één uur radio. Zij kiezen de muziek, vertellen verhalen, en praten met de presentator.

  • 10:00 Philippe Thuriot (accordeon)
  • 11:00 Deborah Cachet (sopraan)
  • 12:00 Rozanne Descheemaeker (hoorn)
  • 13:00 Lara Rosseel (jazzcontrabas)

Presentatie: Sieglinde Michiel.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

Vandaag wordt alleen maar muziek van Vlaamse artiesten gespeeld.

Presentatie: Roos Van Acker.

10:00 - 12:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu. Vandaag met de beste Vlaamse hits sinds het jaar 2000.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 - 13:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Sen De Paepe.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl