Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, dinsdag 27 september 2022 om 09:00 uur

2022

dinsdag

27

september

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Roos Abelman.

11:30 - 12:00 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 We Want Zeroes (kro-ncrv / AvroTros)

De beste tracks uit de zeroes.

Presentatie: Rob Janssen, Wijnand Speelman & Sophie Hijlkema.

10:00 - 12:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Sophie Hijlkema.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

Landelijk, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

11:00 - 12:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

Presentatie: Iwan Verrips.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 - 12:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 06:45 Daily Kink
  • 07:15 Kinkstart van je dag
  • 07:45 Daily Kink Headlines
  • 08:20 Bekendmaking Tijdmachine
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Het Beste uit de Kink 1500

Een selectie uit de lijst met de allerbeste muziek ooit.

Presentatie: Eric Corton.

11:00 - 13:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

  • 11:00 90’s Break
  • 12:40 Dag Top 3

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Martijn Biemans.

11:00 - 13:00 Martijn Biemans

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 538 Top 1000 (dag 2 van 5)

De grootste hits van de afgelopen 30 jaar.

Presentatie: Wietze de Jager & Klaas van der Eerden.

10:00 - 13:00 538 Top 1000 (dag 2 van 5)

De grootste hits van de afgelopen 30 jaar.

Presentatie: Lindo Duvall.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 - 12:00 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Martijn La Grouw.

10:00 - 12:00 Hielke Boersma

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 12:00 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 - 12:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Rian Moonen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Goedemorgen Rijnmond

Regionaal nieuws en muziek.

Presentatie: Herman Vriend.

10:00 - 13:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 Vichar Manthan

10:00 - 12:00 Amor FM

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

07:00 Luuk van den Braak

10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Gezellig Wakker Worden

10:00 - 12:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

07:00 Ochtendshow

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 - 12:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 - 12:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

09:00 - 12:00 Classics

Presentatie: Peter van Leeuwen.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Korneel De Clercq.

10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

09:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 - 12:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 - 12:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 - 12:00 Bert Van Steenberghe

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 - 12:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl