Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 18 mei 2024 om 13:00 uur

2024

zaterdag

18

mei

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Pointer (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

15:00 - 16:00 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er cabaret.

14:00 - 16:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Niels Hoogland.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

13:00 - 16:00 Top Megahit (dag 2 van 4)

Lijst met de populairste Megahits.

Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 17:00 ZaterdagMatinee - Uit het archief (NTR)

Vanmiddag zijn opnames te horen uit het archief van de ZaterdagMatinee, met zwoele zomerse muziekstukken van Sergei Rachmaninoff en Frederick Delius in een opname uit 1981 van het Omroeporkest en Groot Omroepkoor o.l.v. Edward Downes, m.m.v. bariton Thomas Allen en mezzosopraan Alfreda Hodgon.
Aansluitend is een suite te horen uit A midsummernight’s dream door het Radio Kamerorkest o.l.v. Jos van Immerseel, een stralende uitvoering van Beethoven’s Vijfde Pianoconcert ("Keizer") door Lars Vogt, samen met het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Markus Stenz, en het broeierig-dromerige L’après-midi d’un faune van Claude Debussy, door het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Hans Graf.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Angela (Max)

Muzikale show.

Presentatie: Angela Groothuizen.

14:00 - 16:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)

Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.

Presentatie: Stefan Stasse.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 - 16:00 Serginio

Presentatie: Serginio Piqué.

Landelijk, FM:

< 13:00 >
14:00
15:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

12:00 Stephan Jacobs

15:00 - 17:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

13:30 Koplopers Herhaling

Donatello Piras en Ruth Oei verkennen hoe bedrijven duurzaamheid integreren in hun strategie.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 - 16:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

Joe

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Stephan Bouwman.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

12:00 Is Het Al Weekend

Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.

15:00 - 18:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Jordi Warners

15:00 - 18:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Mark Labrand.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

13:00 Top 30

Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 WeekendRick

Presentatie: Rick van Velthuysen.

15:00 - 18:00 Jordi Mulderij

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Landelijk, overig:

< 13:00 >
14:00
15:00

4ever49 Radio

Luister naar 4ever49 Radio Meer informatie over 4ever49 Radio

12:00 12tot2

Muziek, aangevuld met de spreuk van de dag, opmerkelijk en blij nieuws, artiesteninfo en het weetje van de week.

Presentatie: Bernard ter Horst.

14:00 - 16:00 4ever49 Top 49

De 49 populairste platen, gebaseerd op verzoekjes en de playlist van 4ever49 Radio. Met een mix van iedere muziekstijl, van alle tijden.

Presentatie: René Visschers.

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

13:00 Chanson

Oude en nieuwe Franstalige muziek.

14:00 Mambo

Latijns-Amerikaanse muziek.

15:00 - 16:00 Duke Ellington

Programma over orkestleider, componist en pianist Duke Ellington (1899 - 1974).

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Het Pinksterweekend

Verslag van de Pinksterconferentie van Stichting Opwekking in Biddinghuizen.
Met onder andere de diensten, de Sing-in, diverse concerten en het Israël seminar. Ook delen verslaggevers verhalen van het Pinksterweekend en bezoekers van Opwekking.

Presentatie: Daan Olthoff.

15:00 - 19:00 Het Pinksterweekend

Verslag van de Pinksterconferentie van Stichting Opwekking in Biddinghuizen.
Met onder andere de diensten, de Sing-in, diverse concerten en het Israël seminar. Ook delen verslaggevers verhalen van het Pinksterweekend en bezoekers van Opwekking.

Presentatie: Siem Lindhout.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

12:00 Jim Vorwald

15:00 - 18:00 Lisa Konings

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Lars van Heeswijk.

14:00 - 18:00 Lars van Heeswijk

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 00:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Sergej in ‘t Veen.

14:00 - 18:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid. Met onder andere de bekendmaking van de Noord 9, livemuziek vanaf Podium Noord en het Martini Mysterie.

  • 17:00 - 18:00 uur Verzoekplaten
  • 17:45 uur De laatste roddels uit de Groninger showbizz.

Presentatie: Stephan Kosters.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Geert van Tuinen.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 - 16:00 Karstival

René Karst met sfeer en bekend en aankomend muziektalent.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

12:00 Weekend Overijssel

Muziek en uit-tips.

Presentatie: José de Bruin.

14:00 - 18:00 Toppers van Toen en Nu

Muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 - 18:00 Eighties Weekend

De allergrootste hits uit de jaren tachtig.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 De Tijdmachine

Een reis terug naar de jaren ’70, ’80 en ’90. John van Vroenhoven draait alleen maar muziek van voor het jaar 2000. Met heel soms een klein uitstapje, maar altijd met een link naar het verleden.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 NH Helpt

Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.

14:00 - 17:00 Duizend van Driessen

Leo en Nico Driessen stellen uit duizend nummers hun top 10 samen. Luisteraars bepalen wie er in komen staan en wie er uitvalt.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 17:00 Ruis Op De Radio

Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.

Presentatie: Nicolas Ruis.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.

14:00 - 18:00 Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Ronald van der Geer.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Lunchbreak Zaterdag

Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

14:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Amor FM

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

13:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:00 - 18:00 Top 40 Non-stop muziek Herhaling

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

14:00 - 16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

15:00 - 18:00 De Zaterdagmiddagshow Met Henri

Presentatie: Henri Haan.

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

12:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

14:00 - 16:00 Weekend Beats

Vlaams:

< 13:00 >
14:00
15:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 - 18:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 - 16:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

Klara

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Julie Van Bogaert.

14:00 De Keuze van Klara

Aanbevelingen voor de beste muziekopnames, met onder andere een selectie uit de nieuwe oogst cd’s, weetjes over concerten en grote gebeurtenissen in de internationale muziekwereld.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

15:00 - 18:30 Koningin Elisabethwedstrijd

Uitzending van de halve finale van de Koningin Elisabethwedstrijd Viool, rechtstreeks vanuit Flagey.
Katelijne Boon en Nicole Van Opstal zorgen voor omkadering met een aantal gasten.

Studio Brussel

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

12:00 Pieken Op Zaterdag

Presentatie: Marie Neefs.

15:00 - 18:00 Pieken Op Zaterdag

Presentatie: Margaux Amant.

MNM

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

12:00 - 16:00 De Weekendploeg

Presentatie: Manu Van Acker & Charlotte Sieben.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl