Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 17 januari 2020 om 18:00 uur

2020

vrijdag

17

januari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

18:00
19:00
20:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Herman van der Zandt.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

20:00 - 22:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

18:00 - 21:00 Eurosonic

Verslag van het festival Eurosonic.

Presentatie: Frank van der Lende & Rob Janssen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

Live de mooiste concerten door het Radio Filharmonisch Orkest, het Groot Omroepkoor en gastensembles.
In deze uitzending is een optreden te horen van het Nederlands Philharmonisch Orkest onder leiding van Elim Chan, samen met Dominique Vleeshouwers (slagwerk)

  • F. Mendelssohn - Ouverture Die Hebriden
  • J. MacMillan - Tweede Concert voor slagwerk en orkest
  • P.I. Tsjaikovsky - Vijfde symfonie, op. 64

Presentatie: Hans van den Boom.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Phil Horneman (NTR)

Phil Horneman draait vergeten soul-pareltjes en nieuw werk van artiesten die door het grote publiek pas jaren later ontdekt zullen worden.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 Fresh

19:00 - 21:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

Landelijk, commercieel:

18:00
19:00
20:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

19:00 - 21:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 21:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

18:00 - 21:00 Kink Kafe

Live vanuit Groningen, in verband met Eurosonic Noorderslag.

Presentatie: Tim op het Broek.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 - 21:00 Kai Merckx

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 - 22:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 - 21:00 Weekend Wietze

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 - 21:00 Dennis Hoebee

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

18:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

18:00 Hexagon Radio

DJ-set gemixt door Don Diablo.

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 - 21:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

18:00 Let’s Get Cooking

De smakelijkste muziek, voor in de keuken of bij het diner.

Presentatie: Hans Mantel.

20:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

18:00
19:00
20:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 - 22:00 Sport

Rjochtstreeks ferslach fan de wedstryd TOP Oss - SC Cambuur (20:00 uur).

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd PEC Zwolle - FC Utrecht (aftrap: 20:00 uur).

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Klaas Drupsteen.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

18:00 LVK - Tweede Halve Finale

De tweede halve finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer 2020.

20:00 - 22:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd MVV - N.E.C. (aftrap: 20:00 uur).

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

18:00 Eindelijk Weekend

Disco en dansbare classics.

Presentatie: William van de Logt.

19:00 - 22:00 NH Sport

Sportprogramma, met veel aandacht voor de verrichtingen van FC Volendam en Telstar in de Keuken Kampioen Divisie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd PEC Zwolle - FC Utrecht (aftrap: 20:00 uur).

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

20:00 - 22:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Excelsior - Telstar (aftrap: 20:00 uur).

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

18:00
19:00
20:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 21:00 Vermais

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 - 22:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

18:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 - 23:00 Thank God It’s Friday

Presentatie: Bert en Ruud.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

16:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

19:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

18:00 Weekend

Presentatie: Patrick Kicken.

20:00 - 22:00 WeekendMix

Alle hits van dit moment, gemixt door DJ Dirty Valente.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl