Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 13 juni 2021 om 17:00 uur

2021

zondag

13

juni

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 17:00 >
18:00
19:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met het laatste EK-nieuws en flitsen van de volgende wedstrijden:

  • 15:00 uur Engeland - Kroatië
  • 18:00 uur Oostenrijk - Noord-Macedonië

Presentatie: Dione de Graaff & Herman van der Zandt.

19:00 - 20:00 Pointer (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis & Giel Beelen.

18:00 - 20:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

18:00 - 20:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)

Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.

Presentatie: Hans Smit.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 - 20:00 Niet Alleen (EO)

Programma over hoopvolle initiatieven, ontroerende verhalen en met creatieve verrassingen.

Presentatie: Henk van Steeg.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

16:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Merel Wielaert.

19:00 - 21:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

Presentatie: Youssef Koukouh.

Landelijk, commercieel:

< 17:00 >
18:00
19:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

17:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

18:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

18:30 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:00 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

19:30 - 20:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

17:00 Weekend

Presentatie: Tessa Mol.

19:00 - 21:00 NRG

Energieke muziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Stephan Bouwman

18:00 - 21:00 Tom van der Weerd

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Dennis Verheugd

19:00 - 21:00 Robert Feller

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

16:00 De Coen en Sander Show

Extra uitzending in het teken van de wedstrijd Nederland - Oekraïne die vanavond gespeeld zal worden.
Coen Swijnenberg en Sander Lantinga reizen met hun EK Tourbus door het land en ontvangen gasten en artiesten.

19:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 - 21:00 Het Beste uit de Top 1000 Allertijden

Presentatie: Vincent de Lijser.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 Wouter van Stralen

18:00 - 21:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

19:00 - 21:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

Regionaal, publiek:

< 17:00 >
18:00
19:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Snein Yn Fryslân

De mooiste muziek met elke week een jaar of kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 - 21:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Presentatie: undefined.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

16:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

18:00 Harry’s Blues

Bluesmuziek.

Presentatie: Albert Haar.

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 - 20:00 Jetzt geht’s Los

Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Dit Is L1

Informatief en actueel programma, met nieuws, weer en verkeer uit Limburg.

Presentatie: Stefan Collaris.

17:15 Muziek Non-stop muziek

18:00 Blaaskracht

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

Presentatie: Toine Sporken.

19:00 - 21:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

16:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

18:00 NH Sport

Terugblik op het sportweekend.

Presentatie: Rob Mooij.

19:00 - 00:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 - 20:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

18:00 Muziek Van Alle Tijden Herhaling

Verzoekplatenprogramma gericht op ouderen, met muziek van alle tijden.

Presentatie: Pieter Kuipers.

19:00 - 21:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

17:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 The New Black and White

Danny Vera neemt luisteraars mee terug naar de 50’s en de 60’s met muziek van onder andere Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Tussen de platen door vertelt hij aan de hand van anekdotes waarom hij juist voor deze nummers gekozen heeft.

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 17:00 >
18:00
19:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 22:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

11:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

19:00 - 20:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

16:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

18:00 - 00:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

16:00 Top 30 Herhaling

Presentatie: Taeke Wouda.

18:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

16:00 Harm

Presentatie: Harm den Besten.

18:00 - 00:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Vlaams:

< 17:00 >
18:00
19:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Sporza EK

Sportprogramma, waarin het EK Voetbal centraal staat.

  • 15:00 uur Engeland - Kroatië

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

18:00 - 23:00 Sporza EK

Sportprogramma, waarin het EK Voetbal centraal staat.

  • 18:00 uur Oostenrijk - Noord-Macedonië
  • 21:00 uur Nederland - Oekraïne

Presentatie: Niels Van Duyse.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

16:00 De Vlaamse Ultratop 50

De populairste Vlaamse hits van het moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

18:00 - 20:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

15:00 Fidelio

Een denkbeeldige opera met er bovenop heel wat kamermuziek, concerto’s of symfonisch werk.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

18:00 - 20:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

17:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar Belgische muziek.

Presentatie: Rik De Bruycker.

19:00 - 21:00 Jan Paternoster

Black Box Revelation-frontman Jan Paternoster draait muziek uit zijn persoonlijke platenkast.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

16:00 - 06:00 Marathonradio (dag 7 van 19)

Programma waarin studenten worden gesteund de examens. Daarbij kunnen luisteraars hun hart luchten en brengen artiesten live-muziek.

Presentatie: Esther Nwanu.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl