Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 24 augustus 2019 om 16:00 uur

2019

zaterdag

24

augustus

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Jeroen Stomphorst.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 21:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 21:00 Festival Top 999 (deel 1 van 7)

Classics, meezingers, festival-anthems en artiesten die niet zouden misstaan op een festival.
Presentatie:

  • 09:00 Wijnand Speelman
  • 12:00 Rob Janssen
  • 14:00 Olivier Bakker
  • 16:00 Herman Hofman
  • 19:00 Vera Siemons

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Hoogtepunten uit het archief. Vandaag een concertherhaling met het Orchestre Revolutionnaire et Romantique o.l.v. Sir John Eliot Gardiner, met louter werken van Hector Berlioz, waaronder een vroege cantate, een selectie uit Les Troyens en de Symphonie Fantastique. Gastsoliste was mezzosopraan Lucile Richardot.
Verder zijn twee werken van Louis Andriessen te horen uit eerdere matinees, gecombineerd met werken van lievelingscomponisten César Franck en Maurice Ravel, m.m.v. pianist Ivan Moravec.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:30 Podium op Zaterdag (NTR)

De nieuwste releases en tips voor poëzie, film en concerten. Daarnaast is er speciale aandacht voor crossover.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 - 23:00 Zomeravondconcert - Festival Oude Muziek (NTR)

  • 19:00 Voorbeschouwing met Festivaldirecteur Xavier Vandamme op het Festival
  • 20:00 Rechtstreekse uitzending van het Festival Oude Muziek Utrecht vanuit de Grote Zaal, TivoliVredenburg door het Ghislieri koor en orkest o.l.v. Giulio Prandi:
    • Mis in D Giovanni van Battista Pergolesi
    • Dixit Dominus van Niccolò Jommelli

Presentatie: Mark Brouwers.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

19:00 - 22:00 EO Live (EO)

Goede gesprekken en live muziek.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 - 19:00 Weekend Vibes

In de stemming komen voor de zaterdagavond, met spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

19:00 - 21:00 Youssef & Ouassima

De sound van de buurt, met artiesten die hun credits hebben verdiend op de starten komen langs. Ook zijn de beste bars te horen van opkomende talenten. Verder brengen Youssef Koukouh en Ouassima Tajmout veel gekke spelletjes, challenges en gezelligheid.

Landelijk, commercieel:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

16:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

17:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

17:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

18:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

19:00 - 20:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

15:00 Kink, Inc

Presentatie: Roger Fletcher.

18:00 - 20:00 In Concert

De beste concertopnames.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

18:00 - 21:00 Jordi & Hila

Presentatie: Jordi Warners & Hila Noorzai.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

19:00 - 22:00 Sven’s Classix

DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt. Met: 20:30 - 21:00 In The Mix, met Ben Liebrand.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 Edwin Noorlander

18:00 - 21:00 Mart Meijer

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Jasper de Vries

18:00 - 21:00 Maurice Verschuuren

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

15:00 Dimitris Kops

18:00 - 20:00 Wkndmix

Gemixt door Martin Pieters.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

14:00 Café Martini

Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Selma Veltens.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

19:00 - 22:00 FC Groningen Live

Verslag van de wedstrijd PSV - FC Groningen (aftrap: 19:45 uur).

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 - 20:30 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

16:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

18:00 - 21:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Willem II - FC Emmen (aftrap: 18:30 uur).

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • Heracles Almelo - Vitesse (aftrap: 19:45 uur)
  • sc Heerenveen - FC Twente (aftrap: 20:45 uur)

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 - 22:00 Muziek Non-stop muziek

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Uitmarkt

Speciaal programma, live vanaf de Uitmarkt.
Presentatie:

  • 12:00 Eddy Keur
  • 15:00 June Hoogcarspel
  • 17:00 Jos Heermans

18:00 Iets Anders

Tom Anders brengt psychedelische klanken uit heden en verleden. Veel vrolijke sixties en seventies pop gelardeerd met mooie liedjes van deze eeuw.

19:00 - 20:00 100 Jaar Radio Herhaling

Harm Edens en Arjan Snijders verzamelen geluid en brengen verhalen over de roemrijke geschiedenis van de radio. (Herhaling van afgelopen zondag.)

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 - 20:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 - 20:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

18:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

10:00 - 00:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 - 19:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 - 20:00 ’t Heerlijk Loflied Non-stop muziek

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 - 20:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

16:00 - 19:00 Weekend Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

19:00 - 22:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

18:00 - 00:00 Dance Classics

Presentatie: Bert Bakema.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 - 20:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl