Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 22 november 2019 om 19:00 uur

2019

vrijdag

22

november

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

KPN: kanaal 801

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Herman Wegter.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

KPN: kanaal 802

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

22:00 - 00:00 One Night Stenders (bnnvara)

Presentatie: Rob Stenders.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

KPN: kanaal 803

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 - 22:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

22:00 - 00:00 SKaj is the Limit (bnnvara)

Presentatie: Kaj van der Ree.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

KPN: kanaal 804

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

Concert van het strijkoctet ROctet:

  • J.S. Bach - selectie uit Die Kunst der Fuge
  • C. Micháns - Divertimento
  • D. Sjostakovitsj - Twee stukken voor strijkoctet, op. 11
  • F. Mendelssohn - Strijkoctet, op. 20

Presentatie: Mark Brouwers.

22:30 - 00:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

KPN: kanaal 805

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 - 00:00 Ron Wacht op de Nacht (Max)

Presentatie: Ron Brandsteder.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

KPN: kanaal 806

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

19:00 One’Sy (NTR)

Muziek, soulfood en interessante gasten.

Presentatie: One’sy Muller.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

KPN: kanaal 821

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

19:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

21:00 - 00:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

Landelijk, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo 100%NL 100%NL

KPN: kanaal 823

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

21:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

KPN: kanaal 814

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

KPN: kanaal 815

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Meindert Schut.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 - 23:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

KPN: kanaal 812

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

22:00 - 23:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

Logo Concertzender Concertzender

KPN: kanaal 824

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

19:00 Oriënt Express

De stem van Libanon: Wadih El – Saafi.

20:00 Disco Volante

Het muzikale erfgoed van Italië is gevarieerd, sterk en vaak oeroud.  Ook de huidige Italiaanse muziek is nog springlevend, en uiterst gevarieerd. Genoeg  redenen dus voor een nieuwe muzikale ruimte en tijdreis door Italië. Afl.24.

21:00 De Klankbron

Over de materie, de beweging en de trilling waaruit muziek ontstaat. De Klankbron 49 – De Bayaka Naar aanleiding van de publikatie van de Cd Eboka met liederen en rituelen van de Bayaka ‘pygmeeën’ uit Centraal Africa op de download site soundreporters.bandcamp.com vandaag een aflevering met muziek van de Bayaka opgenomen door Louis Sarno. Op 23 mei 2017 was er al een eerdere klankbron gewijd aan Louis Sarno die op 1 april van dat jaar overleden was. Hij verbleef 30 jaar bij de Bayaka in de Centraal Afrikaanse Republiek en nam daar meer dan 1000 uur muziek en geluidslandschappen op. Een ware en unieke schat aan opnamen. Vandaag naast aandacht voor de Cd Eboka en de cassettes die Louis Sarno zelf uitgaf in Amsterdam ook veel niet gepubliceerde opnamen van hem of opnamen die bij radio uitzendingen of in obscure compilaties gebruikt werden. Tracks die elk een ander verhaal vertellen over de Bayaka en hun samenleving zonder autoriteiten, formele regels en dwang met veel plezier en nutteloze zaken als muziek. 01Song with flute                                                                                               2’14 Eboka 02Geedal                                                                                                              9’04 Akété – geedal, Zalogwé – vocals CD Eboka Sound Reporters SR1001CD tr 3 Mamadu met geedal                       03Sung fable 2                                                                                                    5’42 Mobo-vocals                     04 Balonyona                                                                                                        5’38 Balonya-vocals Music of the Bayaka Pygmies 1 MC Gondwana Music, a1                     05 Ebobo 3                                                                                                            3’40 Life among the Bayaka MC Gondwana Music, a2 (excerpt 3)                 06 Mbola 2                                                                                                             5’06                     07 Musical game 3                                                                                          3’20                     08 Zengi 2                                                                                                        2’24 Walter Slosse en de experimentele zonne- oplader die Louis Sarno in staat stelde om langdurig opnamen te maken (Mark van Tongeren)                       09 Elanda 1                                                                                                       15’53  .

22:00 - 23:00 Mariama

Wereldmuziek, verzameld en uitgezocht door Bas Springer.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

KPN: kanaal 831

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Logo Qmusic Qmusic

KPN: kanaal 811

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 Kai Merckx

21:00 - 00:00 Stephan Bouwman

Logo Radio 10 Radio 10

KPN: kanaal 813

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 - 22:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

22:00 - 00:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

Logo Radio 538 Radio 538

KPN: kanaal 809

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

21:00 - 23:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

KPN: kanaal 819

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Dennis Hoebee

21:00 - 00:00 Martijn Muijs

Logo Sky Radio Sky Radio

KPN: kanaal 808

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

18:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 - 01:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

KPN: kanaal 816

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

21:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

22:00 - 23:00 Mainstage

DJ-set gemixt door W & W.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

KPN: kanaal 818

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

18:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Radio Noord Radio Noord

KPN: kanaal 881

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

KPN: kanaal 880

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 Sport

Rjochtstreeks ferslach fan de wedstryd FC Eindhoven - SC Cambuur (20:00 uur).

22:00 - 23:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

KPN: kanaal 882

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

KPN: kanaal 883

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Go Ahead Eagles - Roda JC (aftrap: 20:00 uur).

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

KPN: kanaal 885

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

KPN: kanaal 884

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

KPN: kanaal 886

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

KPN: kanaal 891

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • Go Ahead Eagles - Roda JC (aftrap: 20:00 uur)
  • MVV - TOP Oss (aftrap: 20:00 uur)

22:00 - 23:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburg.

Presentatie: Henk Hover.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

KPN: kanaal 888

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 - 22:00 NH Sport

Sportprogramma, met veel aandacht voor de verrichtingen van FC Volendam en Telstar in de Keuken Kampioen Divisie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

22:00 - 23:00 Radio Robert

De favoriete muziek van Robert ten Brink; van de Beatles tot aan Lucky Fonz III.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

KPN: kanaal 887

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

Logo Radio West Radio West

KPN: kanaal 889

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

KPN: kanaal 890

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

18:00 Marja’s Bingo- en Korrelatieradio

Luisteraars kunnen bellen om hun verhaal te vertellen, maar ook meedoen met de bingo.

Presentatie: Marja van Katendrecht.

20:00 - 23:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Excelsior - FC Volendam (aftrap: 20:00 uur).

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

KPN: kanaal 892

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

KPN: kanaal 829

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 - 00:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Radio 8FM Radio 8FM

KPN: kanaal 817

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

KPN: kanaal 827

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

KPN: kanaal 822

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90, met een hoog tempo.

Presentatie: Dick Liefting.

22:00 - 02:00 The Sound of Ibiza

DJ Keanu.

Logo Radio NL Radio NL

KPN: kanaal 825

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

KPN: kanaal 851

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl