Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 25 maart 2023 om 08:00 uur

2023

zaterdag

25

maart

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Sander van Hoorn.

08:30 - 11:00 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 - 12:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

07:00 Sophie & Mart (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema & Mart Meijer.

10:00 - 13:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 - 12:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 - 13:00 Weekend Request

Verzoekplaten.

Presentatie: Jayh Jawson.

Landelijk, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Rutger Radstaake

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 Eyeopeners Herhaling

Gesprekken met drie gasten over slimme technologische innovaties die een grote rol zullen gaan spelen in de duurzame toekomst.

Presentatie: Nina van den Dungen.

10:00 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

10:30 - 11:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

07:00 Ochtendeditie

10:00 - 11:00 Nuove Musiche Herhaling

Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

05:30 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

10:00 - 12:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

07:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

10:00 - 12:00 Michiel Jurrjens

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 - 12:00 Kimberley Dekker

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

08:00 80’s Top 1500 (dag 6 van 12)

De grootste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Silvan Stoet.

10:00 - 12:00 80’s Top 1500 (dag 6 van 12)

De grootste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Robert Feller.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

07:00 Julia van Reyendam

10:00 - 13:00 Danny Blom

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 Vrij Vroeg

Presentatie: Jeroen Drogt.

10:00 - 12:00 Verschuuren’s Goud Van Oud

De meest succesvolle én onbekendere hits van de belangrijkste artiesten uit de popgeschiedenis.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 - 12:00 Non Stop Non-stop muziek

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

06:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

10:00 - 21:00 Soulful Saturday Non-stop muziek

Soulvolle muziek.

Regionaal, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 - 11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 - 12:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

08:00 De Boer Op

Agendatips en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

07:00 KlaarWakker

Muzikaal ontbijt waarbij besproken wordt wat er speelt en te doen is in Overijssel.

Presentatie: Nils Achtereekte.

10:00 - 13:00 Weekend Overijssel

Muziek en gasten.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

10:00 - 12:00 Weekendcafé

Programma in samenwerking met een lokale omroep. Iedere week komt het programma vanuit een andere gemeente. Luisteraars kunnen langskomen om te praten over actuele zaken in de gemeente.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 - 12:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 - 12:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman & Lesley Alma.

10:00 - 12:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

10:00 - 12:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Mogguh Weekend

Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 - 12:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 - 12:00 Amor FM

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

10:00 - 13:00 Opkikker met Jaco

De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.

Presentatie: Jaco Kikkert.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Joe 70s & 80s

Luister naar Joe 70s & 80s Meer informatie over Joe 70s & 80s

00:00 - 23:59 Joe 70s & 80s Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70 en ’80.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 - 15:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

08:00 Weekend Wake-Up

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 - 12:00 Koffie Verkeerd

Presentatie: Theo van de Wiel.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 - 12:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

06:00 Weekend Ochtendshow

Presentatie: Carlotte van den Broek.

09:00 - 11:00 Marc de Roo

Vlaams:

< 08:00 >
09:00
10:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 - 11:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Hannelore van Besouw.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 Weekwatchers

Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

10:00 - 11:00 De Zoete Inval

Spelprogramma.

Presentatie: Luc Appermont.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 - 12:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Kim Muylaert.

10:00 - 13:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Robin Keyaert.

09:00 - 12:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2023 oorboekje.nl