Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 25 mei 2020 om 08:00 uur

2020

maandag

25

mei

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

08:00
09:00
10:00

NPO Radio 1

KPN: kanaal 801

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

KPN: kanaal 802

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

KPN: kanaal 803

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

09:00 - 12:00 Zin In (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en mooie verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

NPO Radio 4

KPN: kanaal 804

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

KPN: kanaal 805

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.
Deze week wordt iedere dag het spel "Raad een lied (of niet)" gespeeld.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Daarnaast wordt deze week het spel "Vijftig pop of een envelop" gespeeld.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

KPN: kanaal 806

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

KPN: kanaal 821

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijk, commercieel:

08:00
09:00
10:00

100%NL

KPN: kanaal 823

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

KPN: kanaal 814

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

KPN: kanaal 815

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 11:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

KPN: kanaal 812

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 - 11:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

Concertzender

KPN: kanaal 824

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

07:00 Ochtendeditie

10:00 - 11:00 Leve Beethoven

Programma waarin de muziek van Ludwig van Beethoven centraal staan. Op maandag wordt een deskundige bevraagd. Op andere dagen zijn complete werken te horen, zonder al te veel gesproken woord.

Efteling Kids Radio

KPN: kanaal 831

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

10:00 - 13:00 Aanvragen Maar

Verzoekplaten.

Qmusic

KPN: kanaal 811

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Radio 10

KPN: kanaal 813

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

KPN: kanaal 809

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

07:00 - 19:00 Verrückte Top 538 (dag 1 van 4)

De vrolijkste en lekkerste ’Verrückte’ hits; van guilty pleasures en feestknallers tot echte klassiekers.
Presentatie:

  • 07:00 Frank Dane
  • 10:00 Mark Labrand
  • 13:00 Edwin Noorlander
  • 16:00 Sander Lantinga & Dennis Ruyer

Radio Veronica

KPN: kanaal 819

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 Goud van Oud

Presentatie: Lindo Duvall.

10:00 - 13:00 Lindo Duvall

Sky Radio

KPN: kanaal 808

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een luisteraar.

Slam (voorheen Slam FM)

KPN: kanaal 816

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joey van der Velden.

09:00 - 12:00 Joost Burger

Sublime (voorheen Sublime FM)

KPN: kanaal 818

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

08:00
09:00
10:00

Radio Noord

KPN: kanaal 881

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

KPN: kanaal 880

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 - 12:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

Radio Drenthe

KPN: kanaal 882

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 - 12:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

KPN: kanaal 883

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 12:00 Blijf Thuis in Overijssel

Nieuws over het coronavirus en interactie met luisteraars.

Omroep Flevoland

KPN: kanaal 885

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

KPN: kanaal 884

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

KPN: kanaal 886

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

KPN: kanaal 891

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

KPN: kanaal 888

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ochtendshow

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Rob Wtenweerde.

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

KPN: kanaal 887

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

KPN: kanaal 889

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

KPN: kanaal 890

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

Nieuws, muziek, weer en verkeer uit de regio.

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

Omroep Zeeland

KPN: kanaal 892

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

08:00
09:00
10:00

Groot Nieuws Radio

KPN: kanaal 829

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 - 12:00 Brandstof

Verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

Radio Continu

KPN: kanaal 827

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 12:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

Radio Decibel

KPN: kanaal 822

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio NL

KPN: kanaal 825

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Ujala Radio

KPN: kanaal 851

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Vlaams:

08:00
09:00
10:00

VRT Radio 1

KPN: kanaal 841

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Xavier Taveirne en Benedikte Coussement.

09:00 Byloo

Presentatie: Vincent Byloo.

10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

VRT Radio 2

KPN: kanaal 847

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 De Inspecteur

Sven Pichal bijt zich vast in consumentenzaken.

09:00 Plaat Préféré

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 - 12:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

Klara (VRT)

KPN: kanaal 842

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Clara De Decker.

09:00 - 12:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

Studio Brussel (VRT)

KPN: kanaal 844

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Michèle Cuvelier

09:00 - 12:00 Joris Brys

MNM (VRT)

KPN: kanaal 843

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow

Presentatie: Peter Van de Veire, Kawtar Ehlalouch & Wanne Synnave.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de grootste hits.

Presentatie: Brahim.

10:00 - 12:00 10-12

Hits.

Presentatie: Astrid Demeure.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl