Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 22 november 2019 om 08:00 uur

2019

vrijdag

22

november

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

08:00
09:00
10:00
11:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 - 12:00 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 - 13:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Bert Haandrikman.

10:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijk, commercieel:

08:00
09:00
10:00
11:00

Logo 100%NL 100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 - 13:00 Chantal Hutten

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 - 12:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 - 13:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

Logo Qmusic Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

00:00 - 18:00 Q-Top 1000 (dag 6 van 6)

De 1000 beste nummers ooit gemaakt, volgens luisteraars.
Presentatie:

  • 00:00 Martijn Kolkman
  • 03:00 Bas van Nimwegen
  • 06:00 Mattie Valk & Marieke Elsinga
  • 09:00 Menno Barreveld
  • 12:00 Joep Roelofsen
  • 15:00 Wim van Helden

Logo Radio 10 Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Logo Radio 538 Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

07:00 - 12:00 De 90’s Top 538 (dag 5 van 5)

De favoriete 90’s hits van luisteraars.
Presentatie:

  • 07:00 Frank Dane
  • 10:00 Mark Labrand

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

De Mobiel van Giel, Opa Beelen, de leukste gasten en de beste live-optredens.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 - 18:00 Top 1000 Allertijden (deel 10 van 10)

De 1000 grootste hits aller tijden.
Presentatie:

  • 09:00 Giel Beelen
  • 10:00 Dennis Ruyer
  • 14:00 Tim Klijn

Logo Sky Radio Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

10:00 - 14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Tom van der Weerd.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

09:00 - 16:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

08:00
09:00
10:00
11:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 - 12:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 - 12:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Logo Radio Oost Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:30 - 18:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 13:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

Logo L1 Radio L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ochtendshow

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Rob Wtenweerde.

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

Logo Radio West Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl