Logo oorboekje.nl

De radiogids van maandag 24 juni 2024

2024

maandag

24

juni

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Roos Abelman.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Villa VdB (Max)

Programma waarin verder wordt gekeken dan de waan van de dag. Oud nieuws wordt nieuw leven ingeblazen in de historische rubriek Terug naar Toen. Dwars door het programma heen loopt het spel ’de Nieuwssnipper’.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

15:30 Geld Of Je Leven (EO)

Programma waarin gekeken wordt hoe geld wordt uitgeven, hoe geld wordt verdient en welk effect deze stromen van geld hebben op medemensen en de planeet. De economie achter de actualiteit en de actualiteit van de economie staan centraal.

Presentatie: Hans van der Steeg.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Mark Visser.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Jo van Egmond.

20:30 Haagse Lobby (WNL)

Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.

Presentatie: Martijn de Greve.

21:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Chris Kijne.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Femke van der Laan.

01:00 Mischa (AvroTros)

Gesprek op het ritme van de hartslag. Persoonlijk, vastberaden en zonder één vraag op papier wordt een gesprek gevoerd met mensen die hun mond durven open te doen.

Presentatie: Mischa Blok.

02:00 De Nacht Van (bnnvara)

Presentatie: Jan van Poppel.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Merel Wielaert.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 Paul (kro-ncrv)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 De Wild in de Middag (PowNed)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

20:00 Met Morad (bnnvara)

Presentatie: Morad El Ouakili.

22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)

Presentatie: Desiree van der Heiden.

00:00 Top 2000 Dossier

04:00 - 06:00 Dit Is Tannaz (EO)

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)

Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.

Presentatie: Wijnand Speelman.

09:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

13:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

16:00 Barend & Benner (PowNed)

Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.

Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.

19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)

22:00 VoorAan (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

01:00 Obi Raaijmaakers (NTR)

04:00 - 06:00 Andres Odijk (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Andrea van Pol.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Annemieke Bosman.

20:00 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

00:00 Keihard Klassiek (bnnvara)

De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.

Presentatie: Jan van Poppel.

01:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Camiel Jansen.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Henk van Steeg.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Avondstart (Max)

Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.

Presentatie: Simone Walraven.

20:00 De Avond Van 5 (EO)

Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.

Presentatie: Gerja Wolf.

23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

23:00 Round Midnight met Benjamin Herman (NTR)

Een mix aan muzikale verrassingen. Met onderwerpen die inspelen op de actualiteit, eerbetonen aan nationale en internationale legendes, nieuwe jazz releases, en bijzondere anekdotes.

Presentatie: Benjamin Herman.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

06:00 Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 Quincy

16:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.

19:00 The Block

Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.

23:00 Slow Jamz

De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.

01:00 Nightvision

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Muziek, nieuws en humor.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

10:00 Erik van Roekel

13:00 Colin Banks

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

19:00 Koen Hansen

22:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 BNR Mobility

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

14:00 Koplopers

Donatello Piras en Ruth Oei verkennen hoe bedrijven duurzaamheid integreren in hun strategie.

14:30 Vastgoed Gezocht

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

15:00 Duurzaam

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

15:30 Beter

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

16:00 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

18:30 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:00 Vastgoed Gezocht

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

19:30 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

21:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

23:30 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

00:00 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

00:30 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

01:00 Koplopers Herhaling

Donatello Piras en Ruth Oei verkennen hoe bedrijven duurzaamheid integreren in hun strategie.

01:30 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 (wisselende programma’s) Herhaling

03:30 Afdeling Wetenschap Herhaling

Karlijn Meinders gaat langs bij onderzoekers die al hun tijd besteden aan dat ene ding, zodat de mensheid er iets van kan leren.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

13:00 Wim van Helden

16:00 Domien Verschuuren

Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.

19:00 Joost Swinkels

22:00 Lars Boele

01:00 Judith Eijk

03:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ochtendshow

Lex Gaarthuis, Luuk van den Braak en Marrit de Vries brengen een nuchtere blik op het nieuws, kans op een geldbedrag en de Guilty Pleasure Party.

10:00 Martijn Kolkman

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 René Verkerk

23:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 Greatest Hits

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 Lindo Duvall

14:00 Mark Labrand

16:00 De 538 Middagshow

Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.

Presentatie: Frank Dane.

19:00 Martijn La Grouw

21:00 Bas & Dylan

Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.

Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.

00:00 Kylian van Luijt

03:00 53N8 Non Stop Non-stop muziek

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Presentatie: Niels van der Veen.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Niek van der Bruggen.

09:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Marisa Heutink.

12:00 Sander Hoogendoorn

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 Wout & Frank

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

19:00 Martijn Muijs

21:00 Frank Tot Laat

Live muziek, goede gesprekken en muziek voor de late avond.

Presentatie: Frank van der Lende.

00:00 Muziek Voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

01:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek


Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

20:00 Soundtracks Non-stop muziek

Bekende filmmuziek en klassieke werken uit films.

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Marijn Oosterveen

07:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.

10:00 Thomas van Empelen

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Thomas van Empelen.

13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

14:00 Jarno van der Wielen

16:00 Middagshow

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

19:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

18:00 Classics Non-stop muziek

Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.

20:00 Evening Bites Non-stop muziek

De tofste artiesten van nu, in de mix met de grootste iconen uit de funk, soul en jazz.

22:00 Smooth Non-stop muziek

Non-stop smooth jazz, zwoele soul, slowjams, soulballads en andere relaxte muziek.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 De Ochtend Door

Presentatie: Femke de Walle.

12:00 Tussen De Middag

  • 12:30 uur Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

14:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

13:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

16:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

19:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Flevoland is Wakker

Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.

Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.

09:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

11:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale en nationale bekende artiesten, cultuur en wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

14:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

15:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Keigoeiemorgen

Muziek, gezelligheid en het laatste nieuws.

Presentatie: Jordy Graat.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 De Stemming Herhaling

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

22:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 Goeiemiddag

Nieuwe en ouwe hits, ruimte voor verzoekplaten en het nieuws.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

19:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

19:00 Studio Seventies Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’70.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

16:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

Non-stop lovesongs.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuwse Kamer

Discussie over een actueel onderwerp.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

18:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

19:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Korneel De Clercq.

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

18:00 Het Kwartier

Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.

18:30 Voorproevers

Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.

Presentatie: Bent Van Looy.

19:00 Wonderland

Muziekprogramma.

Presentatie: Ilse Liebens.

22:00 Duyster

Presentatie: Ayco Duyster.

00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Goeiemorgen Morgen

Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.

09:00 WinWin

Consumentenprogramma.

Presentatie: Xavier Taveirne.

10:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Hitmix

Presentatie: Anja Daems.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

18:00 BeneBene

Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.

Presentatie: Kim Debrie.

20:00 Unwind

Ontspanning.

Presentatie: Lars De Groote.

22:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Unwind Non-stop muziek

Muziek om bij te ontspannen.

01:00 - 06:00 Radio2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara

Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Greet Samyn.

09:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

12:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Olav Grondelaers.

14:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Mark Janssens.

17:00 Pompidou

De wereld van de kunst.

Presentatie: Chantal Pattyn.

18:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 Jazz

Wekelijkse update rond jazz actua, nieuwe releases, concerten en verrassende vondsten.

Presentatie: Lies Steppe.

22:00 Undercover Non-stop muziek

Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.

23:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Fien en Thibault Staan Op

Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.

09:00 Joris Brys

12:00 De Piencode

Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.

Presentatie: Pien Lefranc.

13:00 Kirsten Lemaire

16:00 De Roo & De Rycke

Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.

18:00 De Jaren Nul

De beste muziek uit de jaren ’00.

Presentatie: Sam De Bruyn.

19:00 Radar

Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.

Presentatie: Michèle Cuvelier.

21:00 De Zwaarste Show

Zware gitaren.

Presentatie: Thomas Michiels.

23:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM

Meer informatie over MNM

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Imane Op De Middag

Presentatie: Imane Boudadi.

13:00 Maureen Vanherberghen

16:00 Gillis & Govaerts

Een mix van hits, actualiteit en entertainment.

Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.

18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven

Fun.

Presentatie: Sander Gillis.

19:00 Generation M

De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.

Presentatie: Dorianne Aussems.

21:00 Happy Hits

Alleen maar vrolijke hits.

22:00 Relax Hits

Alleen maar rustige hits.

23:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

04:00 - 06:00 Storms Staat Op

Presentatie: Bob Storms.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl