Logo oorboekje.nl

De radiogids van maandag 2 maart 2020 om 07:00 uur

2020

maandag

2

maart

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.

Landelijk, publiek:

07:00
08:00
09:00

NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 - 10:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 - 10:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

06:00 - 10:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

Landelijk, commercieel:

07:00
08:00
09:00

100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 - 10:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 - 10:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 - 11:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

09:00 - 10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 - 10:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

De Mobiel van Giel, Opa Beelen, de leukste gasten en de beste live-optredens.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 - 10:00 Non-Stop 1000 Allertijden Non-stop muziek

Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joey van der Velden.

09:00 - 12:00 Joost Burger

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

07:00
08:00
09:00

Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 - 10:00 Edwin op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 - 12:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 - 12:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 - 10:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 - 10:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ochtendshow

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Rob Wtenweerde.

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 - 10:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 - 10:00 Herman Vriend

Nieuws, muziek, weer en verkeer uit de regio.

Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Vlaams:

07:00
08:00
09:00

VRT Radio 1

Digitenne: kanaal 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Xavier Taveirne en Benedikte Coussement.

09:00 - 10:00 Byloo

Presentatie: Vincent Byloo.

VRT Radio 2

Digitenne: kanaal 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Start je Dag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

08:00 De Inspecteur

Sven Pichal bijt zich vast in consumentenzaken.

09:00 - 10:00 Plaat Préféré

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

Klara (VRT)

Digitenne: kanaal 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Clara De Decker.

09:00 - 12:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: kanaal 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Michèle Cuvelier

09:00 - 12:00 Joris Brys

MNM (VRT)

Digitenne: kanaal 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow

Presentatie: Peter Van de Veire, Wanne Synnave & Kawtar Ehlalouch.

09:00 - 10:00 Sing Your Song

Meezingen met de grootste hits.

Presentatie: Brahim.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl