Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 4 augustus 2021 om 09:00 uur

2021

woensdag

4

augustus

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Digitenne: 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Robbert Meeder & Jurgen van den Berg.

11:00 - 16:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Tom van ’t Hek & Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

Digitenne: 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

NPO 3FM

Digitenne: 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 12:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

NPO Radio 4

Digitenne: 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

NPO Radio 5

Digitenne: 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Digitenne: 118

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly.

Landelijk, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Digitenne: 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Digitenne: 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 - 12:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Qmusic

Digitenne: 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Kai Merckx

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 - 13:00 Menno Barreveld

Radio 10

Digitenne: 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 80’s Top 810 (dag 3 van 5)

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 - 13:00 80’s Top 810 (dag 3 van 5)

Presentatie: Martijn Kolkman.

Radio 538

Digitenne: 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

09:00 - 10:00 Die Verrückte
Foute hits, guilty pleasures, meezingers, klassiekers en feestknallers.

Presentatie: Wietze de Jager.

10:00 - 13:00 Mark Labrand

De grootste hits uit de 90’s, 00’s en 10’s.

Radio Veronica

Digitenne: 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 - 12:00 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

Sky Radio

Digitenne: 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 - 12:00 Jarno van der Wielen

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Jan-Paul Grootentraast.

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Digitenne: 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Digitenne: 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 18:00 Simmer Yn Fryslân: PC

Verslag van de PC; het belangrijkste kaatskampioenschap.

Radio Drenthe

Digitenne: 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 - 12:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Digitenne: 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Digitenne: 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Digitenne: 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Digitenne: 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Digitenne: 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal en Frank.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Digitenne: 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Digitenne: 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Digitenne: 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

Nieuws, muziek, weer en verkeer uit de regio.

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

Omroep Zeeland

Digitenne: 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Digitenne: 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 - 12:00 De Zomer Van

Presentatie: Linde Merckpoel.

VRT Radio 2

Digitenne: 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Daan Masset.

10:00 - 12:00 Zot Veel Vakantie

Zoektocht naar verrassende plekken om iedereen te inspireren voor een dagje uit. Daarbij wordt bekend en minder bekend Vlaanderen bezocht.

Presentatie: Kim Debrie.

Klara (VRT)

Digitenne: 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 - 13:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Eva De Roo

10:00 - 14:00 Joris Brys

MNM (VRT)

Digitenne: 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

09:00 Sing Your Summer

Meezingen met de grootste zomerhits.

10:00 - 14:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Bart De Raes.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl