Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 26 april 2019 om 14:00 uur

2019

vrijdag

26

april

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.

Landelijk, publiek:

14:00
15:00
16:00
17:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Roos Moggré.

16:00 - 18:30 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 - 18:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

13:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 - 18:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 - 18:00 Weekendborrel (AvroTros)

Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.

Presentatie: Daniël Dekker & Corné Klijn.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 - 19:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Maarten.

Landelijk, commercieel:

14:00
15:00
16:00
17:00

Logo 100%NL 100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

15:00 Top 10

De tien populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

16:00 - 19:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Koen Hansen.

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Roadrunner Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 - 18:30 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

Logo Classic FM Classic FM

Digitenne: kanaal 112

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

14:00 - 17:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

17:00 - 19:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

Logo Qmusic Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

14:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media. Ook komt de nieuwe Alarmschijf voorbij.

Presentatie: Domien Verschuuren.

Logo Radio 10 Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 - 19:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

Logo Radio 538 Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

14:00 - 18:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

13:00 Lindo Duvall

15:00 - 18:00 Veronica Inside

Jan Joost van Gangelen en sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen bespreken de actualiteit van de dag en nemen het laatste sportnieuws door. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Logo Sky Radio Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 - 18:00 Feel Good Friday Non-stop muziek

De beste feel good-hits van artiesten als Avicii, Taylor Swift, Armin van Buuren en classics uit de 90’s en 00’s.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 - 18:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Jordi Warners.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

14:00
15:00
16:00
17:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

13:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 - 18:30 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Noardewyn Live

It muzikale doarpsplein fan Fryslân.

Presentatie: Willem de Vries.

16:00 - 19:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 - 18:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

Logo Radio Oost Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 - 19:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 - 18:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 - 19:00 De Week van Gelderland

Irene ten Voorde en Klaas Drupsteen blikken met allerlei gasten terug op de voorbije week. Zij praten door over thema’s uit de actualiteit.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 - 19:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

Logo L1 Radio L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en dagelijks Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 - 19:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël en Paul.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 - 18:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

Logo Radio West Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

16:00 - 19:00 Studio Haagsche Bluf

Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

13:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 - 18:00 Rijnmond Nu

Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 - 19:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl