Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 11 november 2019 om 17:00 uur

2019

maandag

11

november

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 - 21:30 Haagse Lobby (WNL)

Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.

Presentatie: Martijn de Greve.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 - 22:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Middagshow met het duo met een voorliefde voor schuine (woord)grappen, snacks, games en Mama Appelsap-versprekingen.

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

18:00 - 21:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Phil Horneman (NTR)

Logo FunX FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

06:00 - 20:00 DiXte 1000 (dag 3 van 7)

De duizend ’dikste’ urban tracks, gebaseerd op voorkeursstemmen.

20:00 - 00:00 DiXte 1000 Avondshow

Artiesten schuiven aan voor covers of mash-ups en live-optredens. Ook zijn er autotune challenges.

Presentatie: Fernando Halman en Ouassima Tajmout.

Landelijk, commercieel:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo 100%NL 100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Chantal Hutten

19:00 - 21:00 Michael Blijleven

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

16:00 Onderweg Non-stop muziek

De mooiste muziek voor de namiddag, na het werk en op weg naar huis.

18:00 - 21:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

Logo Qmusic Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

16:00 Domien Verschuuren

19:00 - 22:00 Kai Merckx

Logo Radio 10 Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 - 21:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Logo Radio 538 Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

16:00 De Coen en Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 Top 1000 Allertijden (dag 1 van 10)

De 1000 grootste hits aller tijden.
Presentatie:

  • 09:00 Giel Beelen
  • 10:00 Lindo Duvall
  • 13:00 Tim Klijn
  • 16:00 Wilfred Genee
  • 18:00 Dennis Hoebee

19:00 - 21:00 Dennis Hoebee

Logo Sky Radio Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 Michiel Jurrjens

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke nodigen artiesten uit de hiphop- en dancewereld uit en brengen het laatste nieuws.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:30 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 - 22:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël en Paul.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 22:00 De Stemming Herhaling

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 - 21:00 Adres Onbekend Herhaling

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

Logo Radio West Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 WestBusiness Radio

Rudo Slappendel ontvangt succesvolle ondernemers en praat over hun werk en alles wat er bij het ondernemen komt kijken.

20:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 De Verdieping

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

Presentatie: Ruud de Boer.

20:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl