Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 21 juli 2019 om 07:00 uur

2019

zondag

21

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 - 10:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

10:00 - 12:00 OVT (VPRO)

Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

09:00 - 12:00 De Timur Timur Show (bnnvara)

Presentatie: Timur Perlin.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

09:00 - 12:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Tussen hemel en aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

10:00 - 12:00 Het Zondagochtend Concert Archief (AvroTros)

Opnamen uit het archief van Het Zondagochtend Concert.

  • 10:04 L. van Beethoven - Ouverture ‘Egmont’, op.84
    Zweeds Kamerorkest o.l.v. Thomas Dausgaard
  • 10:12 R. Schumann - Derde symfonie, op.97 ‘Rheinische’
    Zweeds Kamerorkest o.l.v. Thomas Dausgaard
  • 10:42 C. Franck - Vioolsonate (arr.)
    Leo van Doeselaar & Wineke Jordans (piano)
  • 11:09 G. Mahler - Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Dietrich Henschel (bariton) en het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Mark Wigglesworth

Presentatie: Hans van den Boom.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Vroeg op 5 (EO)

Inspiratie, natuur en muziek.

Presentatie: Tom Herlaar.

08:00 Groot Nieuws (EO)

Psalmen, gezangen en Nederlandstalige praisemuziek vormen de muzikale basis. Ook is er een overdenking.

Presentatie: Andries Knevel.

09:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

10:00 - 11:00 Andermans Veren (AvroTros)

Kleinkunst en cabaret, samengesteld door kenner Kick van der Veer. Hij voorziet alle fragmenten en muziek van commentaar en vervult een gidsfunctie.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

07:00 - 10:00 Best of Jouw Stad

10:00 - 13:00 Weekend Request

Landelijk, commercieel:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo 100%NL 100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Michael Blijleven

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

07:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

07:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

08:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

08:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

09:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

09:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 - 11:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

Logo Classic FM Classic FM

Digitenne: kanaal 112

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

09:00 - 12:00 Smooth Sunday Morning Non-stop muziek

Rustgevende melodieën.

Logo Qmusic Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Erik van Roekel

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 - 12:00 Kimberley Dekker

Logo Radio 10 Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 - 12:00 Silvan Stoet

Logo Radio 538 Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

05:00 Desmond Baidjoe

08:00 - 12:00 Niek van der Bruggen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 - 12:00 Epic 80’s Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80, aangevraagd door luisteraars.

Logo Sky Radio Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Gert-Jan van Ackooij

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

07:00
08:00
09:00
10:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noordmannen

Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge twij uur laank op pad, aarns in Stad of Ommelaand.

10:00 - 12:00 Twij Deuntjes Veur Ain Cent

Henk Scholte draait liedjes in het Gronings en in andere kleine talen uit binnen- en buitenland. Bekende nummers worden afgewisseld met werk van nieuwe CD’s. Ook is regelmatig een muziekopname uit het RONO-archief te horen.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Koperkanaal FM

Foar leafhawwers fan muzyk fan harmony, fanfare en brassband.

08:00 Prelude

Geastlike muzyk, sa as koraalmuzyk fan koaren en korpsen yn Fryslân.

09:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:15 - 11:00 Mei Douwe

Noflike muzyk, in klassike noat yn in deistich lûd. Mar ek Frânske sjansons en wrâldmuzyk.

Presentatie: Douwe Heeringa.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Veur de Preek

Muziek op religieuze grondslag.

Presentatie: Aaldert Oosterhuis.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:10 Zondagochtendlicht

Poëzie, verwondering en inspiratie - in het Nederlands en in streektaal. Met veel fijne muziek: lichte popmuziek, kleinkunst en af en toe wat klassiek.

Presentatie: Marjan Koekoek.

10:00 - 12:00 Pollings Passie

Muziek en muzikale geschiedenis van de 20e eeuw. Met muziek in alle toonaarden; revue, kleinkunst, dansorkesten, chansons, schlagers, country and western, jazz, soul- en popmuziek.

Presentatie: Jans Polling.

Logo Radio Oost Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

07:00 Religieuze muziek

Programma met klassieke en romantische kerkelijke werken, maar ook opwekkingsliederen en spirituals.

Presentatie: André van Huizen.

08:00 Hoogtij

Programma over het kerkelijk leven in Overijssel.

Presentatie: Ina Brouwer.

08:30 Muziekpalet

Klassieke muziek.

Presentatie: Monique Kokkeler.

10:00 - 13:00 Ziezo Zondag

Gezellig verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Dorothy Oosting.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 - 10:00 Zin in Zondag

Over bezinning, religie en gevarieerde (klassieke) muziek.

Presentatie: Daan Hartgers.

10:00 - 14:00 Muziekcadeau

Tips voor de zondag en lekkere muziek.

Presentatie: André Kuiper.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

09:00 - 12:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

Logo L1 Radio L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 11:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

07:00 Waarheen, Waarvoor?

Programma over leven en dood, gebracht met een glimlach. Met ruimte voor een persoonlijk verhaal van een studiogast over de passies en uitdagingen in het leven en welke muziek hij of zij op de eigen uitvaart wil draaien.

Presentatie: Koop Geersing.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 - 12:00 De Keuze van Cor

Cor Bakker deelt zijn lievelingsmuziek en vertelt anekdotes over bekende artiesten.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Ingrid Corvers.

10:00 - 12:00 Op Verzoek

Verzoekplaten.

Presentatie: Vivian Boelen.

Logo Radio West Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Klassiek op West

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. En er wordt ook wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

09:00 Ouwe Joekel

Leen Huisman laat mooie, oude 78-toerenplaten uit zijn archief horen.

10:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Non-stop Non-stop muziek

09:00 - 11:00 De Emotie

Easy-listeningmuziek en lichte jazz.

Presentatie: Rob Vermeulen.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

08:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

09:00 - 12:00 Zondag in Zeeland

Presentatie: Marcel van den Driest.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl